Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Yok yahu, oradaki "vurgum" Hayri 'nin hem sorulara yanıt vermesi hem de çok soru sormasıydı. :)

Kültür, Sanat, Tarih vb. forumuna örf,adet, gelenek, göreneklerimiz ve milli-manevi zenginliklerimizi paylaşmak üzere "Değerlerimiz" alt başlığı eklense nasıl olur?

Benzer içeriklerdeki konular zaten forumumuzda açılıyor. Eğer öyle bir başlık istiyorsanız, içi dolu bir şekilde konuyu açın, bizler destek sağlarız:)

"Skor Tabelası" konusu iyi düşülnüş. Çetin arkadaşın önerisi idi galiba. Güzel bir detay.

İyi çalışmalar.

öncelikle selam benim önerim konuların beğenme ile ilgili yani paylasılan haberin altında veya yanında bu haberi beğendiniz mi? şıkları olsa güzel olur Örn:Fanatik.com.tr ? Saygılarımla

bayan basketle bay basketin maç forumlarının ayrılmasını taleb ediyorum.

bayan basketle bay basketin maç forumlarının ayrılmasını taleb ediyorum.

Basketbol forumunun bir arada yürümesi daha iyi olacaktır. Ayrı bir foruma ihtiyaç görmüyorum.

Haber portalı değiliz, sadece forumuz. Sonuçta dileyen herhangi bir konu da açabilir. Yakında açılacak olan yeni portala düşünülebilir forum için görüşüm olumsuz. O tarz eklentiler kısa süre öncesinde kaldırılmıştı zaten.

4-5 gün önce raporladigim özel mesaj hakkinda hala bir yaptirim olmadigini görmek cok üzücü...

olay nedir?

bakalim kim suclu, kim sucsuz.

sonra bizde yazariz ozel mesaj.

Size ve düsüncelerine hakaret eden bir mesaj alirsaniz suclu siz olmazsiniz malum. Olayla ilgili daha fazla konusmanin moderasyonun yapacaklarina saygisizllik olacagini düsünüyorum, gözlerinden kacmistir en fazla.

Gerek yok, kontrol ettim. Raporlanan mesajda herhangi bir cezai işlem yapılması uygun görülmemiştir, ceza almamıştır şahıs. Kaldı ki yaptırım olarak bir uyarı da verebiliriz.

Hakaret falan yok demek ki kardeşim. Hayret bir şey yahu. Birader dedi diye hakaretten ceza veremeyiz. Umarm Özenç de ismi ve mesajı burada paylaşmaz gereksiz yere.

Kisinin siyasi düsüncesine ve dolayisiyla kendisine edilen "Serefsiz" kelimesi cezai islem gerektirmiyor yani öylemi?

Sen bana bir tane rapor göndermişsin.Tek bir mesaj. Ben o mesajda kime ne dediğini anlayamam. Orada sana hitaben kullanılmış bir "şerefsiz" kelimesi yok. Bana gelen raporda özneye yükleme bakarım ben, kime yazıldığını anlarım. Konu nerden oraya geldi, sen ona ne yazdın bilmiyorum. Bilmediğim bir iş için de kalkıp ceza veremem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt