FIFA Ultimate Team - Sayfa 418 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
baccanın allah belasını versin baccayı sattım

rodrigoyu aldım valenciadan

hızlı, dribling güzel, vuruş temiz

kalecim beto da panterleşti neden bilmiyorum

nz4vh3.jpg

beto da gold aslında

ayd hardeşimin tavsiyesiyle amrabatı alıcam özelliklerine baktım aradığımı buldum zaten sempatim de var 750 coinse bu iş tamam

hqdefault.jpg

kroos çok pahalıymış bu arada

Yemisim Teknik, Pas ...vs.. Sadece PACE gerek bu oyunda.
Ucuz bi Pace takim yaratdim ve 6kez arka arkaya kazandim...

Wallcot* _Giovinco​

*(Mac baslangicinda oyunda dahil ediyorum )

Defans
Chiellini Reis Defansi Yönetiyor ve Liderlik Yapiyor. Cok iyi bi Stoper.
Pisczek ve Cole da görverlini iyi yapiyorlar. Sokrates ise "asker".

Orta Saha
Gündogan ve Nainggolan cok iyi ve uyumlu bi ikili oldu. Box to Box dedikleri Oyuncular tipinde. Ayrica Pace yüksek oldugu icin... hizli depar atabiliyorlar ..hem ofansif kosular...hem defansif top kapma kosulari.
Aubamayang ve Gervinho ise tam anlamiyla "Speed Kings". Cok hizli Oyuncular. Hizlari ile Orta Saha ya cok yardim ediyorlar (süpriz oldugu bi nevi) ve kontra ataklar cok iyi katki veriyorlar.

Forvet
Giovinco...GIOVINCO! su anda FIFA'da en begendim Oyuncu . Adam hem Hizli, hem de dribling&top kontrol yetenegi iyi. Shot 70 yazyior ve longshot iyi degil....ama INGAME...yani oyunun icinde bu bi yalan oldugnu söyleyebilirim. 10 Sutun 9u giriyor...Adam manyak...mutlaka denemeniz lazim!
Wallcot...herif kosmak icin dogmus...ve ayrica Finishing'i de iyi sayilar bu tip bi oyuncu icin.
GIOVINCO&WALLCOT AS hizlari ve driblingleri ile rakip defanslarin kötü rüyalari oldugunu söyleyebilirim.

Genel olarak bu takim gercekden cok zevk verdini söyleyebilirim.
Bosverin VanPersie, Costa, Kroos ... PACE yüksek olan oyuncular secin...rahatlika DIV 2ye kadar yürürsün..ordan itibaren elbetde MC/DMC ye daha defansif adamlar secebilirsiniz...ama Forvet/Winger hatdi PACE li Oyuncular olmali.
Bir kere daha bu Oyunda "PACE" ..hiz herseyden önemli oldugunu gösteriyor bana.
Aslinda cok yazik...ama madem öyle yapmislar bizde ona göre oyunculari seceriz.

Son düzenleme:
Üst Alt