Fizikli olmak ne demek? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fizikli olmak ne demek?

Cevap: Fizikli olmak ne demek?

Benim boyum 1.86 kilom 95 al sana fizik :D

Futbol oynayinca 10 dakkada nefes nefese kaliyom futbolcu dedigin atletik olacak bence en ideal fizik bizim Keita da var.

Bu konuya kilit istiyorum artık.Soran arkadaş öğrenmiştir herhalde fiziğin ne demek olduğunu.Zira misafir olarak bu sayfayı açan arkadaşlar için kaslı kaslı futbolcu resimlerinin devamlı koyulması yanlış anlaşılmalara gebe olacaktır.:ciftetelli::ciftetelli:

:ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli:huhaaaa:D:2_thumbs_up_-_anima:bgking1:

ben de 174 üm kilom 81:D fiziğin gayet iyi ama tekniğim azcık vasatın üstü:D:D hep yanarım neden küçükken daha atılgan olup ilerde oynamadım diye..bence fizik doğuştan gelir ya,emre çolak sadece tempoya ve ayakta kalmaya alışarak tutunabilir.Yoksa o cüsse de biri ne yapsın ne etsin güçlü olamaz

Sorunun tersini soralım. Fiziksiz olmak ne demek?

Kelebek gibi uçarım. Arı gibi sokarım demek.

Fizikli demek aslında tamamen fizik konsantrasyon demektir. fizik konsantrasyon: fizik güç(boy kilo) +fizik kondisyondur(nefes ve kas gücü)....yani sabri fiziklidir yani fizik konsantrasyonu iyidir çünkü fizik gücü ii olmasada fizik kondisyonu çok iyidir..Mehmet batdal fizikli değildir yani fizik konsantrasyonu zayıftır çünkü fizik güç ü iyi de olsa fizik kondisyonu çok kötü olduğu için...Yani bikaç ilginç fizikli oyuncu sayayım..Peter crouch, overmars,Shaun Wrigt philips,

Üst Alt