Forvette kim oynamalı ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvette kim oynamalı ?

Cevap: Forvette kim oynamalı ?

Oynaması gereken oyuncu bence Gio olmalı ama 4-6-0 şeklinde de oynayabiliriz.Büyük ihtimallede Rijkaard 4-6-0 oynatıcak.

Ya dunki macda 11'i gorunce iki sey hatirladim. 1. Feldkamp'in oyuncularini diledigi yerlerde oynatmasini. 2. Kupada kaybettigimiz Erciyesspor maclarini.

Gio forvet oynayamaz. Keita nasil oynar bilmiyorum. Bence PAF takımdan biri oynamalı. Cem Sultan olabilir.

Örnek vereyim sana birkaç tane.Necid?Macheda?Bu ikisi 18-19 yaşlarında.Çok mu hızlı futbolcular bunlar?Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkıyor bu adamlar.Fiziği filan geçeceksin senin ``Fiziği yeterli değil,hızlı değil.`` diyerek oyuncu seçme lüksün yok çünkü kadronda forvet yok.O zaman tek şansın a2 takımdan bir forvet çıkarmak.Çok hızlı değil,güçlü de değil ama nerede duracağını,nereye koşu yapacağını biliyor.Mesela ben oynadığım klüpte ortasaha oynuyorum normalde.Bir defasında hoca forvete kaydırdı,feleğim şaştı o maçta.Nereye koşacağını bilmiyorsun,top tutamıyorsun,bitiricilik zaten yok.O zaman doğal olarak gol atamıyorsun.Gio dün girdikten sonra nasıl afalladı hatırlayın.Keita veya Gio sadece hızlılar diye forvet oynatılmaz.Keita hızlıdır ama çizgiye yakın oynarken hızlıdır.Keza Gio da öyle.Dediğim gibi bana Cem'in oynaması daha mantıklı geliyor ama hocamız ne düşünüyor bilemem.

PFC+CSKA+Moskva+v+FC+Lokomotiv+Moskva+Premier+N14PetlkSZ2l.jpg

12306~5718434.jpg

Bunlarda mı fizik yok ? C.Ronaldo ile aynı adam :eek:

Ayrıca bunlarda ki fizikler bizim oyuncularda olsun dünya yıldızı olurlar :p

Macheda'nın iyi bir oyuncu oldugunuda düşünmüyorum,Ferguson torbili ile anca 2-3 takıma gider ve balon oldugunu anlaşılır.Beşiktaş maçında hiç birşey yapamadı.

Ben Cem Sultan'ın oynabilecegini düşünmüyorum,buna en iyi Rijkaard karar verir,benim gözlemledigim kadarıyla Rijkaard bunu pek düşünmüyorum ama son kadar Rijkaard'ın.

PFC+CSKA+Moskva+v+FC+Lokomotiv+Moskva+Premier+N14PetlkSZ2l.jpg

12306~5718434.jpg

Bunlarda mı fizik yok ? C.Ronaldo ile aynı adam :eek:

Ayrıca bunlarda ki fizikler bizim oyuncularda olsun dünya yıldızı olurlar :p

Macheda'nın iyi bir oyuncu oldugunuda düşünmüyorum,Ferguson torbili ile anca 2-3 takıma gider ve balon oldugunu anlaşılır.Beşiktaş maçında hiç birşey yapamadı.

Ben Cem Sultan'ın oynabilecegini düşünmüyorum,buna en iyi Rijkaard karar verir,benim gözlemledigim kadarıyla Rijkaard bunu pek düşünmüyorum ama son kadar Rijkaard'ın.

Ben fizikten değil hızdan bahsettim ama neyse...:eek:

O ya da bu bana göre bizim ana problemlerimizden beri eskisi gibi futbol iştahımızın olmaması.Bence biraz iştahlı bir oyunla forvetsiz de gol atabiliriz savunmada da dengeli olursak yeneriz Kayseri'yi.Diyorum çünkü bu maç bence kırılma noktası.Bu maçı alırsak Beşiktaş maçına en azından Sabri ve Hakan yetişecek.Bu da bizi oldukça rahatlatır.

O ya da bu bana göre bizim ana problemlerimizden beri eskisi gibi futbol iştahımızın olmaması.Bence biraz iştahlı bir oyunla forvetsiz de gol atabiliriz savunmada da dengeli olursak yeneriz Kayseri'yi.Diyorum çünkü bu maç bence kırılma noktası.Bu maçı alırsak Beşiktaş maçına en azından Sabri ve Hakan yetişecek.Bu da bizi oldukça rahatlatır.

Kayseri'yi yenersek bjk maçı daha uygun maç.Özellikle Keita için.

Takimda 10 tane kanat oyuncusu varken gidip bir kanat bir de Avrupa'da oynayamayacak forveti kim aldiysa o oynasin. Yaninda da orta saha yokken Linderoth'u, forvet yokken Nonda'yi gonderen oynasin.

Üst Alt