Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Cevap: Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Face'ten kendini tanıt,sonra pideciye git.

Ordan ben Facebook'taki filan falanım de.

Gelişir olaylar.. ;)

Faceden birbirinizi biraz tanıyın sonra dışarda görüşün. Gerisini sen halledersin zaten:)

Arkadaşlar 1 haftadır ramazan pidesi yaptırdığım bir fırın var.oraya sürekli tek gelen bir bayan var ve ben etkilenmeye başladım:eek: pat diye açılmak hiç tanımadığın birine zor olur ayrıca itici olur.Arada göz göze geliyoruz sanki hissediyorum bunu.sadece adını biliyordum facebookta arama çalışmalırım sonucu buldum kendisini.faceten adım atmayı düşünüyorum sizce işe yararmı ?desteklerinizi esirgemeyin...:(

elınde bır demet gulle gıdebılır guzel bı ask-ı ılan tamadır o ıs konusurken gozlerının ıcıne bak varsa ıcınde bısey dayanamaz bana ınan sen:D;)

Git yanına önce bir yanına oturabilir miyim de.Sonra olur derse otur yanına biraz konuşun,isimlerinizi falan öğrenin.Sen o sırada bir muhabbet konusu bul.Mesela burada sık sık görüyorum seni gibi.Baktın kız vaziyetten hoşlandı bikaç gün sonra hoşlandığını söylersin.

Git yanına önce bir yanına oturabilir miyim de.Sonra olur derse otur yanına biraz konuşun,isimlerinizi falan öğrenin.Sen o sırada bir muhabbet konusu bul.Mesela burada sık sık görüyorum seni gibi.Baktın kız vaziyetten hoşlandı bikaç gün sonra hoşlandığını söylersin.

Fırında? :)

Mevzuya internetten girmen yanlış olur. Zira kız sapık düşüncesine bile kapılabilir. :D

Internet ancak onceden muhabbetiniz varsa olur, yoksa isim soyismini ogrenip eklersen Tugay'in dedigi gibi sapik zannedebilir.

Keşke Face 'den bulmasaydın. Şimdi sen Facebook 'a güvenip konuşmaya çalışmazsın, mesaj çekersin. Tabi Face 'den mesaj çekersen direk kaybedersin. Hiiiiiç cevap bekleme face 'den yazdığın mesaja. Ama bu söylediklerim kendine güveni olmayan bir insan için.

Sen bir yolunu bul kızla fırında 1-2 cümle konuş. Ertesi gün belki 1 cümle daha. Sonraki gün fırından görünce selam vermeye başlarsın. Sonra adını falan öğrenirsin yavaş yavaş. 10 güne yay bu dediklerimi:)

Face'ten pat diye eklemek abeciliğin önde gidenidir.Abecilik ne diye soracak olursan kroluk ile apaçilik sentezidir.

Bilader centilmenlik yap biraz.Bak aklıma şimdi gelen bir taktiği veriyorum sana.Bir yere pus ve onun gelmesini bekle.Tam gelirken koşarak git ve eğer sıra varsa ondan daha önceki yerini kap.Yoksa da sorun değil.Hertürlü centilmenliğini göster ve ekmek alma sırasını ona devret.Böylece güzel,centilmence bir izlenim bırakmış olursun.Sonraki günler,nasılsınız diye kısa ve hal hatir soran sorular sor ve kendini unutturma.Arada kendini de tanıştır,ismini öğren.

Eh tabi buradan sonrası biraz tıkanacaktır,benim de evim bu tarafta diyip kızı evine kadar bırakabilirsin yeterli muhabbeti kurarsan.Artık gerisini de sen düşün.

Not:Ulan iki dakkada fena senaryo yazdım lan!

Dur ben olayı yanlış anlamışım.Kız orada çalışıyormuş.O zaman iş değişir.Facebook tan iletişim de çok doğru olmaz.Vallahi çok zor bir durum.

Fırında, ramazan pidesi kuyruğunda kız kaldırırsan burda muhabbet alanına 1 yıl süreyle adın verilir kardeşim:)

deskteğiniz önerileriniz için sağolun arkadaşlar.bugun kosarak gıttım fırına 1 haftadır gelen kız bugun gelmedı tamda kendımı hazırlamıstım bakalım bugun gelırse gıdıp konusmayı denıcem havadan sudan.bu arada goz goze baya geldık bunuda belırtım....

Firinciyi kankaya bagla kiz gelince sana direk haber versin sen de firina dogru yol al Bolt gibi, Usain Bolt gibi...

Ramazan biterse tutma diye soyluyorum ha

aslında baynlara açılma konusunda biraz zorlanırım.keza 1 yıl once en büyük kazıklardan birini yemiş biri olarak cesaretimi kaybetmiş, paslanmışım. face kolay olur gibime geliyor.yarın bakalım gelırse adım atacam kıza karşı.olursa olur olmazsa bizi terk etmeyen,aldatmayan ilk ve son aşkımız GALATASARAY zaten;)

gelişmeleri buraya yazarım;)

Üst Alt