Football Manager 2020 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bende Cumartesi günü kariyere başladım tabi ki Gs ile Ama Belhandaya 3 teklif gelmesine rağmen satamadığımdan soğudum oyuna alışıp detayları öğrendikçe zevkli hale geliyor bir çok serisini oynamıştım.

Siz de sakin bir hayattan bıkanlardan mısınız? Sinir stres sahibi mi olmak istiyorsunuz? O zaman bu oyun tam size göre.

7B4lLa.jpg

her dakika pc açmak kolay değil artık, pc versionu oynayacak vakit bulamıyorsanız, fazla detay ve akmayan oyun sizi bunaltıyorsa kesinlikle mobile versiyonunu alın ilk kez denedim mobili çok memnunum. cm 01-02 tadını aldım 57 liraya sonuna kadar değdi. Ha ben simülasyon oynayacağım diyorsanız hiç bulaşmayın tabi. Mobili simülasyon değil oyun çünkü bazı şeyleri göz ardı ederseniz sonuna kadar keyif alırsınız iki oynayıp köşeye atmayacağınıza eminim.

yalnız 2d maça tribün sesi şart bunu nasıl atlamışlar bilmiyorum güncellemeler ile acilen gelmeli.

FÜNS manyakca bir alıntı yapmayalım.

her dakika pc açmak kolay değil artık, pc versionu oynayacak vakit bulamıyorsanız, fazla detay ve akmayan oyun sizi bunaltıyorsa kesinlikle mobile versiyonunu alın ilk kez denedim mobili çok memnunum. cm 01-02 tadını aldım 57 liraya sonuna kadar değdi. Ha ben simülasyon oynayacağım diyorsanız hiç bulaşmayın tabi. Mobili simülasyon değil oyun çünkü bazı şeyleri göz ardı ederseniz sonuna kadar keyif alırsınız iki oynayıp köşeye atmayacağınıza eminim.

yalnız 2d maça tribün sesi şart bunu nasıl atlamışlar bilmiyorum güncellemeler ile acilen gelmeli.

FÜNS manyakca bir alıntı yapmayalım.

arkadan aç bi tribün sesi, marşları falan mp3 olarak koy arkaya çalsın. :asd: (y) :falcao: :devilish:

beyler legent topçular nasıl yüklleniyor maradonalar peleler zicolar falan efsane inter falan 2018 fm ye ama yardımcı olabilirseniz sevinirim

Poşet hocam gibi 3 sene serefli ikinciliklerden sonra nihayet PL'deki 7. Senemde ilk sampiyonlugumu yasadim. Uc sezon ustuste sampiyon oldum.14.sezonda 17 kupa. Tabi ilk dort sene alt ligten cikmaya calistimdi. Sonuc itibariyle EPL'in de icinden gectim.
Screenshot_20191228-204934_SM20.jpg

Almanya'da Werder ile 26, Turkiye'de GS ile 11 sezonda sayisiz sampiyonluk ve kupa kazandim. Artik yeni bir maceraya atilmanin zamani geldi. Iskocya'nin en alt liginden Annan Athletic. Gazamiz hayirli olsun.

Screenshot_20191228-095831_SM20.jpg

konuda anlatılan sorunlar 3d maç motoruyla mı alakalı. normal simüle ve 2d oynasak aynı buglar olur mu?

bu aralar aşırı canım çekiyor fm tarzı oyun

konuda anlatılan sorunlar 3d maç motoruyla mı alakalı. normal simüle ve 2d oynasak aynı buglar olur mu?

bu aralar aşırı canım çekiyor fm tarzı oyun
Kral bu oyun 2d oynanir daha gerçekçi, 3d modunda adamin vücut saga dönük cat diye sola uzun atiyo boyle bi sey yok 😃 2d olunca kafanda hayal edebiliyorsun daha hoj. Hatta 3d oynayan ılıktır

Üst Alt