Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

İlk yorumu okuyun gözünüzü seveyim, bakın o yorumu kim yapmış :m26:

Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

Hayatimda ilk kez su siteye girmeye calistim yogunluktan olsa gerek cok yavas. Demek islerini iyi yapiyorlar(ne tarafa cekerseniz o )

Neyse ben yatar renktaşlar herkeze iyi beklemeler iyide geceler

Bu Aykut kim hacılar.. Nedir bu muhabbet söyleyin bizde bilelim sonra beraner gülelim..

Bu Aykut kim hacılar.. Nedir bu muhabbet söyleyin bizde bilelim sonra beraner gülelim..

Adam diyor Babel GALATASARAY'da saat 00:00'da açıklanacak eğer açıklanmassa sövün bana falan dedi :D.Yemin falan etti :D.Bizde kırmadık arkadaşı 00:00 'da sonra ................:D:D:D:D:.

Yoruma bak be... :D

kapak olsun

süpersiniz valla helal olsun size.yalan medyasından bizde bıktık artık.fanatik gazetesinin dün yeni haber diye verdiği remy olayı beni çok güldürdü.fanatik,fotomaç,ligtv,maraton bunlar f7 li olduğundan herzaman geriden gelmek bunların kaderi.2:30 u sabırsızlıkla bekliyorum.çünkü biliyorumki yalan haber değil sallama değil uydurma değil.turkspor.net haberi..açıklayın 2:30 da hepsine yalan medyasına sazan medyasına kapak olsun.....

Arouna Kone

Dogum tarihi. 11.11.1983

Yas: 25

Boy: 1,81

Uyruk: Fildisi Sahili

Forvet olarak gecen yillar almak istedigimiz Arouna Kone diyorum ben. mantik cervesi icinde bir transfer olacakdir.

Ingiltere'ye gitmek icin bizi secmemis idi bizi gecen sezon, transferinin bitmesi yaklasmistik ki daha sonrasinda Sevilla ile anlastigi ortaya cikmisti.

Sevilla'da forma sansi bulamiyor.

Kalp buyuklulugu nedeni ile Ajax'in saglik testinden gecemedikten sonra Nac'den, Psv'ye transfer olmustu. Psv'de takip ediyordum Kone'yi. Farfan ile muthis ikililerdi. Farfan golcu, Kone ise teknigi ile birseyler yapmaya calisan bir oyuncu. Bize karsi Sampiyonlar liginde iyi maclar cikarmis idi. 4-3-3 sistemi icin bicilmis kaftan. Kewell-Baros-Kone ile ileride guzel bir uclu kurabiliriz. Pek tabiki gonlum Babel,Dos Santos diyor. Yanliz onlar olmaz ise, Arouna Kone tam aradigimiz oyuncu. Teknigi ile taraftarlari Samiyen'e cekebilecek bir oyuncu. Gol sonrasi danslari ise gorulmeye deger.

Maliyet: 5.000.000 €

altaki ise videosu. Tanimayanlar icin, guzel muzik esliginde Kone birazda olsa kendini tanitsin.

https://www.youtube.com/watch?v=5-s...=0&sk=t&sd=a&start=15&feature=player_embedded

Not: Maliyet Transfermarkt sitesine gore yazilmistir.

Aykut denilen arkadas ben bi transfer aciklarim kaynakta uydururum herkes tartisir tutarsada forumda guvenirliligim artar tarzinda dusunen bir arkadas.Ben ona benzettim.

Bişey dikkatimi çekti.Bu forumda yalan haber daha fazla ilgi çekiyor.

arkadaşlar metalist kharkiv'de oynayan siyahi defans olmasın bu. adı papa gueye idi sanırım.

Yoruma bak be... :D

kapak olsun

süpersiniz valla helal olsun size.yalan medyasından bizde bıktık artık.fanatik gazetesinin dün yeni haber diye verdiği remy olayı beni çok güldürdü.fanatik,fotomaç,ligtv,maraton bunlar f7 li olduğundan herzaman geriden gelmek bunların kaderi.2:30 u sabırsızlıkla bekliyorum.çünkü biliyorumki yalan haber değil sallama değil uydurma değil.turkspor.net haberi..açıklayın 2:30 da hepsine yalan medyasına sazan medyasına kapak olsun.....

Abim baya inanmış be, yazık olabilir. Ben de bekliyorum ama ya tutarsa mantığı ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt