Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

İtiraz eden bu üçlüden daha iyilerini saysın ligimizden de bilelim :)

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Bilemiyorum valla Ertuğ, ben biraz garantici bir insanım, o yüzden boş yere endişe ediyor da olabilirim. Açıkcası üçü olmazsa da çok üzülmem ben şahsen ama bu kadar gösterişle gidilip gelindikten sonra bu işin burdan dönmesi gerçekten kötü olur, camia ve Ünal Aysal prestij kaybeder, elaleme makara konusu oluruz. Gelişmeler bitme aşamsıdaysa eğer İspanyol medyasının hala bu transferlere bu kadar küçük ihtimal vermesi, her gün olumsuz haberler çıkması ilginç. KAP'a "görüşüyoruz" diye bildirim yaptıktan sonra gelmeyen oyuncu yok bizde sanırım ama böyle meşakketli isimlerle de uğraşılmadı. Beşiktaş görüştüğünü bildirdiği halde Forlan ve Fernandes ile anlaşamamıştı. Böyle bir hataya düşeceğimizi ben de düşünmüyorum açıkcası ama Ünal Aysal'ın bu konulardaki tecrübesizliği soru işareti yaratıyor. Her neyse, dediğim gibi ben biraz garantici bir insanım, birşey kesin olarak bitmeden bitti gözüyle bakamam, o yüzden endişelerim yersiz de olabilir, içi rahat olan yine içini ferah tutsun. :)

Sen de haklısın tabi.Aslında ben de çok heyecanlanmadım bu transferleri duyunca.Hatta pek sallamadım desem yeridir.Herhalde Drogba'ya fazla kaptırdım kendimi o yüzden.Ama kabul etmek gerek Forlan ve Reyes'ten iyisi gelmez.Reyes'ten farklı birisini beklerdim ben şahsen ama daha iyisi zor.Bu adamlar geliyorsa eğer değerini bilmek gerek.Bir mucize olur da transferler iptal olursa(hiç sanmıyorum ama) da kendi adıma çok çok büyük hayalkırıklığı olmaz.Ama içimden geçiriyorum Forlan-Baros-Reyes-Arda-Selçuk harika bir hücum hattı olurdu diye o yüzden üzülürüm.

Beni asıl coşturacak transfer Cambiasso olurdu o da çok zor.

renkdaslar transferler yat(mis)acak herhalde

Basın ne yazarsa yazsın...

Kesinleşmeyen hiç bir borsaya bildirilmez bu adamları almamış olsak yada bir pürüz olsa idi...

Borsaya açıklama geçilmezdi.. İnbeler şimdiden çekememeye başladı...

Başkan 2-3 gün daha uğraşmamız gerekiyor dedi, bırakın bu süre geçsin ondan sonra anlarız yatıp yatmadığını. Gazetede ne yazsa inanıyorsunuz arkadaş, bence hiç okumayın.

Basın ne yazarsa yazsın...

Kesinleşmeyen hiç bir borsaya bildirilmez bu adamları almamış olsak yada bir pürüz olsa idi...

Borsaya açıklama geçilmezdi.. İnbeler şimdiden çekememeye başladı...

Haklı olabilirsin, borsaya bildirilme olayından çok ben bu kadar gösterişle, göz önünde, insanların gözüne soka soka gidilmesini birşeylerde belli aşamalar katedilmiş olmasına yoruyorum ancak kesin olmadıysa borsaya bildirilmezdi demek doğru değil bence. Dediğim gibi Beşiktaş da borsaya "görüşüldüğünü" bildirdiği halde Forlan ve Fernandes'le anlaşma sağlayamamıştı.

bu adamlar gelince fenerli medya şöyle yazar forlan eşini ikna etti reyes çocuklarını ikna etti ujfalursi kendini ikna etti vs.. klose gibi :D

Haklı olabilirsin, borsaya bildirilme olayından çok ben bu kadar gösterişle, göz önünde, insanların gözüne soka soka gidilmesini birşeylerde belli aşamalar katedilmiş olmasına yoruyorum ancak kesin olmadıysa borsaya bildirilmezdi demek doğru değil bence. Dediğim gibi Beşiktaş da borsaya "görüşüldüğünü" bildirdiği halde Forlan ve Fernandes'le anlaşma sağlayamamıştı.

Birşeyi unutuyorsun. Onlar Beşiktaş biz Galatasarayız

Reyes-15 milyon euro toplam alacak 12 milyon euro

Forlan-12 milyon euro toplam alacak 12 milyon euro

Ujfalusi-3 milyon euro toplam alacak 6 milyon euro

Mehmet Çiftçinin bildirdiği rakamlar bu şekilde.Atletico yüzyılın vurgununu yapmış olur bu rakamlara.Ayrıca 3 oyuncudan hiçbirinin transfere olur demediğini söyledi.

Eyw kardeşim ama şu varki biz beceke değiliz bu zamana kadar biz borsaya bildirdiğimiz her adamı Aldık :D Allah utandırmasın bunları da alacağız işallah...

Mehmet Çiftçinin bildirdiği rakamlar bu şekilde.Atletico yüzyılın vurgununu yapmış olur bu rakamlara.Ayrıca 3 oyuncudan hiçbirinin transfere olur demediğini söyledi.

Mehmet Çiftçi kolpanın önde gideni

Eyw kardeşim ama şu varki biz beceke değiliz bu zamana kadar biz borsaya bildirdiğimiz her adamı Aldık :D Allah utandırmasın bunları da alacağız işallah...

İnşallah ama bir Ceyhun'u, Çağlar'ı transfer etmekle Forlan'ı, Reyes'i trasnfer etmek de bir değil. Kulüple anlaşıldıktan sonra Ceyhun, Çağlar gibi oyuncular için gerisi teferuattır. Bunu hiç göz önünde bulundurmuyoruz.

Eleman Forlanın doğum günü partisine katılan As ya da Marca gazetesi genel müdüründen bilgi almış.Forlan Bjknin telefonlarına cevap vermiyormuş.:D Cevapsızları göstermiş sanırım:D Zaten para .ok gibi niye Türkiyeye gidim ki demiş.

Kusura bakma ama mantıktan uzak fazla romantik bir yanıt olmuş.

Kardeş müsterih olun ya basın bi tarafını yırttı Drogba Gs'de şu bu diye yazdılar günlerce o günlerde kalkıp klüp Drogbayı borsaya bildirmedi...

Yani imza aşamasında olmamış olsalar idi borsaya bildirmezlerdi...Ona bakarsan FT ile bile daha resmi sözleşme imzalamadık ama borsaya bildirdik şimdi o zaman FT içinde işkillenmemizmi gerekiyor... Taraftar Müsterih olsun söz verdim serveti 5milyar$ olan bi başkan bunu söylüyor...

Pazartesi en geç çarşamba açıklarlar herkesde rahata erer

Hahaha benim dün ispanya basınından görüp kilitlenen bir önceki Transfer Nöbeti başlığında yazdıklarımın aynısını yazmış duayen(!) Mehmet ÇİFTÇİ. :D

Üst Alt