FIFA Ultimate Team - Sayfa 419 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ROTW veya Turkiye'yi ihtiva edecek bi TOTS çıkarsa çıkmalı. Ne de olsa en iyi 3 topcumuzdan biriydi + hype.

iN5i

sahsi olarak tots böyle olmasi gerek

------------------------------------------------------------------Nando-------------------------------------------------------------
Sabri/sener-----------------------Semih---------------------------------------------Epureanu------------------------------Caner
-------------------------------------------------Selcuk----------------------XXX----------------------------------------------------
Yasin------------------------------------------------------------Sneijder-----------------------------------------------------Töre
-------------------------------------------------------------------Fernandao-------------------------------------------------------

Ama babacan,gökhan G. , Ba gibi gereksizler olacak. eminim

sahsi olarak tots böyle olmasi gerek

------------------------------------------------------------------Nando-------------------------------------------------------------
Sabri/sener-----------------------Semih---------------------------------------------Epureanu------------------------------Caner
-------------------------------------------------Selcuk----------------------XXX----------------------------------------------------
Yasin------------------------------------------------------------Sneijder-----------------------------------------------------Töre
-------------------------------------------------------------------Fernandao-------------------------------------------------------

Ama babacan,gökhan G. , Ba gibi gereksizler olacak. eminim
Tamamen Süper Lig TOTS'u çıkmaz muhtemelen.

Adamın birine 5 attım maç 5-0 internet koptu dedi oyundan attı maçı adama verdi. Dakika 90'da gitti hemde. Sizlere bir sorum var. Bazen bende oyun aşırı derece de hızlanıyor. Paslarım fişek gibi gidiyor saçma sapan yerlere. Adamlarımı neredeyse kontrol edemiyorum,sanki benden bağımsız hale geliyor. Bu derece oyunu hızlanan oluyor mu? Şu kadro ile 5.lig'de puan alamadan düştük.
gZ0XL2.png

1. Ligteki hilecilere rağmen oyun yinede sarıyor be. Hafta sonları düzenli oynarım tüm ligleri şampiyon olarak bitirdim.

Oyun piyasaya çıkmadan trading yaparak önce Süper Lig ve Fransa Ligi kadrosu kurdum. Onlarla ilk ay 5. lige kadar geldim.

FIFA Football | FUT Web App | EA SPORTS

Sonra İtalya ve İngiltere kadrosu kurdum ve 1. lige gelip birkaç sezondan sonra şampiyon oldum.

En son biraz para birikince 200k civarına Alman kadrosu yaptım.

Bunlarda öyle özel turnuvalara girmek için hazırladığım Gümüş ve Bronz fantazi kadroları :D

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=dG5R91ManMfCV:FFA16PCC

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=RE9Oud7NnMfCW:FFA16PCC

Benim bir sorum olacak. Fifa 14'de sonradan Dünya Kupası modu eklenmişti oyuna. Fifa 16'da da Avrupa Şampiyonası modu gelecek mi? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz.

Son düzenleme:
Uzun bir süre sonra girdim FUT'a. Div 1'deyim rakiplerin yarısından fazlası maça başlar başlamaz kendi kalesine golü atıp çıkıyor. Adam gibi futbol oynayamıyorum. Amacı kazancı ne bunların bilen var mı?

Üst Alt