Film Karakterleri Turnuvası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Karakterleri Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Film Karakterleri Turnuvası

Arif senin oyunda kibariye ile cangele'yi karşılaştırmışsın, bırak bu sayfa daha iyi.

Bu benim secimlerim degildi

Iki üye karsi karsiya oyniyor, ve onlar secimleri yapiyordu, karakter kim olsun,,,

okumadan konusmayin lennn :D

Üyeler secimleri yapmisdi, ben kafama göre karakter secmedim

Back2Topic: Hannibal!

Özgür abi ve ben haricinde herkes Hannibal demiş. The Shining'i izlemeyenler var herhalde. Bence hemen izleyin harikulade bir yapım :yenieek:

Bence de super bir film. Ama karakterleri karsilastiriyorsak bence Hannibal cok daha guclu ve baskin bir karakter.

Tabiki düşüncene saygı duyarım. Ben sadece izlemeyen varsa izlesin dedim. Bu film eski yapım falan diye kaçırılmaz yani.

Jack Nicholson şov yapıyor resmen :yenieek:

Geçmiş eşleşme ve kazananları konunun 2. mesajına yazarak güncel tutacağım bu arada.

Özgür abi ve ben haricinde herkes Hannibal demiş. The Shining'i izlemeyenler var herhalde. Bence hemen izleyin harikulade bir yapım :yenieek:

Ben izledim, Jack Nicholsun'un oyunculuğunu da beğenmeme rağmen filmi hiç beğenmedim :D

Bana da çok övmüşlerdi, geriyor demişlerdi. Bilmiyorum şahsi bi zevk meselesi sanırım benim beğenmemem.

Bu arada bunlar görmek istediğimiz hareketler, sadece oy vermek yerine filmleri ve karakterleri de tartışalım :yenieek:

Jack nicholson çok güzel oynamış üstad. Artı olarak mesela mekan, malikane, hikaye vs vs de güzel ama adamın çıldırış olayı biraz daha güzel bi hikayeyle bağlanabilirdi bence.

Sinema tarihinin en iyi oyunculuklarindan birisini oynamistir Jack Nicholson Shining'de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt