Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Cevap: Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Kız sana karşı nasıl ne bileyim göz göze geldinizmi. Gülümsediği felan oldumu ?

Keşke Face 'den bulmasaydın. Şimdi sen Facebook 'a güvenip konuşmaya çalışmazsın, mesaj çekersin. Tabi Face 'den mesaj çekersen direk kaybedersin. Hiiiiiç cevap bekleme face 'den yazdığın mesaja. Ama bu söylediklerim kendine güveni olmayan bir insan için.

Sen bir yolunu bul kızla fırında 1-2 cümle konuş. Ertesi gün belki 1 cümle daha. Sonraki gün fırından görünce selam vermeye başlarsın. Sonra adını falan öğrenirsin yavaş yavaş. 10 güne yay bu dediklerimi:)[/QUOT

adını pidelerin üstüne isim yazıp koyarlar ordan gördüm.işin kötüsü ben yıllardır pidelere galatasaray yazarım:D

Gözgöze gelme gülümseme falan bunlara kanmayın arkadaşlar:) Bak ben sana tavsiyemi yaptım Yakup renkdaş. Face 'den girersen kaybedersin. Yine de senin bileceğin iş. Neyse kaçıyorum ben, kolay gelsin.

Gözgöze gelme gülümseme falan bunlara kanmayın arkadaşlar:) Bak ben sana tavsiyemi yaptım Yakup renkdaş. Face 'den girersen kaybedersin. Yine de senin bileceğin iş. Neyse kaçıyorum ben, kolay gelsin.

teşekkür ederim önerin için hepsini dikkate alıyorum.iyi geceler ve hayırlı sahurlar;)

Face'ten pat diye eklemek abeciliğin önde gidenidir.Abecilik ne diye soracak olursan kroluk ile apaçilik sentezidir.

Bilader centilmenlik yap biraz.Bak aklıma şimdi gelen bir taktiği veriyorum sana.Bir yere pus ve onun gelmesini bekle.Tam gelirken koşarak git ve eğer sıra varsa ondan daha önceki yerini kap.Yoksa da sorun değil.Hertürlü centilmenliğini göster ve ekmek alma sırasını ona devret.Böylece güzel,centilmence bir izlenim bırakmış olursun.Sonraki günler,nasılsınız diye kısa ve hal hatir soran sorular sor ve kendini unutturma.Arada kendini de tanıştır,ismini öğren.

Eh tabi buradan sonrası biraz tıkanacaktır,benim de evim bu tarafta diyip kızı evine kadar bırakabilirsin yeterli muhabbeti kurarsan.Artık gerisini de sen düşün.

Not:Ulan iki dakkada fena senaryo yazdım lan!

yarın bunu kesin denicem.eve dogru yürüme tarafını.sıra verme işini yaptım.çok fazla konuşmadık ama

ben sahura kaçıyorum arkadaşlar.ordan uyumaya.yarın büyük günn olabilir uykusuz kalmayalım.herkese şimdilik iyi geceler hayırlı sahurlar....

Aman dikkat et evli falan yada erkek arkadaşı olmasın :D götürdüğün pide pek hoş karşılanmayabilir :D

Sarhos git pideciye, lafa gitmekte zorlaniyosan yardimci olur ama pideci sana dalabilir

Üst Alt