Forumun En Antipatik Üyesi Kim? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En Antipatik Üyesi Kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?

Antipatik oldugumu dusunuyorsan fikrine saygi duyarim kardes bana gore de sen cok menem birsey degilsin tabi bunu saygi cercevesinde soyluyorum

bende menem birşey olduğumu idda etmedim

işine gelmeyince saygı ayaklarını bırak daha önceki mesajlarına bak hiç saygıdeğer birşeyler yazmışmısın

Beni hatirlayan yok galiba.

En antipatigi benim forumun.

Carsi sempatiklere karsi.

Sanırım bugün baya bir antipati topladım:eek: Sakin bir şekilde efendice cevaplar vermek anlaşılmak için yetmiyormuş ben bunu anladım. Hakaretler edip, üste çıkmaya çalışmak lazımmış.

Al işte. Hala sakin kalmaya çalışıyorum ama antipati toplayan yine ben oluyorum sanırım. Sağlık olsun...

Sen de sakindin ama ben de sakindim. Sana derdimi anlatmıştım, anlaşıyorduk ama Caner Akdemirci gelip bizi bir halta (Oldukça kibar yazdım burayı) benzetemedi diye efendi cevap veren siz oldunuz. Aynı şekilde karşılık vermedik diye üslubu bozuk olan biz olduk. Sağlık olsun.

Üslubu bozuk olan ve hakaret eden nitelemelerini bugünkü olaydan tamamen bağımsız, genel olarak havaya söylememe rağmen yine yanlış anlaşıldım. Antipatik olmaya devam ediyorum, evet...

Sanırım bugün baya bir antipati topladım:eek: Sakin bir şekilde efendice cevaplar vermek anlaşılmak için yetmiyormuş ben bunu anladım. Hakaretler edip, üste çıkmaya çalışmak lazımmış.

Üslubu bozuk olan ve hakaret eden nitelemelerini bugünkü olaydan tamamen bağımsız, genel olarak havaya söylememe rağmen yine yanlış anlaşıldım. Antipatik olmaya devam ediyorum, evet...

Bişey söylemiyorum.

Beni antipatik bulan varmi arkadaslar dogru söyleyin, merak ettim. :)

Ben hepinizi seviyorum :D

3-5 yıl önce beni burdan ban'layan bi admin vardı fenerlimiydi neydi , valla şuan görsem dalarım o derece ayar olmuştum kimse bu konuda onun eline su dökemez :D

Kara Murat benim!

:)

kara-murat-benim_10143.gif

İlk kaydolduğunda ismi Feliz Ferson'du sonra Ali Serhat olmuş. Adnan Polat'a biri Naber Başkan dese 'Kimse Adnan Başkanımıza naber başkan diyemez, bunu kimse söyleyemez' modunda Kahpe Bizans'taki süper gazi gibi çıkıyo karşımıza:) Her şeyini savunuyo adamın

İlk kaydolduğunda ismi Feliz Ferson'du sonra Ali Serhat olmuş. Adnan Polat'a biri Naber Başkan dese 'Kimse Adnan Başkanımıza naber başkan diyemez, bunu kimse söyleyemez' modunda Kahpe Bizans'taki süper gazi gibi çıkıyo karşımıza:) Her şeyini savunuyo adamın

Belki Polat tır bizzat :D

Başkan fena bir yorum ya :) çok güldürdün beni :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt