Forumun En Antipatik Üyesi Kim? - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En Antipatik Üyesi Kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?

Başkan fena bir yorum ya :) çok güldürdün beni :))

Daha da ilaveler var bak dinle.

Aslında bütün asabiyeti ve gerilimi üzerinde olmasına rağmen bunu yansıtmadığını düşünen ama bu konuda yanılan, forumda kaliteyi artırmak ve insanların var olan gerilimini azaltmak adına, gereksiz, zamansız, tutarsız ve orantısız sakin olmaya davet etme eylemlerinde bulunan ama insanları (en azından beni) tam tersi oranda geren, sinirlendiren bir Burhan Altıntop benzeridir ama onun kadar sempatik değildir.:D:D

Bu nasıl? Bu da güldürdü mü seni? :D

Daha da ilaveler var bak dinle.

Aslında bütün asabiyeti ve gerilimi üzerinde olmasına rağmen bunu yansıtmadığını düşünen ama bu konuda yanılan, forumda kaliteyi artırmak ve insanların var olan gerilimini azaltmak adına, gereksiz, zamansız, tutarsız ve orantısız sakin olmaya davet etme eylemlerinde bulunan ama insanları (en azından beni) tam tersi oranda geren, sinirlendiren bir Burhan Altıntop benzeridir ama onun kadar sempatik değildir.:D:D

Bu nasıl? Bu da güldürdü mü seni? :D

Senin her haline gülüyoruz zaten rızaaa:) nede olsa bir rıza demir kolay yetişmiii :)

Bir cocuk vardi, youtube'a resimlerinden video'da yapmis arkasinda kendisi şiir okuyor. "Hani, hani. hani hani hani " :asd: O kimdi yav :)

Ne oldu yahu laflarım kursağında kalmış galiba. 15 dakika sonra gelip mesaja ayar vermişsin :D

yok dostum ben yine daha hafif yazılar yazma taraftarı olduğum için söz konusu sen dahi olsan içine yara olmasın diye dğeiştirdim :) dedim ya rızaa.. bir rıza demir kolay yetişmiii.. iyi davranmak lazım.. kaldıki sen bu kadar dolduğuna göre epey içine oturmuş yazdıklarım :)

yok dostum ben yine daha hafif yazılar yazma taraftarı olduğum için söz konusu sen dahi olsan içine yara olmasın diye dğeiştirdim :) dedim ya rızaa.. bir rıza demir kolay yetişmiii.. iyi davranmak lazım.. kaldıki sen bu kadar dolduğuna göre epey içine oturmuş yazdıklarım :)

İlk yazdığın mesaj 'nede olsa bir rıza demir kolay yetişmiii :)' idi.

Sonra değiştirdin 'Senin her haline gülüyoruz zaten rızaaa nede olsa bir rıza demir kolay yetişmiii' oldu.

Sen de diyosun ki ben hafif yazılar yazmak taraftarı olduğum için değiştirdim diyosun:D Ama burada tam tersi olmuş. Daha çok laf sokmak istemişsin. Hangimizin içine oturdu acaba.

Birde canım kardeşim bir konuda haklısın. Mesajların acayip içime oturuyor. Çünkü bana göre düşüncelerin acayip yanlış. Bazen sinir olmamak elde değil.

Örnek: Bugün Fenerbahçe camiası bilmem ne dediler. Sen hemen camia demeyelim kulüp diyelim falan diyosun.:boohoo:

:D:D Böyle bi şeysin işte arkadaşım. Ne diyim

İlk yazdığın mesaj 'nede olsa bir rıza demir kolay yetişmiii :)' idi.

Sonra değiştirdin 'Senin her haline gülüyoruz zaten rızaaa nede olsa bir rıza demir kolay yetişmiii' oldu.

Sen de diyosun ki ben hafif yazılar yazmak taraftarı olduğum için değiştirdim diyosun:D Ama burada tam tersi olmuş. Daha çok laf sokmak istemişsin. Hangimizin içine oturdu acaba.

Birde canım kardeşim bir konuda haklısın. Mesajların acayip içime oturuyor. Çünkü bana göre düşüncelerin acayip yanlış. Bazen sinir olmamak elde değil.

Örnek: Bugün Fenerbahçe camiası bilmem ne dediler. Sen hemen camia demeyelim kulüp diyelim falan diyosun.:boohoo:

:D:D Böyle bi şeysin işte arkadaşım. Ne diyim

İdrak edebilme kapasitesine bağlı dostum bunlar, camia ne demektir neden kullanılmamalı vs... camianın tüm taraftarları içine aldığını düşünebilmek gerekir.. ayrıca onu yazan arkadaş bile bunu kabullenmişken senin bundan gocunmuş olmanda yaran olduğuna delalet :) keşke olmasaydı falan filan.. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt