Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, Önerilerkendimiz düzgün ifade edemedim galiba :)sadece tag'ler kalsin diyorum zaten. tag'in üstünde ekstra (örnegin "tecrübeli üye") gereksiz bence. sadece tag olsa daha güzel bir görüntü olur :)Yok hocam. Tag zaten senin dediğin şey. Bizde Tecrubeli üye yazıyor, Caner abide Portal Koordinatöru...
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, ÖnerilerŞu tecrübeli üyelerin ranklarını değiştirin allaşkına ya. Neresi güzel. Gri bir arka plana tecrübeli üye yazıp rank diye önümüze sürmenin neresi yenilik. Ayrıca admin çıkmış bence güzel.. sizinde gözünüz alıştıkça güzel görünecektir diyor. Nerde demokrasi? Bu resmen dayatmadır :mad: komünist damarlarıma aşırı derecede kan basıncı uyguladım şuan..
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, ÖnerilerDünkü hallerinden daha güzel olmuş taglar. Biraz küçültme ile daha güzel görünüyor.
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, Önerilerkendimiz düzgün ifade edemedim galiba :)sadece tag'ler kalsin diyorum zaten. tag'in üstünde ekstra (örnegin "tecrübeli üye") gereksiz bence. sadece tag olsa daha güzel bir görüntü olur :)Bu görüntülere çok ta fazla takılınmamasını gerektiğini düşünüyorum, ama hemfikirim bu konuda Gökay'a.

Bence de daha iyi duracaktır.
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, Önerileriçimizde değerlendiriyoruz, biraz sabırlı olun. Yenilikler geleceği muhakkak.Şuan benim gördüğüm GSE, Mod, Onursal Üye ve GSC Scout Rütbeleri gayet güzel :) TÜ'nin fonunda değişiklik olabilir, buna bakacağız.
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, ÖnerilerGalata Sarayı Efendileri tagını ben de çok beğendim.Diğer taglar da gayet güzel yalnız Tecrübeli Üye tagının rengi değiştirilirse daha güzel olur bence.:)
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, ÖnerilerValla Forumun bu yeni halini çok beğendim. Sadece logoların avatarlaın ustunde olursa daha iyi olucağını duşunuyorum ama böylede çok iyi olmuş, farklı ama güzel.
 
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, ÖnerilerBen nedense forumun bu yeni haline alisamadim.Kullanici kismi, yani ismimizin ve tag'imizin oldugu yer eskiden daha yumusak hatliydi.Simdi cok düz olmus.Tag yazilari da, yeni üyelerin/ sari/ kirmizi/ sari-kirmizi/ parcali üyelerin yildizlarinda oldugu gibi, öne cikan yada gölge yapan yazilar ile yazilsa cok daha hos durur bence.Bunlari elestiri olsun diye söylemiyorum. lütfen yanlis anlasilmasin. sadece forumun daha hos gözükmesi icin öneride bulunmak istiyorum.ben görsellige cok deger veririmde, o yüzden :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt