FM20 #1. FC Köln Kariyeri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM20 #1. FC Köln Kariyeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayern maçı oncesi basın toplantısı. hans hocamız övmüş bizi

Adsız.jpg
arap ve sinsi gazeteci bi işler çevirecektir diye düşünüyodum ki yanılmadım. it herif demediğim şeyi demişim gibi şey yapmış bi de sinirlenmiş falan yazdı it. 50 tane sallarlar bana şimdi :D
sinsi.jpg
dsada.jpg

bmg hezimetiyle alakamız olmayan bi oyunla oynadık ama illa bi şekil atacaklardı yine ve attılar. biz kaçırdık 1-2 tane ulan 1 puan alabilirdik
Adsız.jpg

Ewt @Emre Bari @Vasfi Vural @Ünsal Vardar @Akın Sayman @Kaan Pişken @Ozan Guney @Semih Aslan konuda aktif olan ismini unuttugum BAGISLASIN

Hertha maçı ile kaldıgımız yerden başladık. İyi oyunla 3 puanı almayı bildik, Piatek'i iyi tuttu defansımız, golü frikikten yedik. Bu herif her karşılaşmamda frikikten 1 tane atar affetmez
1hertha.jpg

Cordoba yine haftanın oyuncusu seçildi. Bu iyi formu yüzünden sözleşme istiyodu herif menajerini kovdu karşıma kendi geçti illa 2.6 alacak 2ye ikna edemedim öyle kaldı o iş. Yazın satabilirim iyi paraya.
2cordoba ödül cordobanın 3. takımın 4..jpg

İyi oynayıp kazanamadıgımız maçlardan. 1 puan da iyidir ama 3ü kaçırınca moral bozdu.
3schalke.jpg

ABV paderbornu... tamam büyük ekip degiliz de bunlara da yenilmeyiz diye düşünüyodum. Kötü oldu, avrupa zaten imkansız da amaç artık puan tablosunun ilk kısmında kalabilmek :D
4paderborn.jpg

Belalımız mainz maçı öncesi 3 as savunmacım da cezalı idi. Yedekleriyle çıktık yine gollü bi maç yine maglup olduk. Levin bu maçı beklemiş kariyer maçı diye :mad:
5cezalı.jpg
5mainz.jpg

ALTYAPI SONUÇLARIMIZ GELDİ
6 altyapı.jpg
Beklediğimden fazla iyi topcu cıktı aslında. personellere ellemedim tesislerde de gelişme yok ama gelecegi iyi en azından bizim standartlara göre iyi 2-3 isim var. Mesajda ismi geçenleri ve ekstra iyileri paylaşacagım hepsini atmaya gerek yok

iş yapar gibi gelişirse
kevin.jpg

bu heriften iyi bi volland çıkarmaya bakacagız
oswald.jpg

üstüne durulursa belki iş çıkar
chris.jpg

Tırt bi gk

ortner.jpg

kosan bi kenar topcusu. türk belki kakalarız bizim lige:D
koray.jpg

mental olarak fena değil gelişirse rotasyon topcusu olur
Dragan Stevanovic.jpg

bu da eglişirse rotasyon yapar, aslında fena profili yok ha bi anda fırlayabilir üstünde duracagız lucicin de

Kresimir lucic.jpg

VEE AFGAN BOMBAMIZ
yeminle sadece ekmek parasını kazansın diye tuttum takımda. gelişime açık aslında iyi fizikseli var ve kararlı bi herif. iyi bir eğitim de alacak said, 8 kardeşi var Said'in. en büyük abisi ve babası camide bi terör saldırısında hayatını kaybetmiş. Said 11 yaşından beri ailesini geçindirmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Bi türk sayesinde kendisinden haberimiz oldu afganistanda görevli bir askerimiz bizim bi personelin akrabası idi o önerdi, şans vereceğiz.
ailesini almanyaya getirmek için çalışmalarımıza başladık.
biz sadece futbol kulübü değiliz :D
Said afgan kral.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
haftanın 11i yani Elf Der Woche'ye epey oyuncu kattık çünkü düsseldorfu adeta hanımımız eyledik. neyse belki forumda düsseldorf taraftarı vardır yanlış anlamasın
Adsız.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt