Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FFP olayını deneyeyim diye -140 milyon açık verdim. FFP denetlemesi olmadan bir gün önce Çin'den bir içecek sponsoru mu ne 125 milyona falan sponsor oldu. Yönetim de 25 milyon para koydu kasaya ve kulüp denetlemeden geçti. Sürekli açık vererek oynamayı denedim hepsinde aynı şey oldu. Sürekli Çin'den sponsor geliyor. FFP olayını boş yere eklemişler, bir yaptırımı olmuyor gibi. Tam Türk başkanların ve taraftarların istediği türden bir sistem.
Ilk defa boyle bisey duyuyorum reis son oyunda denk gelmedim ama onceki oyunlarda zararda olan alınmıyordu kupalara.
Saka ironi vs yapiyosan baska tabi

Bu Mane'yi oynatabilen var mı yav? 3 farklı Liverpool kariyeri açtım 3'ünde de bu herif rezilleri oynadı ve sattım. Gerçekçi olsun diye transferi kapattım ilk sezonda yine deneyeyim bu adamı dedim yine leşleri oynuyor.

Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Galatasaray'da ki 3. sezondayım , Antalyasporla deplasmanda olan maçımda kafayı yemek üzereydim.3-0 geriye düştüm.Maçı değiştirmek için değişiklikler yaptım ve maçı 3-2 ye getirdim , 5 tane golüm ofsayt,faul vb. iptal edildi.Son dakikada kurtarıcı olarak 17 yaşında alt yapıdan regen oyuncu soktum ve 90+6'da bu oyuncuya yapılan hareketten penaltı kazandım.2,5 sezon boyunca hiç penaltı kaçırmamış Selçuk İnan penaltıyı kaçırdı :eek:

Sanırım FM oynarken en çok çıldırdığım maç olarak hatırlıycam bu maçı :eek:

Admirler genç yaşımda atmış olduğum bu postu yok eder misiniz? :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Altınordu'yu al yabancı oyuncu yasak olduğu için zevkli oluyor, sadece yerli kovalıyorsun tüm dünyada. İsmini de Hamza Hamzaoğlu yaparsan güzel bir enstantane olur.

not : şimdi baktım son güncelleme de yabancı yasağı kuralını kaldırmışlar. Güncellediysen boş ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt