Forumun En Antipatik Üyesi Kim? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En Antipatik Üyesi Kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?

Gerizekali gibi kendini Barcelonali ve Real Madridli sanan herkes.

GALATASARAYlisiniz ulan iste.

Mençıstır'ı anlarımda yaşı 20+ olanlar R.Madrid'le büyümüşlerdir,kalkıp kendilerine barça fan diyenler liseli ergendir.

Mençıstır'ı anlarımda yaşı 20+ olanlar R.Madrid'le büyümüşlerdir,kalkıp kendilerine barça fan diyenler liseli ergendir.

images

Ergenim, ergensin, ergen, ergeniz, ergensiniz, ergenler.

Ulan Ronaldo'da yıllarca oynadı sanki Barca'da haa da onun resmini koyuyon.

Barcelona'yı severim. Katalan matalan bana ne abi. Alt yapıdan oyuncu çıkarmasıyla Galatasaray'ı Barca'ya daha yakın bulurum yada bu durumlarını takdir eder ve beğenirim. Para vererek büyük olmaya çalışan ve olan Real'i de Fener'e benzetirim. Benim durumum bu

Katalanmış, ispanyolmuş, baskmış, değilmiş umrumda mı lan. Ben sahaya, futbola bakarım.

Yani Barca'cılar antipatikse.....................(Konu başka yere kaydı. Başlıkla uydurayım dedim)

Barcelona'yı severim. Katalan matalan bana ne abi. Alt yapıdan oyuncu çıkarmasıyla Galatasaray'ı Barca'ya daha yakın bulurum yada bu durumlarını takdir eder ve beğenirim. Para vererek büyük olmaya çalışan ve olan Real'i de Fener'e benzetirim. Benim durumum bu

Katalanmış, ispanyolmuş, baskmış, değilmiş umrumda mı lan. Ben sahaya, futbola bakarım.

Yani Barca'cılar antipatikse.....................(Konu başka yere kaydı. Başlıkla uydurayım dedim)

Bende her yerde ''eziğiz biz'' imajı yaratıp, ilgi çekme çabaları yüzünden Barça'yı Fener'e benzetirim. Bağımsızlık istemeleri sebebiyle ülkemizdeki malum topluluğa benzetirim.

Eğer sempati duyma sebebiniz buysa korkarım ki yanlış sebep. Kaldı ki ''Barça taraftarından nefret ediyorum'' diye bir şey demedim ben. Adem de Barça taraftarı ama katalancılık oynamıyor ortaokullu gibi. Cruyff'a laf atıldığı gibi 3-4 Barçalı doluşup adres vermeye, şuraya gel lan demeye başlıyor.

Ahmet Karadağ'da Cruyff hayranı ama sadece bir hayran. Cruyff'a küfür ettiğimizi hatırlıyorum ''elin hollandalısı için Galatasaraylıya mı kızcam'' tarzında bi tutum sergilemişti. Adem gibi, Ahmet gibi Barçalıları her zaman sever sayarız. Kaldı ki Barça'nın futbolunu da biz taktir ederiz. Ama katalancılık oynamak mı? asla..

Evet abi.Gidip facebooklarına oraya buraya Viva Catalonia,Viva Barcelona yazan insanlar var.

Be dangalak,bunun altında yatanın ne olduğunu biliyomusun sen?O zaman Diyarbakır maçında kürdistan bayrağının açılmasını da normal karşılamak demektir.Bunlar işte liseli ergenler.

Barcelona da ayrılmak için adam öldürülmüyor, bombalar patlamıyor, insanlar mutlu, güvenli. bizim terör sorunu orada yok, bask bölgesi ayrı orda bizim kadar olmasa da terör var.

Barcelona da ayrılmak için adam öldürülmüyor, bombalar patlamıyor, insanlar mutlu, güvenli. bizim terör sorunu orada yok, bask bölgesi ayrı orda bizim kadar olmasa da terör var.

başbakan stayla- tatmin oldum -

hadi yhaaa. :):):) bilmiyodum ben bu durumu. :):):):) o zaman visca el barça, visca catalunya.:):):)sende söyle kansu kardeş :):):):)

Liseli ergenim, liseli ergensin, liseli ergen, liseli ergeniz, liseli ergensiniz, liseli ergenler deyip bir liseli gibi usülce okuluma gideirm.

Visca el barça diye çoşan tipler acıncak durumda olanlar bence. Onlardan birisin muhtemelen bu kadar koyu savunma yaptığına göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt