Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

Cevap: Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

gayet mantıklı..zor duruma düsşmüş kurumlar yada kişilere karşı borcu yapılandırırsın,kaldiki nihatın alacağı euro üzerinden ordanda zarar etmesi wsöz konusu değil.okadar ekmeğini yediği klübe yaptığı yalnış.

Düşüncelerine saygı duyarım,

Ama bence yanlış değil hoş olmamış demek daha doğru.

Fikret orman haklı.

Yani adam bırazını peşin verelim kalanınıda 12 ay takside bölelim demiş fakat nihat yanaşmamış.Üstüne üstelik haciz koydurmuş..

Nihat bugunlere geldiyse beşiktaşın sayasinde geldi.Kendini bugünlere getiren kulübun bulunduğu zor durumu biliyorken bir tekmede kendisinin atmasını bana göre ahlaksızlıktan başka birşey değil..

Tabi Fikret ormanın dedikleri doğruysa..

Düşüncelerine saygı duyarım,

Ama bence yanlış değil hoş olmamış demek daha doğru.

karşısındaki bjk klübü bir şekilde alacağını biliyor,eğer karşısında batmış bir şirket olsa o zaman bak nihat kaç seneye razı olurdu.benim kızdığım nokta bu

Bizim eskilerden biri yapsa çok kızardım bende.

hangi futbolcunun bjk fb ts ve bizde alacağı kalmış?

demirören öncesi ve sonrası diye bakmak lazım..3 milyonu 2 senede alsan birşey kaybetmezsin heleki maddi durumun iyiyse

abi olayi maneviyata sürmeleri komigime gidiyor.. 3 milyon euro ya kolaymi? cok merak ediyorum nihatin yerinde burdakiler olsa ne yaparlardi.. bence hepsi aynisini yapardi ..

karşısındaki bjk klübü bir şekilde alacağını biliyor,eğer karşısında batmış bir şirket olsa o zaman bak nihat kaç seneye razı olurdu.benim kızdığım nokta bu

Benim anlamadığım nokta da şu;

Tamam kulüp finansman olarak zor dönemler geçiriyor ama sen bazı oyunculara parasını peşin yada atıyorum 2 taksitle ver yıllarca sana hizmet etmiş adama futbolu bıraktıktan kaç sene sonra verelim ama 1 senede de?

Evet Nihat'ı Nihat yapan Beşiktaş'tır ama o kulübede kupalar kazandıran bir adam sonuçta. Aldığı paranın hakkını vermiştir...

Benim anlamadığım bu fiko herkese gazı kimden alıyorsa yerleştiriyor..2 gün önce rüştü şimdi nihat..

E sen bu adamları ateşe atacağına esas suçludan neden bahsetmiyorsun?? Yani tüpçüden....

Yoksa 100 milyonu tahsil etmesinden mi korkuyorsun? İstersen aynı teklifi onada yapın alacaklarından ötürü...fikret orman'ın, yıldırım demirören'i, onu seçen ve ibra eden kongre üyelerini ve beleşçi çarşıyı suçlayacağı yerde hedef göstererek taraftarının önüne attığı futbolcular yarın konuşursa daha zor durumda kalmasınlar sonra..

Aslında iki tarafta haklı. Olayı futbolcu tarafından bakarsan hakedişi olan ücretler, diğer taraftan yönetimin içinde bulunduğu darboğaz. Ama burada haksız olan taraf var ki; bu da eski başkanları Yıldırım Demirören. Gerçekten Demirören'i kutlamak gerek. Geleceği görüp, olaylardan tereyağdan kıl çeker gibi sıyrıldı. Bir önceki yönetimi ibra ederek nasıl bir çıkmaza girdiklerini şimdi daha iyi anlıyorlar. Bu olayların bir numaralı sorumlusu Beşiktaş genel kurul üyeleridir. O yüzden böyle problemlerin artarak devam edeceklerini öngörmeleri gerekli. Ayrıca futbolcuyu, basın üzerinden taraftara hedef göstermekte hoş bir durum değil.

Bir yerde çalışıp paranın içerde kalması ne demek iyi bilirim . Hep oyalarla ama hiç vermezler. Hep de derler ki; "Sen bizim çocuğumuzsun, sen buranın herşeyisin..." Ama arkandan da parayı vermemek için binbir türlü iş çevirirler.

Nihat en doğrusunu yapmış. Eğer bir Galatasaray'lı futbolcu da yapsa bir şey demezdim. Bu adamlar iş adamı, hayatları rahat. Demirören gibi bir karaktersiz klübü bu hale getirmiş, bütün paralar Quaresmalara, Deron Williamslara gitmiş. Bu adam kaç senedir alamamış parasını, aldığı para hiç mi değer kaybetmedi? Bu günün x parası ile 2 yıl öncesinin x parası aynı mı? Boş boş konuşmanın anlamı yok. Nihat'a o para lazımsa istiyordur, hiçbirşey göründüğü gibi değildir. Bu adamın çocuğu coluğu var. O paranın hakkını vermemiş olabilir o ayrı bir konu ama ortada bir anlaşma var.

Kusura bakmayın da bir insanın evi, eşi, çocuğu herşeyden önemlidir. Beşiktaş ne? Galatasaray ne? Fenerbahçe ne? Benim cocuğumun, eşimin geleceği ön plandayken bunlar ne ki? 2 milyon euro ile mi kurtulacak bu klüpler. Kendi tuttuğu takımı kendinden, hayatından, karısından, çocuğundan önemli tutan biri varsa aramızda, o kişi malesef olmamış bir insandır. Ben 27 yaşıma geldim Galatasaraylı büyüdüm ve Galatasaraylıyım, her maçını izledim, izlerken kalbim hep aynı heyecanla attı. Ama benim karnımı Galatasaray doyurmadı, beni Galatasaray büyütmedi, cebime bir kuruş parası girmedi. Buna göre düşünsün herkes.

tamam bu konuda haklı olabilirsin ama o zaman yıldırım demirörene de diyecektin sen bu kulübün kapısından geçemezsin diye.

neden? yemedi değil mi? arada senet var değil mi

Şuan sıkışığız Nihat sen yabancı değilsin senin paranı yakında veririz dememiş, 300bin euroyu peşin verelim kalan paranıda 12 ay taksitlendirelim demiş daha ne diyebilir.

Bence Orman,Nihat'ı sorgulayacağına,eleştireceğine iki dakika delikanlı olsun da bu kulübü bu hale getirene hesap sorsun,sorgulasın.Çıkıp tv ye bjknin değerleri(YD) için diyebiliyor.Nihat,tüp kafadan daha çok hizmet etmiştir kulübe.

Ulan ne iş be yıllarca biz bu durumlara düştük ama hep futbolcular haklı görüldü,yönetimler ve galatasaray değer ve vefa bilmiyor diye eleştirildi...

İtin köpeğin diline düştük paramız yok futbolcuların parasını ödemiyoruz diye..Keşke biz de böyle yapsaymışız...At basının önüne futbolcuları ama ne tüpçüden ne ibra eden genel kuruldan bahsetme...

Nihat büyük ayip etmis,Besiktasin parasi Galatasarayin parasi,Fenerbahcenin parasi kimsede kalmaz,hersekilde zaten alirdi,kendide bunu cok iyi biliyor külüp zor zamanlar gecirirken yapmasida ayrica manidar olmus,Fikret Orman hakli sonucta o para nihata zaten ödenecektir,ama sonra Besiktasin cocugu degil ortanin cocugu nihat olacaktir,kendi bilir...

Bugün Nihat Kahveci ise bunu alt yapisindan yetisip onu avrupaya kadar kariyer yapmasini sagliyan Besiktasa borclu malesef insanlar geldigi yeri cogu kez unutuyor.

Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"

Yok öyle birşey Ormanın kafası rahat tabi. Nihat dediğin futbolu bırakmış başkada meziyeti olmayan adam. Neden taksitle alsın parasını?

nihat dedigin adam bjkye gelirken yillik garanti 3.5 milyon euroya geldi, kisaca kac sene oynadi bilmiyorum, 3 sanirim her yil 4 milyon cebine koydu, yetmiyor mu?

bizim hasan sasimiz yada hakan sukurumuz geri dönerken yillik garanti "3,5 milyyon euronun altinda imza atmam" asla demezdi

Nihat'ın yaptığı tam ifadesi ile adilik .Lafı dolandırmanın lüzumu yok.

bu fikret ormani cok begenmeye basladim valla

adam cikip konusuyor, hersey oldugu gibi ortaya cikartiyor, söyliyor, net konusuyor, sert konusuyor.

Nihat haksiz bence parani al tamam da faiz ne oluyor senin bugüne kadar getiren kulübüne bi hayrin dokunsun hem adam taksit yapalim demis onu bile kabul etmemis

nihat büyük yanlis yapmis besiktasa

Fikret Orman haklı burada,Nihatın çuvalla parası vardır,kendine bu kadar emeği geçen takımın durumunu da düşünerek biraz idare edebilirdi.Adamın hakkı bu para tabii vereceksin diyen arkadaşlarda var ama ben biraz daha duygusal düşünüyorum heralde,iyiki de öyle düşünüyorum.

Üst Alt