Film Karakterleri Turnuvası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Karakterleri Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Film Karakterleri Turnuvası

Abi karakterleri değerlendirmiyor muyuz? Mevzu karakterse hannibal akar yahu, ha rolse olay o zaman da jack akar. Ama karakter de hannibal legend'tır yani.

Shining'in hikayesinin kizilderililerle olan baglantisini ogrenmeden once o filmden aslinda hicbir halt anlamadigima kanaat getirmistim. Yine cok begenmistim tabii de, o baglantiyi ogrendikten sonra hayranligim on katina cikti filme.

Yok film kötü demedim, Zaten Stanley Kubrick'e müthiş bir hayranlığım var. Filmin çekimleri, oyunculuklar, seçilen mekanlar falan hepsini beğendim.

Ama filmi gerilim filmi kategorisinde beklediğim kadar bulamadım, şahsi fikrim tabiki. Yada o etkiyi alamadım belki de. İzlerken de hep bişeyler eksik kaldı.

Abi filmin sonunu anladın dimi ? Belki o yüzden hoşlanmamış olabilirsin. Film, sonu ile bağlantılı çünkü. Ya da ben öyle anladım :D

Hiç gerilmediysen belki filme odaklanamamışsındır abi yoksa alıp götürüyor adamı. Özellikle ReDRum + Bisiklet sahnesinde.

Bence tekrar izle :D

Şu kızılderili hikayesini bi anlatsanıza ben bilmiyordum bak bunu.

Bu arada sonu ile ne gibi bi bağlantısı var gökhan, söylesene. Spoiler olur diyosan pm at. :D En kısa zamanda bi tekrar yapmaya da ayrıca karar verdim. :yenieek:

Hani oy verilmiyorki şikeli topik açmışlar yahu iyice antuya özendiniz artık
biggrin.png

yahu oy veremiyorum aga cildiracagim oy vermek icin tick kutusu yok :(

Üstteki mesajları okumamışsınız gene :D ben anket sistemi farklı çalışıyor zannediyordum ama sandığım gibi değilmiş.

O yüzden ilk tur harici anket işe yaramadı, mesaj sayımından yapıyoruz saydım seninkini merak etme Emir :D

Ozgur sayiyor oylari herhalde. Emir +Abbas Durum 7-6 oldu :D Ekstra Ali'de cok begenmis Shining'i. Durum 7-7

Üstteki mesajları okumamışsınız gene :D ben anket sistemi farklı çalışıyor zannediyordum ama sandığım gibi değilmiş.

O yüzden ilk tur harici anket işe yaramadı, mesaj sayımından yapıyoruz saydım seninkini merak etme Emir :D

Türk milletinin okuduğu nerde görülmüş Özgürcüm. Oy pusulası basıcan biz ampülü yakıcaz :D

Oyum Jack'e benide say.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt