Football Manager 2020 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
vALLA NAsıl yaptım bilmiyorum ama 2018 fm ye maradonadan peleye matheustan owene beckhamdan pirloya alayının alt yapı hallerini yükledim.oliver kahn 16 yaşında ama ondaki tabela zamanımızın beckerda yok

Yıl 2023. Tüm kadroyu yeniledim haliyle. Bir tek Muslera'ma kıyamıyorum. Futbolu bırakana kadar ondan başkası geçemez o kaleye.

oyunla ilgili steamda bir sürü olumsuz yorum vardı çok kararsızım özellikle kanatların yardırıp yardırıp pas yerine kaleye şut çekmeleri ve forvetlerin bire birde gol atamamasından bahsediyorlar ne diyorsunuz alınmalı mı fm 2020 bu tarz saçmalıklar yoğunlukta mı

oyunla ilgili steamda bir sürü olumsuz yorum vardı çok kararsızım özellikle kanatların yardırıp yardırıp pas yerine kaleye şut çekmeleri ve forvetlerin bire birde gol atamamasından bahsediyorlar ne diyorsunuz alınmalı mı fm 2020 bu tarz saçmalıklar yoğunlukta mı
O adamı deli ediyor işte. Adam çaprazdan ceza sahasına giriyor, kaleciyle karşı karşıya kalıyor, yanında boş pozisyonda başka bir adam olmasına rağmen, dar açıdan şut çekiyor. Ya da futbolcu kaleciyle karşı karşıya kalıyor, çok kolay pozisyonda kaçırıyor sürekli. Ki bunu yapan da öyle dandik forvet değil yani. Ligde 30+ gol atan adam yapıyor bunu.

Bu tip saçmalıklar var ama güncellemeyle düzeleceğini düşünüyorum.

O adamı deli ediyor işte. Adam çaprazdan ceza sahasına giriyor, kaleciyle karşı karşıya kalıyor, yanında boş pozisyonda başka bir adam olmasına rağmen, dar açıdan şut çekiyor. Ya da futbolcu kaleciyle karşı karşıya kalıyor, çok kolay pozisyonda kaçırıyor sürekli. Ki bunu yapan da öyle dandik forvet değil yani. Ligde 30+ gol atan adam yapıyor bunu.

Bu tip saçmalıklar var ama güncellemeyle düzeleceğini düşünüyorum.
bu güncelleme ne zaman yüklenir hocam sence ve tavsiye ediyor musun

bu güncelleme ne zaman yüklenir hocam sence ve tavsiye ediyor musun
Valla genelde ocak transfer döneminden sonra 1 ay içerisinde transfer güncellemesi geliyor. Onunla birlikte de gelebilir, daha erken bir oynanış güncellemesi de gelebilir.
Maç içerisindeki bu tip saçmalıklar dışında, güzel oyun. Öyle aşırı göze batan hatalar yok maç dışında. Alıp almamak konusunda bir şey diyemem tabi. Piyasada şu an en ucuz 114 TL ye satılıyor. Bütçene göre karar ver.

Üst Alt