Film Önerileriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Film Önerileriniz

Ben Wanted'ı beğendim.Çok iyi efektler var ve film içinde kendinizi kaybediyorsunuz.Çünkü film içindeki zaman pek somut değil..:)

wanted_15_1280.jpg

Fincher'ı ilk Se7en'la tanımıştım ben,güzel filmdi de.Fight Club'ı anlatmaya gerek yok ama Panic Room gibi bir filmi neden yönetti anlamış değilim.

Golden Globe ve Bafta ödüllerinden sonra Slumdog Millionare'i çok merak eder oldum.Slumdog torrentlere düşmüş ama böylesine ödül alan bir filmi sinemada izlemek gerek diye düşünüyorum.

Ben indirdim ortam farketmez 10 numara film sinemayada giderim :016::016:

Fincher'ı ilk Se7en'la tanımıştım ben,güzel filmdi de.Fight Club'ı anlatmaya gerek yok ama Panic Room gibi bir filmi neden yönetti anlamış değilim.

Golden Globe ve Bafta ödüllerinden sonra Slumdog Millionare'i çok merak eder oldum.Slumdog torrentlere düşmüş ama böylesine ödül alan bir filmi sinemada izlemek gerek diye düşünüyorum.

Slumdog bence Benjamin Button'dan iyi değil. 3-5 twist var onları da tahmin edebiliyorsun. "kim 500 milyar ister" konseptinde ama canlı yayınlanması da filmin handikapıdır bana göre.

Danny Boyle Tranispotting'den sonra beni bir kez daha mest etti slumdog millionaire ile.Keşke son soru bu kadar kolay olmasaydı :)

2ooo Senesinin filmidir Mel Gibson oynuyor film hakkında fazla bilgi vermiyeceğim çünkü izleyip görmenizi isterim:)

vatansever1ah0.jpg

The Patriot Braveheart'ın verdiği etkiden uzakta olsa,izlenilmesi gereken bir film.Mel Gibson'un kötü filmini görmedim henüz...

Danny Boyle Tranispotting'den sonra beni bir kez daha mest etti slumdog millionaire ile.Keşke son soru bu kadar kolay olmasaydı :)

Slumdog Millionaire'de en az 10 tane mantık hatası var. ek olarak bir o kadar da gereksiz ve abartılmış sahne var. çok vasat bir film. Trainspotting gerçekten güzel bir filmdi ama o filmin arkasında çok sağlam bir hikaye vardı.(varmış :)) Irvine Welsh'in romanından uyarlamaymış. ancak her seferinde sağlam bir senaryoyla başlamazsa işe rezil olup çıkıyor Danny Boyle. (Sunshine'daki tanrıvari adam gibi)

Slumdog Millionaire bana göre vasatın üstünde bir filmdi.Dev Patel'in oyunculuğunu beğendim(kendisini İngiliz gençlik dizisi Skins'te izlemiştim daha önce).Filmin hareketli sahnelerinde kullanılan müzikleride başarılı buldum.Ancak filmin finalini biraz aceleye getirilmiş gibiydi.Daha fazla özen gösterilebilirdi.Benim sinema zevkime göre ortalamanın üstünde bir film ama Trainspotting kadar sarsıcı değildi.Ayrıca bu filmin senaryosu bana Natural Born Killers'ı anımsattı.Belki birebir değil ama medyanın insanlar üzerinde bıraktığı etkileri görebiliyoruz 2 filmdede...

Hayatınızda hiç izlemediyseniz aşağıdaki filmleri mutlaka izleyiniz:

Casablanca

The Godfather 1 - 2

Once Upon a Time In America

Twelve Monkeys

Schindler's List

Saving Private Ryan

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar

Muhsin Bey

Hafta sonu Oscar ödülleri veriliyor diye bu haftayı aday filmlere ayırdım. "The Curious Case of Benjamin Button" ile "Slumdog Millionaire"i izleme şansım oldu. İlki, özellikle Brad Pitt'in oyunculuğu, ilginç konusu ve sağlam kadrosuyla ön plana çıkarken, ikincisi konusunun vurucu ve eğlenceli olmasıyla, sinematografisiyle sıyrılıyor.

Diğer adayları daha izlemedim ama benim en iyi film için gönlümden geçen aday "Slumdog Millionaire" ancak filmin "Amerikan" olmamasından dolayı bu ödülü alacağını sanmıyorum. (Henüz izlemememe rağmen "Frost/Nixon" alabilir bu ödülü. ;)) En iyi yönetmen ödülünü ise alabilir, almalıdır.

Her iki filmi de tavsiye ediyorum.

Sevgiler...

NOT: "Slumdog Millionaire"i izlerken, filmin "City of God" gerçekçiliğinde ve "Little Miss Sunshine" sıcaklığında olduğunu düşündüm. Bu filmleri de tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt