Finali Şaşırtan Filmler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finali Şaşırtan Filmler

Cevap: Finali şaşırtan filmler

the-canyon.jpg

fevkalade bir son

Fıght Club ta izlediğimiz şeylerin hastalık sonucu bir kurmaca olduğunu anlıyoruz ve ulan hepsi hikayeymiş diyoruz ama Shawshank'te adam gerçek bir son izletiyor. Şaşırmamak elde değil.

Bu arada ilk mesajdaki siteye ithafen;

Fight Club'ın sonunun overrated olduğuna katılıyorum.

Saw ve Number 23'ün en kötüler listesinde olması saçmalık. Number 23 de fena değildir bu arada.

Gene lafı animasyona getireceğim ama oscarlı Miyazaki eseri, Sprited Away'in de finali fena değildir. Aşağıda önce spoiler denemesi yapacağım, becerebilirsem yazacağım. :asd:

Baştan beri kıza yardım eden Haku, aslında kızın küçük bir çocukken düştüğü ve ölüm tehlikesi yaşadığı nehrin ruhuymuş, kız ona düştüğünden beri ona aşıkmış, kız bu olayı anımsayınca nehrin adını söyler ve Haku normal formuna dönerek esaretten kurtulur ve gökyüzünden ağlayarak serbest düşüş yaşarlar.

Memento'da eğer filme kaptırak izliyorsanız baya şok edici bir finale sahiptir. Aşağıya sonu yazıyorum dikkat.

baştan beri acıdığımız, yazık la adama dediğimiz ana karakterimiz manyak bir katilmiş, katilini aradığı karısını da kendi öldürmüş, ha bunları bilerek yapmıyor ama olsun.

zindan adası ve prestij hele hele prestij boyle bir final olamaz şiddetle öneriyorum prestiji :D

A Serbian Film

Sonu bu denli şaşırtan başka film yoktur

İzlemenizi tavsiye etmiyorum

Üst Alt