Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Cevap: Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Fırıncıdan çıktıktan sonra onun gittiği yere doğru gitmen en azından evinin nerde olduğunu öğrenmen avantaj olur.İlla fırında karşılaşmak zorunda kalmazsın o zaman.Ayrıca fazla konuşmadık diyorsun yani birşeyler konuşulmuş anlaşılan.E öyleyse fırından beraber çıkmanda bir sakınca yok.Facebook olayına girmen bence de hata ama illa girmek istiyorsan gir.Hem o zaman ilişkisi var mı yok mu neyin nesidir onu da öğrenebilirsin.Ama ben şu anlattıkların karşısında ilk yolu izlemeni tavsiye ederim..

Eğer ilk adımı facebook'tan atarsan hayatının hatasını yaparsın!!

Yakup, kızın seni kestiğinden eminsen yanına git merbaha de muhabbet kur. Sonuçta kızın gönlü varsa muhabbeti açacak konuyu genişletir sonra işte bahsedersin bende şurad oturuyorum vs.. ramazan da pide almak benim görev oldu vs espri yap yoksa size de mi bu görev düştü vs..

kaçırma kızı eğer çok çekingensen face den msj at. sizi fırıncı da gördüm utandım herkesin içinde konuşmaktan buradan msj attım. vs dersin kız olumlu yakklaşırsa da yarın pideci de görünce selam vrerim ona göre hazırlıklı ol vs dersin :)

Bana güven tecrübe ile sabit...kızın gönlü varsa her halikarda bu iş olur.

Bana da bir yardım edin.:D

Ben bir kız ile konuşuyorum msn'den bir aydır her gün naber napıyorsun falan. Bizim okuldan bu kız ama hiç görüşmedik,birbirimizi tanıyoruz.Görüşelim mi dedim,reddetti.Bir yerlere gidelim mi falan dedim yine reddetti.Ne yapmalıyım şimdi ?

Ben bir kız ile konuşuyorum msn'den bir aydır her gün naber napıyorsun falan. Bizim okuldan bu kız ama hiç görüşmedik,birbirimizi tanıyoruz.Görüşelim mi dedim,reddetti.Bir yerlere gidelim mi falan dedim yine reddetti.Ne yapmalıyım şimdi ?

İftarı açınca ilk önce 1 bardak soğuk su iç. :)) iyi gelir.

yok böyle olmayacak. "Aşk Doktoru" köşesi açmak şart oldu:p:)

Keşke Face 'den bulmasaydın. Şimdi sen Facebook 'a güvenip konuşmaya çalışmazsın, mesaj çekersin. Tabi Face 'den mesaj çekersen direk kaybedersin. Hiiiiiç cevap bekleme face 'den yazdığın mesaja. Ama bu söylediklerim kendine güveni olmayan bir insan için.

Sen bir yolunu bul kızla fırında 1-2 cümle konuş. Ertesi gün belki 1 cümle daha. Sonraki gün fırından görünce selam vermeye başlarsın. Sonra adını falan öğrenirsin yavaş yavaş. 10 güne yay bu dediklerimi:)

Aga sende bu işi biliyon :D sanal manal hikaye o ne ya ortaokul cocukları gibi :D

Üst Alt