Forumda yenilikler


Arkadaşlar forumda bazı yenilikler yapacağız, bu başlık altında bazılarının moderasyonun işine yarayıp yaramadığını sorup kuracağız.

  • Mobile tema yenilendi (iPhone ile entegre bir sistem) - OK
  • Konu içlerine facebook'ta beğen ve twitter'a gönder linkleri -OK
  • Maç konusu / analizler için BBCode eklentisi - Server geçişinin ardından


 
Cevap: Forumda yenilikler348rsrs.png
qz17rq.png
Maç konularında konu açarken kullanabileceğiniz şöyle birşey işinize yarar mı?Maç bilgisi, önemli notlar, sarı kart sınırındakiler vs...
 
Cevap: Forumda yeniliklerBu daha çok 1 hafta öncesinde açılan maç analizleri için yararlı olur bence.Moderasyondan fazla kişi kullanmaz sanırım.
 
Cevap: Forumda yeniliklerZararı olmaz. Çok aşırı işimize yaramasada arada bir kullanabileceğimiz pratik bir şey olur.
 
Cevap: Forumda yeniliklerBu daha çok 1 hafta öncesinde açılan maç analizleri için yararlı olur bence.Moderasyondan fazla kişi kullanmaz sanırım.O durumda, sadece moderasyonun göreceği şekilde ayarlanır o tuşlar. Sadece moderasyon ve gerektiğinde kullanır. (Maç analizi konuları gibi.)Değer mi değmez mi? Hafta 1, yılda 34 konu için değer mi değmez mi? Başka kullanbileceğimiz yerler olur mu? Görüşlerinizi esirgemeyin.
 
Cevap: Forumda yeniliklerEğer zararı yoksa konulsun, 1-2 hafta deniyelim eğer gereksiz ise tekrar çıkarılabilir.
 
Cevap: Forumda yeniliklerYeni servera geçişin ardından (en geç Nisan başı) bu eklentiyi kuralım, yararı olursa kullanılmaya devam eder.Ayrıca konu içlerine (en üstte sayfaların altında) facebook'ta beğen ve twitter da paylaş butonları eklendi, hit alan konuları beğenelim arkadaşlar, güzel hit dönüşü oluyor.Yapılanları ve yapılacakları ilk mesaja ekliyorum..
 
Cevap: Forumda yeniliklerAga, bana yok çıkmadı, bilmem ne dediler ama söylemeliyim. Bu vb 4 ilk kurulduğunda bir özellik vardı. Mesaj yazdığın konunun başında mavi mektubun üzerinde sarı bir ok işareti vardı. Onu geri getirin lütfen yahu. Forumun çok sık kasıntı yaşadığı dönemlerde yük olmasın diye kaldırıldı. Gözünüzü seveyim geri getiriverin. Çıkmadı falan demeyin yani bana. Olduğunu çok iyi hatırlıyorum, adım gibi eminim. Hatta Refik Akkülah'a bile sorabilirsiniz. O da biliyor olduğunu.Bir de konu başlıklarının üstüne gelince ilk mesajın birkaç cümlesi gözüküyordu. Konuya girmeden okuyabiliyorduk. O eklentiyi de açıverin.Son olarak da online üye listesinin alfabetik sıraya göre düzenlenmesini rica edeceğim. Böyle çok kullanışsız.
 
Cevap: Forumda yeniliklerAga, bana yok çıkmadı, bilmem ne dediler ama söylemeliyim. Bu vb 4 ilk kurulduğunda bir özellik vardı. Mesaj yazdığın konunun başında mavi mektubun üzerinde sarı bir ok işareti vardı. Onu geri getirin lütfen yahu. Forumun çok sık kasıntı yaşadığı dönemlerde yük olmasın diye kaldırıldı. Gözünüzü seveyim geri getiriverin. Çıkmadı falan demeyin yani bana. Olduğunu çok iyi hatırlıyorum, adım gibi eminim. Hatta Refik Akkülah'a bile sorabilirsiniz. O da biliyor olduğunu.Bir de konu başlıklarının üstüne gelince ilk mesajın birkaç cümlesi gözüküyordu. Konuya girmeden okuyabiliyorduk. O eklentiyi de açıverin.Son olarak da online üye listesinin alfabetik sıraya göre düzenlenmesini rica edeceğim. Böyle çok kullanışsız.Sertac,-mesaj attığımız konuların iconlarının köşesinde yeşil bir ok beliriyor artık. O tamamdır.- konu ön izleme ve online listesinin alfabetik görülmesini yeni server da yapacağım. özellikle alfabetik sıralama olayı ekstra çok yük bindiriyor.
 
Cevap: Forumda yeniliklerO durumda, sadece moderasyonun göreceği şekilde ayarlanır o tuşlar. Sadece moderasyon ve gerektiğinde kullanır. (Maç analizi konuları gibi.)Değer mi değmez mi? Hafta 1, yılda 34 konu için değer mi değmez mi? Başka kullanbileceğimiz yerler olur mu? Görüşlerinizi esirgemeyin.Haftada bir-iki analiz için gereksiz olur sanırım.8 hafta felan kaldı.Yazın da maç yok.Bence değmez.Ama sadece moderasyon görecekse pek sorun olmaz gibi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt