Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fıs Fıs: "8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!"

Cevap: 8 iyidir. Şikesiz 8-0 gibi bir şey!

Bu kadar kompleksli olabilecekleri aklıma gelmemişti :)

Seni küçüm küçüm küçümsüyorum fenerbahçe

faiks.jpg

[video=youtube_share;4KK1phwD1XM]https://youtu.be/4KK1phwD1XM[/video]

Gerçekten yahu! N'oldu , hiç sesleri çıkmıyor.Akşam sekizde açıkladı açıkladı, yoksa hakkını kaybeder D:

Bu arada gidiyorlar ya, giderken de bütün kurşunlarını savuruyorlar.Düşerken sabit duramadıkları için bir türlü hedefi tutturamadılar yazık!

Bu dingil şuan HSYK'ya ifade veriyormuş. 2 Müfettiş dinliyormuş kendisi. Soruşturma savcısını şikayet etmiş.

Eee baktilar denizli macinda birsey yok,tek umutlari Ankaragucu maci:D

ee hani palyaçolar bugün oyun yok muydu?hadi lan oynayın,açıklayın,açıklayın da biraz dalgamızı geçelim :D

o değilde bu adam neden azizi savunmuyorda savcılara dier takımlara hakımlere falan çamur atıyor

O kadar salak bir adamki fb nin şike yaptığını bile kabul etti,telegolde.Es es maçı 14 nisandan önce onun için geçersiz olur demişti.Ama sivas,İbb maclarını unuttu heralde beyin yoksunu.Onlar 14 nisandan sonra.

Kendilerini küçültüyorlar...

"Ben battım,batarken birilerine çamur atıp yanımda götüreyim" mantalitesi küçük ve aciz kulüplerin işidir.

fenerbahçeye yakışmıyor diyeceğim, ama yakışıyor. fenerbahçe, GALATASARAY'ın kılı olamaz. O asalet onlarda yok..

Iftiralar atsalar bile sadece gündem degisir, olacagi birsey yok. 2008'den önceki hic bir Sezon zaten birsey cikmaz. Yasalar ve kuralara göre hareket etmek zorunda herkez. 2028 sezonunda 2008'e döneriz ve 2029 2009. Bakarsiniz Aziz Yildirim o zamanlar tahliye olur.

Kendilerini küçültüyorlar...

"Ben battım,batarken birilerine çamur atıp yanımda götüreyim" mantalitesi küçük ve aciz kulüplerin işidir.

fenerbahçeye yakışmıyor diyeceğim, ama yakışıyor. fenerbahçe, GALATASARAY'ın kılı olamaz. O asalet onlarda yok..

küçüldüklerini anlayacak kadar beyin yokki bunlarda. anca timsaha yatarlar...

Üst Alt