Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Şuan muhtemel beklenenler :

-Ekonomik ödeme prosüdürleri

-Reklam anlaşmaları (Forlan + Reyes için)

-Ödeme planı

-Ek bazı maddeler (tatil-prim ve ev gibi..)

-Klasik anlaşma incelemeleri.

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Omurga icin ne hayallerim vardı. Omurganın demirbasları Servet-Ujfalusi olursa yıkılırım.

İyide tüpçü yürüse yolları borsaya bildiriyor..

Bizim kap'a bildirip almadığımız hiçbir adam yok..

+Ünal Aysal ki en önemli hususlardan biride kulübün karizması ve marka değeri..

Böyle bir hamleyle düşürecek kadar beceriksiz değil..

Sözleşmelerin senelerini bile söyledi adam..

Çok ufak detaylar kaldı ve belki halledildi bile..

Açıklayacakları zamanı onlar bilirler ama bence bu transfer kesinlikle Galatasaray'da..

Neyse, aceleye gerek yok, en geç 3-4 gün sonra durum daha bir netleşir zaten. Ayrıca yanlış anlaşılmak da istemem. Benim de zaten bu transferlerin olmayacağını falan iddia ettiğim yok, sadece %100 bitmiş gözüyle bakılmasının yanlış olabileceğini düşünüyorum.

Galatasaray işi yüzde 75 bitirdi

Galatasaray'ın etkin isimlerinden eski futbol şube Fatih Gökşen Radyospor'da Özgür Sancar'a canlı yayında açıkladı. Galatasaray, Forlan, Ujfalusi ve Reyes transferini yüzde 75 oranında bitirdi.

Galatasaray'ın etkin isimlerinden eski futbol şube Fatih Gökşen Radyospor'da Özgür Sancar'a canlı yayında açıkladı. Galatasaray, Forlan, Ujfalusi ve Reyes transferini yüzde 75 oranında bitirdi.

%25 lik oranı yok etmek lazım.

transfermetre ile mi ölçmüş %75 i :lol:

Daha görüşüyorlarmı bunlar.3'üde akıllı olsun!:sopa:

Ujfalusi'ye 2-3M € verene kadar, 3 daha ekleyip, Dawson alınabilir. Hiç değilse kaba duruşunun altında ki atletikliği izleriz ve Servet'le ancak o tarz bir adam oynayabilir. Ujfalusi-Servet tempolu maçları kaldıramazlar. Ayrıca daha bunların yanında ekstra facia Hakan Balta oynayacak. Ya da 6-7M€+Sarp verin Serdar Aziz'i alın. Hiç mi uğraşmıyorlar anlamıyorum ki.

Neyse, aceleye gerek yok, en geç 3-4 gün sonra durum daha bir netleşir zaten. Ayrıca yanlış anlaşılmak da istemem. Benim de zaten bu transferlerin olmayacağını falan iddia ettiğim yok, sadece %100 bitmiş gözüyle bakılmasının yanlış olabileceğini düşünüyorum.

Kap'a bildirilmeseydi geleceklerine ihtimal bile vermezdim..

Arkadaşlar ben forlanın geleceğine inanmıyorum.Atletico Madrid forlanı gördermek istiyor.İlk anlaşma kulüple yapıldı daha sonra futbolcuyla görüşmeye başlamışlar.Forlanın menajeri toplantıya bile katılmamış.Adam gelmek istemiyor

mış mışlara dayanarakmı bunları söylüyorsun. dogru forlanın menejeri katılmamış. hayali ürettiler bunları...

Ben bir Fenerbahçe'li olarak en az Galatasaray taraftarı kadar çok istiyorum bu transferleri. İşten gelip sürekli takip ediyorum gelişme var mı diye. Ligimizde görmek istediğimiz tipte futbolcular. Aynı şekilde Quaresma, Simao gibi isimleri de çok istemiştim. Kim önemli isim getirirse eyvallah diyorum. Umarım bu transferler gerçekleşir. Üzerine bir de Muntari trasnferi olursa;

Forlan

Reyes Elmander Arda

Muntari Selçuk

çok kaliteli bir orta saha ve hücum hattı oluşacak. Bu kadro Uefa da final oynayabilirdi.

Ayrıca eğer transferler gerçekleşmezse rezil falan olmazsınız. Galatasaray transfer ettik demedi. Oyuncularla görüşüyoruz dedi. Ama basın sanki transferler bitmiş gibi yayın yaptı sürekli. Aynı şeyi biz de yaşadık. Aylarda Xabi Alonso, Krasic, Poulsen gibi isimlerle ilgilendik hiçbiriyle anlaşamadık. yerlerine Dia, Josico gibi isimler aldık. Tek fark var Galatasaray kurumsallık gereği borsaya bildiriyor. Suç başkanda falan değil tamamen basında. Umarım transferler gerçekleşir eğer gerçekleşmezse de kötü olur ama rezil olmaz kimse. Başka oyuncularla ilgilenilir.

Üst Alt