Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Cevap: Final | Türkiye - ABD | 12 Eylül | 21:30 | NTV

Adem hocam, Durant ve Teodosic farklı oyuncular.

Daha doğrusu, Teodosic öyle çok süratli ve enteresan driblingler yapmaz. Ancak oğalanüstü bir atış yeteneği var gerçekten.

Ama Durant acaip iyi dribling yapar ve çok fırfır bir adamdır. Üçlükten çok girdiği turnikleri atar ve hiç kaçırmaz nerdeyse.

Ben duacıyım Kobe Bryant yok. Eğer olsaydı, kesin ABD derdim. :eek:

Teodosic, çok iyi ikili oynar. İnanılmaz top yeteneği vardır. Şutları çok iyidir dediğin gibi. İçeri penetreleride iyidir. Alan savunmasında kaymaları çok iyi yapar. Belkide 4 numarada (Avrupada) bu kaymayı yapan en iyi 1-2 oyuncudan biridir. Çok soğuk kanlıdır buda kişisel özelliği olarak..

Durant'ı tanımıyorum açıkçası :)

Teodosic turnuvanin Xavi'si, Durantta Messi (tam olarak emin degilim ama. :D)

Beyler İnci Sözlük, bomba ihbarı yapmayı planlıyor ABD'nin kaldığı otele. :lol:

Arkadaşlar amerikanın kaç tane dünya şampiyonluğu var. Net bilen birisi var mı ?

Gay'i , Igo'yu ve Durant'i dis sutlara zorla. Hucumda saçma sapan 3'luk denemelerini yapmamamiz lazim. Topu içeri sokmamiz lazim, Chandler diye bir kazma var orda. + Chandler, Love ve Odom disinda pota alti oyunculari yok. Onlari faul problemine sokabiliriz belki

Ama yine diyorum Durant>>>>Teodosic. NBA'in en iyi 5 oyuncularindan birinden bahsediyoruz. Özel önlem alinmasi gerekiyor mutlaka.

Ersan'in Hido'nun en az 50%FG'le oynamalari gerek. Kerem bugunki gibi oynasin yeter.

Sinan'in Billups'e yapacagi baskili savunmasina çok ihtiyacimiz olacak umarim yine faul problemine girmez

+ bagirmayacaksan, islik çalmiyacaksan gitmeyin tribune kardesim. Otur evinde izle.

Sinir küpü oluyoruz.

Sırbistan maçından daha kolay olacak,yenilsek bile daha az efor sarfedicez :D

Kaan Kural benim dediklerimi tekrarladı

1. top kaybı yapmayalım

2. onların temposunda oynamayalım. tempoyu oldukça düşürmemiz gerek

Üst Alt