Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Cevap: Final | Türkiye - ABD | 12 Eylül | 21:30 | NTV

Bu zamana kadar her maçta ''kesin yenildik aga'' modundaydım. Totem gibi birşeydi. Slovenya maçında fark 20lerde gezerken 2 üçlük yersek kapatırlar aga yapıyordum. Arkadaşlardan bol bol küfür yedim umutsuz olduğum için ama sorun değil yine diyorum, Amerika hiçbirine benzemez bunların. Fark yeriz lakin önemli değil. Amerikanın katıldığı turnuvada 2. olmak başarıdır zaten, Amerikayı kıyaslamaya katmak yanlış. O kadar eksikle geldiler yinede gelen oyuncular oynadığı takımların en önemli 1-2 oyuncusundan biri.

Umarım yine ben yanılırım ve benle dalga geçersiniz. Herşey için sağolun çocuklar.

İnci'nin Durant'i kaçırma operasyonuna bağlı bu maç.:D

Şaka maka işimiz çok zor.Kazanamazsak da önemli değil çok büyük iş yaptı takımımız.

GO HOME YANKİİİİİ!!!!!

Bu maça da gitmeye çalışacağım,totemse totem olsun :) Haydi hayırlısı.

Ersan Sırbistan'a karşı oynadığı gibi oynarsa hiç şansımız olmaz.

Keşke P.tesi olsaydı çok yorgun çıkacağız maça. Amerika biz kadar yorulmadı ve maçları erkendi.

Finalin favorisi olmaz... Gününde olan kazanır ;) İnşallah günümüzde oluruz... Sırbistan maçındaki gibi top bizi sevmezse işimiz çok zor...

Üst Alt