FIFA Ultimate Team - Sayfa 420 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzun bir süre sonra girdim FUT'a. Div 1'deyim rakiplerin yarısından fazlası maça başlar başlamaz kendi kalesine golü atıp çıkıyor. Adam gibi futbol oynayamıyorum. Amacı kazancı ne bunların bilen var mı?

Onlar hileci renktaş. Her türlü galibiyet alıyorlar eğer az biraz insafı varsa kendi kalesine atıyor hem kazanıyorsun hem o ama bende 1.ligteyim 10 hilecide 1 tane kendi kalesine atan çıkıyor. Kontratlar boşa gidiyor ve oyuncularımın gerçek istatistiklerini ölçemiyorum. Bu konu gerçekten can sıkıyor ama yıllardır birşey yapamadılar. Adamlar bu şeklide coins kasıyorlar sonra ya satıp gerçek paraya çeviriyor ya da en iyi kartlardan kadro kuruyorlar. Mesela adam full EPL mavi kadro kurmuş hepsi paketten çıkacak değil ya kesin hile ile para kasıp almış marketten... Geldi karşıma sıradan bi İtalyan kadrosu ile 5lik yapıp gönderdim. Bu kadroları yenmek çok daha kolay çünkü %90'ı hile ile 1. lige geldiğinden oynamayı falan bilmiyor :D

Son düzenleme:
Onlar hileci renktaş. Her türlü galibiyet alıyorlar eğer az biraz insafı varsa kendi kalesine atıyor hem kazanıyorsun hem o ama bende 1.ligteyim 10 hilecide 1 tane kendi kalesine atan çıkıyor. Kontratlar boşa gidiyor ve oyuncularımın gerçek istatistiklerini ölçemiyorum. Bu konu gerçekten can sıkıyor ama yıllardır birşey yapamadılar. Adamlar bu şeklide coins kasıyorlar sonra ya satıp gerçek paraya çeviriyor ya da en iyi kartlardan kadro kuruyorlar. Mesela adam full EPL mavi kadro kurmuş hepsi paketten çıkacak değil ya kesin hile ile para kasıp almış marketten... Geldi karşıma sıradan bi İtalyan kadrosu ile 5lik yapıp gönderdim. Bu kadroları yenmek çok daha kolay çünkü %90'ı hile ile 1. lige geldiğinden oynamayı falan bilmiyor :D

Evet oynamayı bilmiyorlar sorun da orda zaten. Oyunun en yüksek klasmanında en iyi oyuncularla birlikte maç yapmak istiyorum ama böyle saçma sapan adamlarla karşılaşıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uzun bir süre sonra girdim FUT'a. Div 1'deyim rakiplerin yarısından fazlası maça başlar başlamaz kendi kalesine golü atıp çıkıyor. Adam gibi futbol oynayamıyorum. Amacı kazancı ne bunların bilen var mı?

Ultimate artık konsolda oynanır.Konsol aldıgımdan beri kafam rahat.Hile var mı diye düşünmüyorum.

Fifada o trainer bende bile vardı.. Yani herkesin eline geçmiş.Rezil durumda pc fifa.

Tercih ettiginiz taktikleri gorelim

Benim yıllardır favori dizilişim 4-3-3 (1 cdm 2 cm) Paslı oynamayı severim. Hızı çok aramam ama pas ve dribling yeteneği yanında hızlı olan oyuncuları da severim tabii.

Şu an iki kadrom var biri:

------------Courtois
Clyne-Kompany-Otamendi-Baines
--------------Toure
-----------Bruyne-Özil
----Mane(IF)-Agüero-Sanchez

diğeri bundesliga:

-----------------Leno
Piszczek-Hummels-Sokratis-Rodriguez
---------------Gustavo
-------------Vidal-Götze
------Costa-Lewandowski-Reus

bir adet if willian, if sağ kanat pedro, if shaqiri'den birisi, bir adet de robben'im olmasını isterdim. PC'de oynamak isteyenle oynarım iyi oynadığımı düşünüyorum kendimi denemiş olurum size karşı da.

Bu arada fifa 14 te dunya kupasi icin yazin mod cikarmislardi euro 2016 icinde aynisi olur mu ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada fifa 14 te dunya kupasi icin yazin mod cikarmislardi euro 2016 icinde aynisi olur mu ?

Ben olacağını zannetmiyorum ama bu benim kişisel fikrim. Bütün oyuncular Avrupa'dan olduğu için oyuncular arasındaki linklerin rengini belirleyici kıstaslar nasıl olabilir bilmiyorum çünkü. Dünya kupasında konfederasyonlara göre belirleyebiliyorlardı.

Ben olacağını zannetmiyorum ama bu benim kişisel fikrim. Bütün oyuncular Avrupa'dan olduğu için oyuncular arasındaki linklerin rengini belirleyici kıstaslar nasıl olabilir bilmiyorum çünkü. Dünya kupasında konfederasyonlara göre belirleyebiliyorlardı.

Ayrica dunya kupasi fifaya bagli bir organizasyon avrupa sampiyonasi ise uefaya bagli bu yuzdende olmayabilir

4-3-3

-------------------------------------------Lloris------------------------------------------
Aurier---------------Laporte---------------------------Mathieu------------------------Marcelo
--------------------------------------------Matuidi---------------------------------------
-------------------------Pastore-------------------------Banega-------------------------------
Cuadrado-----------------------------------Higuain(IF)------------------------------Gaitan (IF)

Ultimate oynamaya başladığımdan beri 4-1-2-1-2 taktiğini kullanıyorum. Bu taktikle biraz orta sahada az adamla kalıyorum ama bol hücum fırsatları ele geçiriyorum. Taktiğin püf noktası bana göre topla atağa çıkarken hata yapmamak. Geride az adam olduğundan önlibero ile atağı başlattığımdan her pas hatası veya başarısız çalım direk gol olarak kalene dönebilir. Buna dikkat ederek oynayınca harika bir taktik olduğunu düşünüyorum...

Forvetlerimden biri mutlaka paceli olur diğeri fizikli ve şutör olur. Kanatlar için biraz fizik biraz pace önemli. Cam'da yıllardır Rooney veya Jovetic'i kullanırım.

Önlibero param varsa Yaya'dır yoksa Fellaini :D

Defanslar için elbette pace kısmı kritik. En sevdiğim stoper Chiellini. En sevdiğim bek normalde Walker'dı ama bu sene Alex Sandro oldu.

Origin ID: NFA_07 Hafta sonları bekleriz :hat:

Son düzenleme:
Türkiye ligi yılın takımı geldi.Gerizekalılar toplulugu belirlemiş sanırım 11i. yılın kalecisi volkan demirel olmuş.Sol bek hasan ali falan olmuş.

Bu iki kart efsane olmuş.

9L5bZ8.png
DJRGbm.png

Üst Alt