Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 382 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Six dışında bir takım ile oynayacaksan çok keyif alırsın. Norwich tavsiye ederim
Norwich'te Godfrey , Aarons , Buendia, Cantwell , Lewis gibi wonderkidler var. +Pukki var. Takım omurgası baya güzel.
norwichin lakabı kanaryalar rtaş onu almam :D portekizden famalicao'yu aldım proje takımı genç yetiştirip satarım benficaya :D

norwichin lakabı kanaryalar rtaş onu almam :D portekizden famalicao'yu aldım proje takımı genç yetiştirip satarım benficaya :D
Hiç o kadar fanatizm ile bakmadım o konuya :D
O zaman Chris Mepham , Nathan Ake, Lewis Cook , David Brooks, Callum Wilson'lu Bournomouth'yu tavsiye ediyorum.

Bu arada Famalicao beni delirtiyo oyunda 30-40m pounda adam satışa çıkarıyorum 20 kulüp teklif veriyosa her seferinde 3-4m poundluk bir Famalicao teklifi çıkıyor aradan, tam bir ölücü kulüp felsefesini benimsemişler.

Hiç o kadar fanatizm ile bakmadım o konuya :D
O zaman Chris Mepham , Nathan Ake, Lewis Cook , David Brooks, Callum Wilson'lu Bournomouth'yu tavsiye ediyorum.

Bu arada Famalicao beni delirtiyo oyunda 30-40m pounda adam satışa çıkarıyorum 20 kulüp teklif veriyosa her seferinde 3-4m poundluk bir Famalicao teklifi çıkıyor aradan, tam bir ölücü kulüp felsefesini benimsemişler.
bournemouth'ta aklım hep kalıyo ama eddie howe epey uzun süredir orada çalışıyor diye tercih etmiyorum adamın kariyerini bozmayayım diye. tam benim 4-4-2lik takım olur da kıyamıyorum :D famalicao ile başladık ölücülüğe :D

Hollanda liginde Vitesse kariyeri yapmistim ,ama 2 sezon dayanabildim.Portekiz'e sarmadim hic.Arada bir Boavista da gozum kaldi ama almadim hic
boavista alınabilecek takımlardan aslında. porto-benfica hegemonyasını 20 sene önce bi yıktılar beklenmedik şekilde, sporting de son şampiyonlugunu o dönem aldı. boavista ile eski günler için oynanabilir portekiz takımlarının da altyapıları çok iyi. düşük maaşlı kadro, yetenekli oyuncular ve satıştan kazandıgın inanılmaz paralar...

boavista alınabilecek takımlardan aslında. porto-benfica hegemonyasını 20 sene önce bi yıktılar beklenmedik şekilde, sporting de son şampiyonlugunu o dönem aldı. boavista ile eski günler için oynanabilir portekiz takımlarının da altyapıları çok iyi. düşük maaşlı kadro, yetenekli oyuncular ve satıştan kazandıgın inanılmaz paralar...

Oyle bir ballandira ballandira anlatiyorsun ki seytan diyor sil butun kariyerlerini ,git basla Boavistayla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt