Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler

Cevap: Fiyasko Çıkan Yabancı Transferler..

Benim izlediklerimden sayacak olursam. Knup, Marsh, Venison, Lutu, Bruno, Frank De Boer, Mbo Mpenza {bu adamı hiç oynatmadılar ama}, Sphear, Horvath {aslında yetenekli oyuncuydu}, Felipe, Fabio Pinto, Frank De Boer, Xavier, Batista {Luce dönemi 6 aylık performansı kesmedi beni}, Lukunku, Cristian {İzmir'de Altay maçında 2 gol atmıştı çok beğendim ama foss çıktı}, Petre, Tamas, Bratu, Gonzales {Luce dönemi gelmişti, sağ bekti ama o da hiç oynamadı}, Revivo {Sadettin Saran'ın dediğine göre Fenerbahçe'ye bu transfer için bonservis vermişiz ama bizde bedava aldık gibi izlenim bıraktı}, Sarr, Almaguer, Duro {bu adamın da öyküsü çok ilginç} ve tabiki Lincoln.

Guizada ispanya milli takımında oynuyor, başarı için isim ölcü değildir. Elano girdiği her ikili mücadeleyi kaybediyo. Lincoln hiç olmazsa daha güçlüydü fizik olarak gol atıyodu attırıyodu.

Elano brezilya milli takımındada oynamıyo bişey, sadece duran top kullanabiliyo o kadar.

Verdiğin örnek o kadar alakasız ki.Guiza İspanya'nın 3. forvetidir hatta Llorente geldiğinden beri 4. forvet konumunda.Elano ise banko oynuyor Brezilya milli takımında.Bu adamı hiç izlememişsin anlaşılıyor bu bari boş boş atıp tutma.O kadar yazdık ki bıktım artık sezon başı kampından bahsetmekten.Emre,Nihat gibi örnekler var karşımızda.Elano da kampa katılmadı.Tabi kampın bir futbolcunun fiziksel kalitesi açısından ne kadar önemli olduğunu bilmen lazım ilk önce.Bu arada pes yani hala Lincoln diyenler var.Çok merak edenler varsa Lincoln'ü gidip pembe dizi çeksinler Lincoln ile.Bir de Lincoln için güçlü demişsin de buna ne cavap yazılır ki şimdi?:eek:
Fiyaskolara gelirsek benim için en büyük fiyasko De Boer'dur.Çok şeyler bekleniyordu ondan.Barcelona'nın kaptanı oalrak gelmişti ama rezalet bir performans sergiledi.Bir de Meiramız var tabiki.Onu da 2-3 seneye yakın Bundesliga'dan takip ederdim.Çok iyi oyuncuydu.Bize geldiğinde çok sevinmiştim ama Stutgartt performansının onda birini göstermedi bizde.:eek:

Verdiğin örnek o kadar alakasız ki.Guiza İspanya'nın 3. forvetidir hatta Llorente geldiğinden beri 4. forvet konumunda.Elano ise banko oynuyor Brezilya milli takımında.Bu adamı hiç izlememişsin anlaşılıyor bu bari boş boş atıp tutma.O kadar yazdık ki bıktım artık sezon başı kampından bahsetmekten.Emre,Nihat gibi örnekler var karşımızda.Elano da kampa katılmadı.Tabi kampın bir futbolcunun fiziksel kalitesi açısından ne kadar önemli olduğunu bilmen lazım ilk önce.Bu arada pes yani hala Lincoln diyenler var.Çok merak edenler varsa Lincoln'ü gidip pembe dizi çeksinler Lincoln ile.Bir de Lincoln için güçlü demişsin de buna ne cavap yazılır ki şimdi?:eek:
Fiyaskolara gelirsek benim için en büyük fiyasko De Boer'dur.Çok şeyler bekleniyordu ondan.Barcelona'nın kaptanı oalrak gelmişti ama rezalet bir performans sergiledi.Bir de Meiramız var tabiki.Onu da 2-3 seneye yakın Bundesliga'dan takip ederdim.Çok iyi oyuncuydu.Bize geldiğinde çok sevinmiştim ama Stutgartt performansının onda birini göstermedi bizde.:eek:

lincolnun fizik gücü daha iyimiş..:ciftetelli:

Dominic Iorfa

Torsten Gütschow

Roger Ljung

Mike Marsh

venison

Ionel Lutu (yeni hagi demişlerdi zamanında lalelide bavul ticareti yapıp gitti)

Robert Špehar

Mohamed Sarr

Sergio Almaguer

Klodian Duro

Sebastian Gabriel Tamas

Ovidiu Petre

Florin Bratu

Marek Heinz

Ismaël Bouzid

Tobias Linderoth

Ahmed Apimah Barusso

Fernando Meira

şu ana kadar ki performasıyla da ELANO

Guizada ispanya milli takımında oynuyor, başarı için isim ölcü değildir. Elano girdiği her ikili mücadeleyi kaybediyo. Lincoln hiç olmazsa daha güçlüydü fizik olarak gol atıyodu attırıyodu.

Elano brezilya milli takımındada oynamıyo bişey, sadece duran top kullanabiliyo o kadar.

Rüzgar'ından savrulup düşen adammı Elano'dan daha güçlüydü? :)

Bir kere düşündükten sonra yazın şu yorumları.

Bouzid ve Meira'yı listeye eklemeyi unuttum ama Meira iyi para kazandırdığı için yine faydası oldu :)

IMG_8660.JPG

:eek:

Kesinlikle Şabani Nonda. Bu adam sırf zarardır. Birkaç maçta, zayıf takımlara karşı Tek kale maç oynayan takımızda rakibe gol atınca herkes iyi dedi ama o takımlara zaten her forvet gol atabilirdi. Kesinlikle Şabani nonda diyorum, derhal gönderilmelidir.

Kesinlikle Şabani Nonda. Bu adam sırf zarardır. Birkaç maçta, zayıf takımlara karşı Tek kale maç oynayan takımızda rakibe gol atınca herkes iyi dedi ama o takımlara zaten her forvet gol atabilirdi. Kesinlikle Şabani nonda diyorum, derhal gönderilmelidir.

:2aloh1:

Shabani Cristophe Nonda çok ağır bir sakatlıktan gelerek Galatasaraya AS Roma takımından transfer olmuştur . Sadece o konuda şüpheler vardı ama çatır çatır oynadı .

2 sene önce senin yaşadığın şampiyonluk mutluluğunda istemediğin adamın payı çok büyük Sadece fenere attığı gol için değil genel olarak ve o sezon Avrupadada en çok gol atan adamımızdı . 2. sezonu ise onun için çok kötü geçti birçok maçta sakat sakat oynamak zorunda kaldı ve Baros´un gölgesinde kalmasının isteksizliği vardı üzerinde Bu sezon ise Rijkaard ile kendini toparladı .

Kariyeri başarılarla dolu bir oyuncu

Eğer sen Nonda´ya fiyasko diyorsan sadece gülerim sana O ağır sakatlıktan sonra fazla birşey beklemiyordum ama adam 2.sezonu dışında çatır çatır oynadı:)

NOT:Lincon diyenlerede sadece gülüyorum :2aloh1: Disiplinsizliği dışında ( ki medyada çıkan çoğu haber yalan idi onunla ilgili ) Galatasaraya çok faydalı olmuştur . Geçen sene onun yokluğunda pozisyona giremiyorduk Her ne kadar sistem için ihtiyacımız olan bir oyuncu olmasada Rijkaard ve Neskeensin elinde izlemek isterdim . İzlemek büyük keyif gerçekten

Fiyasko çıkmayanları sorsaydın daha kolay olurdu.

Guzel bir yaklasim. Benim Hagi'den sonra vay be iyi ki transfer etmisiz dedigim yabanci oyuncular;

-Mondragon

-Perez

-Prates

-Ribery

-Song(ki bence hala eksikligini hissediyoruz)

-Sasa Ilic

-Tomas(yani Allahi var, su an oynayan defans oyuncularindan daha iyiydi)

-Nonda

-Kewell

-Baros

-Keita

Üst Alt