Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tecrübeli Şikayetler, Öneriler

Forumda küfürlere fazla taviz veriliyor gibi geldi bana. Özellikle tecrübeli üyelerin transfer forumu altında bile küfür görmek çok itici. Bu konuda düzenleme yapılmasını öneriyorum. Biraz seviyeyi yukarı çıkaralım.

Açık forumda statü ayrımı yapmadan aynı cezaları uyguluyoruz. Açık forumlarda kısaltma dahi görürseniz raporladığınız taktirde işlem yapılacaktır.

Forumda küfürlere fazla taviz veriliyor gibi geldi bana. Özellikle tecrübeli üyelerin transfer forumu altında bile küfür görmek çok itici. Bu konuda düzenleme yapılmasını öneriyorum. Biraz seviyeyi yukarı çıkaralım.

Ben özellikle Nevizade Forumu'nda bir futbol forumunda ne kadar saygılı ve ölçülü olunabilirse o derece de saygılı ve ölçülü olunduğunu düşünüyorum.

Türevlerimizden ve rakip takım forumlarından gözle görülür derecede öndeyiz bu konuda.

https://www.gscimbom.com/forum/nevi...e-forumu-transfer-nobeti-626.html#post2884950

https://www.gscimbom.com/forum/nevi...e-forumu-transfer-nobeti-627.html#post2885020

benim demek istediğim bu tarz mesajlar ve bu konuda arkadaşlar uyarılıyorlar mı yoksa gözden mi kaçıyor. Bu rütbeyi hak eden insanların daha özenli olmalarını ve kendilerini daha düzgün ifade etmeleri gerek. Bu yüzden yazdım yoksa benim için çok önemli değil. Kim ne yazarsa yazsın.

Ayrıca yukarıdaki arkadaşlar alınmasın sadece örnek olarak gösterdim. Bu sadece onlarla sınırlı değil.

Nevizade bölümünde çok abartmamak şartıyla bir kaç basit küfür kısaltmasına izin veriliyor o kadar. Açık forumda kesinlikle en ufak argoya zaten yer yok.

https://www.gscimbom.com/forum/nevi...e-forumu-transfer-nobeti-626.html#post2884950

https://www.gscimbom.com/forum/nevi...e-forumu-transfer-nobeti-627.html#post2885020

benim demek istediğim bu tarz mesajlar ve bu konuda arkadaşlar uyarılıyorlar mı yoksa gözden mi kaçıyor. Bu rütbeyi hak eden insanların daha özenli olmalarını ve kendilerini daha düzgün ifade etmeleri gerek. Bu yüzden yazdım yoksa benim için çok önemli değil. Kim ne yazarsa yazsın.

Ayrıca yukarıdaki arkadaşlar alınmasın sadece örnek olarak gösterdim. Bu sadece onlarla sınırlı değil.

Bunda ne var ki? Ortada abartı ve galiz küfürler olmadığı sürece sorun yok, bu kadar kasıntı olmaya da gerek yok. Sonuçta burası kapalı forum, açık forumdan daha rahat bir ortam olduğu için burada takılıyor millet. Yoksa buranın ne albenisi kalır ki?

Mert Yüksel'in önerisine ben de katılıyorum. Gayet yerinde olurdu. Admin, Mod gibi kullanımların içimize girdiği doğru, o konuda haklısınız. Lakin asıl sorun da bu bence.

Klüp yönetimdeki gibi:

Başkan, yönetici, yetenek avcısı gibi değişiklikler hoş olur kanısındayım. En azından denenebilir. Karar sizin...

Bütün rütbelerin yeni şekli hakkında anket açılsın.

Beğenilmeyenler için yeni çalışmalar yapılsın.

İleri demokrasi..

Değişiklikler güzeldir. Hele böylesi sıçrama adımlarından önce olanlar.

Ben rütbeleri beğendim, sizlerin de gözünüz alıştıkça daha çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Bir şey sormak istiyorum:

Üye isimlerinin altında rütbesi + rütbenin logosu var. Sadece logo olsa daha güzel

olmaz mı?

Arkadaşlar sizin fikirleriniz nedir bu konuda?

Taglardan bahsediyorsunuz sanırım, onlar bazı durumlarda gerekli oluyor.

Örnek : Ben :)

Ayrıca o tagları üyelere ödül vermek için de kullanıyoruz

Taglardan bahsediyorsunuz sanırım, onlar bazı durumlarda gerekli oluyor.

Örnek : Ben :)

Ayrıca o tagları üyelere ödül vermek için de kullanıyoruz

Taglar daha iyi göruntu veriyor bence, kalması daha iyi olur.

kendimiz düzgün ifade edemedim galiba :)

sadece tag'ler kalsin diyorum zaten. tag'in üstünde ekstra (örnegin "tecrübeli üye") gereksiz bence. sadece tag olsa daha güzel bir görüntü olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt