Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Emre'nin önerisine katılıyorum ama Ertuğrul'unda dediği gibi açık anket bencede olmaz en güzeli memnuniyet anketi olur diye düşünüyorum, online üyelere moderasyonla ilgili belli başlı sorular, kendi görüşleri vs sorulabilir bu bence yılda 1 yada 2 defa gereklidir.Hem üyelerin memnuniyetlerini ve sikayetlerini daha iyi görmüş ve değerlendirmiş olursunuz.

Şikayeti olan buradan bunu dile getiriyor zaten. Forum içerisinde diğer bölgelerde isyan bayrağını çekenleri de takip ediyoruz, hatalarımızın farkına varıp düzeltmeye çalışıyoruz. Geçmişte hatalarını tekrarlamaları nedeniyle yolları ayırdığımız yöneticiler de oldu zaten. Herhangi bir konu açılmasına karşıyım. Kişisel problemler devreye girecektir.

Zıt konular, zıt isteklere karşı bir forum değiliz evet. O indexi, o bildiriyi yayınlamamız yine onlara izin vermeyeceğiz anlamına gelmez. Bu platformun amacı Galatasaray'ın menfaatlerini korumak, bunun için çabalamaktır. Galatasaray adına yararlı olacağını düşündüğümüz şeyleri söylüyoruz. Sizin görüşünüz farklı olabilir, bunu söylemenizde size engel olmuyorsak sizin de buna laf etmemeniz gerekir. İşimizi gayet iyi biliyoruz.

İşini gayet iyi bildiginiz belli görüşler farklı olabilir diyosun ama site sahiplerinin fikirleri uygulanıyor

Can sıkıntısından birbirimizi yemeye başladık. :) Yöneticileri yorumlasan ne olacak, yorumlamasan ne olacak. :) Her ay aidat verip iyi hizmet bekleyen daire sakinleri gibisiniz.

Adamlar karşılıksız hizmet veriyor, emeklerine teşekkür edeceğimize neler yapıyoruz. :)

İşini gayet iyi bildiginiz belli görüşler farklı olabilir diyosun ama site sahiplerinin fikirleri uygulanıyor

Site sahiplerinin değil Galatasaray'ın menfaatleri önemli burada.

Aksini düşünen üyelerin de sesini kısan yok. Buyrun bir hareket başlatın çok daha demokratik bir ortam olsun.

O zaman da indexten Galatasaray yönetiminin durumunu tartışıyoruz temalı bir giriş hazırlasın sorumlu arkadaşlar.

GSCimbom, Polat ve yönetimi geldiğinden beri her koşulda arkasında durmuştur ancak yalnışlıklar serisi bu bildiriyi yayınlamaktan başka çare bıraktırmamıştır.

Can sıkıntısından birbirimizi yemeye başladık. :) Yöneticileri yorumlasan ne olacak, yorumlamasan ne olacak. :) Her ay aidat verip iyi hizmet bekleyen daire sakinleri gibisiniz.

Adamlar karşılıksız hizmet veriyor, emeklerine teşekkür edeceğimize neler yapıyoruz. :)

Her yerinden öpüyorum Adem.

Site sahiplerinin değil Galatasaray'ın menfaatleri önemli burada.

Aksini düşünen üyelerin de sesini kısan yok. Buyrun bir hareket başlatın çok daha demokratik bir ortam olsun.

O zaman da indexten Galatasaray yönetiminin durumunu tartışıyoruz temalı bir giriş hazırlasın sorumlu arkadaşlar.

GSCimbom, Polat ve yönetimi geldiğinden beri her koşulda arkasında durmuştur ancak yalnışlıklar serisi bu bildiriyi yayınlamaktan başka çare bıraktırmamıştır.

Bu site indexi hazırlayan kişilerin değilki Galatasaray taraftarının diyen sizsiniz ama taraftarın hepsi Adnan Polat istifa demiyor böle bi durumda var ama siz isteğinize göre bi davranışta bulunmussunuz.

Buyrun yapın sitede bi anket bakalım ne sonuç çıkcam sonra görüşelim.

Bu site indexi hazırlayan kişilerin değilki Galatasaray taraftarının diyen sizsiniz ama taraftarın hepsi Adnan Polat istifa demiyor böle bi durumda var ama siz isteğinize göre bi davranışta bulunmussunuz.

Buyrun yapın sitede bi anket bakalım ne sonuç çıkcam sonra görüşelim.

https://www.gscimbom.com/forum/ozha...ojeler-forumu/43137-taraftar-referandumu.html

Bizde sonuca göre hareket ettik zaten.

Anlaman mı kıt Özgün? Senin buna karşı çıkma özgürlüğünü elinden mi alıyoruz? GSCimbom bir taraftar platformuysa bu platformdaki çoğunluğun görüşü budur. Aynı şeyleri tekrar tekrar söylettiriyorsunuz. Kuyruk acın var galiba senin. Sürekli laf sokma çalışmalarındasın. Açık konuş bizimle.

Galatasaray yönetimi istifa etsin mi ? diye anket açılsa hiç kuşkusuz %70 %80 Evet oyu alır. Ki forum içi yorumlarda da bu gayet açık bir şekilde belli oluyor.

Yönetim istifa etsin mi ? diye anket açılsa hiç kuşkusuz %70 %80 Evet oyu alır. Ki forum içi yorumlarda da bu gayet açık bir şekilde belli oluyor.

GSC Yönetimi istifa etsin deklarasyonu bekliyorum üyelerimizden :lol:

Hadi biraz daha relax olalım, amacımız Galatasaray menfaatleri burada. ;)

siteyi güzel ve başarılı buluyorum uzun saatler geçiriyorum, ama istifaya çağırma kararına anlayış göstermiyorum.

Forumda her branşa ait başlık var ama takımlarımızın o hafta ne yaptıkları hakkında kestirmeden bilgiye sahip olmak için yoruma kapalı "haftanın görünümü", "haftanın ardından" veya "skor tabelası" v.s gibi bir başlık açılsa daha iyi olmaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt