Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Adnan Polat ve ekibi futboldan anlamadığının kanıtıdır bu resim.

santos u istesekte alamayız artık rahat olun,opsiyon süresi bitmemişse kesin almalıyız,ama bittiyse başını alırız anca.

Domanechk'e yazıklar olsun diyorum.Ben 12 sene önceki Fransa kadrosunu ezbere sayan bir futbol severim.Gerçekten yazıklar olsun.

Alırız almayız, ben bu adamı seviyorum. İyi oynadı diye de seviniyorum. Topçu değil diyip sallayanlara selam olsun.

Cevap: Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

r_qkoo2i95ri5adpmciitd.jpg

ve fransa turnuvaya bye bye desin.. :asd: kupon yatti ama canlari sagolsun.. :D

Sanıldığı gibi basit değil bu işler. Belki almak istiyorlar ama bütçemiz yüzünden alamıyoruz ?

Bütçe falan hikaye. Bütçe olmaz olur mu? Kimlere hangi paraları dağıtmadılar ki bu zaman dek? Arda+para+Gio Tottenham ile pazarlık çok iyi olurdu. Adamlar 9 Milyon Eouro + Gio teklif etmişlerdi kabul etmemiştik. Daha ne istiyoruz ki. Hem Arda mutlu olacaktı, hemde biz. Almak istesek şuana kadar havada kapmıştık. Rijkaard'ın istediği futbolcuları sen almıyorsan o zaman Rijkaard'ı niye bu takıma getiriyorsun. Adnan Polat geçiçek bu işleri. Ben hemen hemen her mesajımda söylüyorum. Bak yine diyorum. Eğer bu takım ligde 6 hafta geçmeden tökezlerse değil Adnan Polat, kralı zor barınır bu klüpte o kadar söylüyorum.

Üst Alt