Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Cevap: Final | Türkiye - ABD | 12 Eylül | 21:30 | NTV

60 sayı fark yesinler alınlarından öpülmeliler yinede.

Yapmamız gereken çok önemli 2 şey var.

1. Tempoyu düşük tutup,top kaybı yapmamamız gerek.

Çünkü Amerika sayılarının hemen hemen hepsini fast-break ( artık nasıl yazılıyor bilmiyorum :D ) den atıyor.

2. Kevin Durent'i tutmalıyız.

1 i çok iyi yaparsak maçı %100 alırız.

Yapmamız gereken çok önemli 2 şey var.

1. Tempoyu düşük tutup,top kaybı yapmamız gerek.

Çünkü Amerika sayılarının hemen hemen hepsini fast-break ( artık nasıl yazılıyor bilmiyorum :D ) den atıyor.

2. Kevin Durent'i tutmalıyız.

1 i çok iyi yaparsak maçı %100 alırız.

Tempoyu düşürmek bizim işimize gelmez. Ancak 15-20 sayı önde olacağız ki tempoyu düşürelim. Oda çok zor. ABD öyle bir takım değil. Hızlı tempoda seri yapabiliyoruz biz. Hızlı takımız. Yavaş tempoda çok kötü oynuyoruz! Kevint Durant'ı durdurursak maçı zaten alırız. Ama meselede orada zaten.

Tempoyu düşürmek bizim işimize gelmez. Ancak 15-20 sayı önde olacağız ki tempoyu düşürelim. Oda çok zor. ABD öyle bir takım değil. Hızlı tempoda seri yapabiliyoruz biz. Hızlı takımız. Yavaş tempoda çok kötü oynuyoruz! Kevint Durant'ı durdurursak maçı zaten alırız. Ama meselede orada zaten.

Pek basketbolu takip etmediğim için affınıza sığınarak soruyorum. Bu Kevin Durent, Teodosic'ten iyi midir?

Pek basketbolu takip etmediğim için affınıza sığınarak soruyorum. Bu Kevin Durent, Teodosic'ten iyi midir?

Estafurullah.

Kevin Durant, Teodosic kıyaslaması bana yapmak düşer mi bilmem. Ama şahsi fikrim odur ki, Durant'ı pek tanımam. Hatta bugün arkadaşa sordum. 40 sayıyla oynamış bugn Litvanya maçında. 22 Yaşında. Teo, 23. NBA'da iyi işler yapıyormuş. Gerçi yeni Kobe olarak bakılıyor. Tüm bu çıkarımlardan Durant tabii ki :)

Beyler İstanbul da olanlar Abd otelinin önünde birşeyler yapsınlar yahu hadin oturmayın

Adem hocam, Durant ve Teodosic farklı oyuncular.

Daha doğrusu, Teodosic öyle çok süratli ve enteresan driblingler yapmaz. Ancak oğalanüstü bir atış yeteneği var gerçekten.

Ama Durant acaip iyi dribling yapar ve çok fırfır bir adamdır. Üçlükten çok girdiği turnikleri atar ve hiç kaçırmaz nerdeyse.

Ben duacıyım Kobe Bryant yok. Eğer olsaydı, kesin ABD derdim. :eek:

Abi Durant i durduramayız yani insan değil durant :D Dua edelim günlerinde olmasınlar.

Amerika sayılarının %80'inin hızlı hucumlardan buluyor,biz top kaybı yapmayıp tempoyu düşürürsek bizim daha çok işimize gelir.

Üst Alt