Film Karakterleri Turnuvası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Karakterleri Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Film Karakterleri Turnuvası

Jack Nicholson oynadığı tüm filmlerde insan üstü performans sergilemiştir bence :D

Karakter olarak hannibal akılda kalıcı, efsane bi karakter. Ama rol anlamında bir anket olsa Jack'e verirdim oyumu.

Bu konuda tartismak serbest mi ? Serbestse eger mesala filmde korku efekti karanlik falan yok fazla bu konuda da cigir acici bir film. Ekstra cildiris hikayesini gayet de iyi anlatmist filmde ve Jack Nicholson inanilmaz bir oyunculuk sergilemis. Ekstra o filmde mesala cocugun kucuk bisikletle gezdigi sahnede ilk defa kullaniliyor degisik kamera teknigi. Hatta oyle bir filmki Kubrik bir sahne icin Jack Nicholson onlarca kez tekrar ediyor. Cogu korku filmi klisesini yikmis Shining ve isminde de oldugu gibi mekan karanlik falan degil. Ve bu da Jack Nicholson mukemmel yansitmis rolunu cok cok cok iyi oynamis :) Yeter bu kadar ovdugum :D

Niye çıldırıyor Jack, daha doğrusu oraya her gelen neden çıldırıyor o kısmı anlayamadım ben. Daha da doğrusu o kısmın iyi anlatılmadığını düşünüyorum. Çekimlerin falan on numara olduğu konusunda hemfikirim.

Abi katılmayabilirsin de mesela hangi filmde beğenmedin onu da yazarken güzel fikir paylaşımı yaparız diye düşünüyorum. :D

Bu arada iki taraf da 10'a varamazsa bir süre sonra önde olanı otomatik galip ilan edeceğim.

Yok ben sana takıldım Jack Nicholsun oyunculuğu ve oynadığı karakteri mükemmel yaşayan biri..

Bu konuda tartismak serbest mi ? Serbestse eger mesala filmde korku efekti karanlik falan yok fazla bu konuda da cigir acici bir film. Ekstra cildiris hikayesini gayet de iyi anlatmist filmde ve Jack Nicholson inanilmaz bir oyunculuk sergilemis. Ekstra o filmde mesala cocugun kucuk bisikletle gezdigi sahnede ilk defa kullaniliyor degisik kamera teknigi. Hatta oyle bir filmki Kubrik bir sahne icin Jack Nicholson onlarca kez tekrar ediyor. Cogu korku filmi klisesini yikmis Shining ve isminde de oldugu gibi mekan karanlik falan degil. Ve bu da Jack Nicholson mukemmel yansitmis rolunu cok cok cok iyi oynamis :) Yeter bu kadar ovdugum :D

+ Çocuğun ReDRum sahnesi falan epey germiştir beni :ayatollah:

One Flew Over the Cuckoo's Next. Bu filmde de cok iyi oynamis Jack Nicholson. Izlemedim diyen varsa ya gitsin kendini denize atsin ya da hemen o filmi izlesin :D

Ben gidip biraz yardim toplayim. Jack Nicholson galip gelemezse ciddi ciddi uzulurum :)

Bucket List, Jack Nicholson'un "Dünyanın en güzel kızını öpmek" maddesini gerçekleştirdiği an.

Ne ağladıydım ya :sad007::sad007:

Hay çok yaşa :D

Genelde başyapıt film dublaj izlenir ve beğenilmez ya onun için sordum :)

Bence çok sağlam bir filmdi. Görüşüne saygım var tabiki.

Yok film kötü demedim, Zaten Stanley Kubrick'e müthiş bir hayranlığım var. Filmin çekimleri, oyunculuklar, seçilen mekanlar falan hepsini beğendim.

Ama filmi gerilim filmi kategorisinde beklediğim kadar bulamadım, şahsi fikrim tabiki. Yada o etkiyi alamadım belki de. İzlerken de hep bişeyler eksik kaldı.

arkadaslar konuda ne yazildi cizildi bilmiyorum fakat Jack Nicholson'in adini agziniza almazdan destur cekmissinizdir umarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt