Finali Şaşırtan Filmler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finali Şaşırtan Filmler

Cevap: Finali şaşırtan filmler

kolpacino-bomba-7854-425.jpg

Film hic beklemedigim gibi bitti. :D

Cevap: Finali Şaşırtan Filmler

oldboy.jpg

.adc09.orphan-poster.jpg

İkliside sonunda şaşırtmayı başarıyor. Ama OldBoy benim için orphan'ın bir tık üstündedir. İkisini de kesinlikle izlemelisiniz :b5:

bu orphani hep önermislerdi forumda, ama ucuz bir filme benziyor diye izlemedim simdiye kadar, finali saglam ise, izlemek lazim.

Finali saglam felan degil mantiksiz cunku o olan sey oyle olmaz . Anlatamiyorum boku cikmasin diye . Izle gor oyle igrenc bir film degil ama yani mantiksiz . Mantiksiz olmasa cok guzel .

Köstebek , Zindan Adası , Maymunlar Cehennemi II (2001 de çıkan ) , fight club , s7v7n , aklıma gelenler bunlar

The Game unutulmuş hakikaten.

Bir de şu önemli, sonunda şaşırayım diye film izlenmez. Filmi böyle izlersen şaşırmazsın. Usual Suspects'i ilk bir arkadaşıma izletirken ikna etmek için sonu çok acayip falan diye anlatmıştım, son 25 dakikada tahmin etti adam. Fazla kafa yormayacaksın, akışına bırakacaksın.

Sonu şaşırtan filmler genelde iyi filmler olmuyor. Zaten aklımda da hiç sonu şaşırtıcı biten bir film yok.

The Game unutulmuş hakikaten.

Bir de şu önemli, sonunda şaşırayım diye film izlenmez. Filmi böyle izlersen şaşırmazsın. Usual Suspects'i ilk bir arkadaşıma izletirken ikna etmek için sonu çok acayip falan diye anlatmıştım, son 25 dakikada tahmin etti adam. Fazla kafa yormayacaksın, akışına bırakacaksın.

ben finali saglam olan bir film oldugunu bilmiyordum izlerken ama ben de tahmin ettim, hatta bastan beri dedim, bu adamda bir terslik var

Saol dostum ben ikisini de izledim :) . Oldboy saglam film . Orphan da guzel belki ama bazi seyler tutarsiz bence . Yani burada aciklayamiyorum ama ... :D

Aman açıklama :D

Laf olsun diye izlemiştim oldboy'u, ama ne filmdir be. Filmin sonunda fena şaşırdım. İzlemeyenlere tavsiyemdir. Beğenmeyenler olabilir tabi. Sonuçta filmi ben yapmadım pazarlamıyorum, sadece öneriyorum :D

Prestij filmi finalinde, tam 4 kere konu gitti gitti geri geldi,

yani 1 kere finali şaşırtanlarla aynı kategoride kıyaslanmamalı bence...

Others ise sıradışı bir finali var.

Ruh alemi sandıkları dünya gerçek, yaşadıkları dünya ruhlar alemi çıkmıştı. Tam bir şaşırtmacaydı.

Askerdeydik, abartmıyorum final sahnesinde tüm gazino yerineden hopladı. :)

Üst Alt