Friends (1994-2004) - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

The Office
It's Always Sunny in Alasehir
Modern Family

Daha bakmadim ama guvendigim bi arkadsim The Good Place komik dedi

Friends'e vasat diyip bunlara komik diyorsan ciddi sıkıntı renktaş: ))) Çünkü şu üçünün çarpımı friends etmez yani, tabi zevkler renkler. Bence Seinfeld yarışır bir tek. Two and a half men'de bence çok sağlam, Charlie Sheen dönemi. How l met your mother'ı izledim ama hiç ısınamadım nedense, fazla yapmacık geldi olaylar zorlama gibi sürekli.

Friends'e vasat diyip bunlara komik diyorsan ciddi sıkıntı renktaş: ))) Çünkü şu üçünün çarpımı friends etmez yani, tabi zevkler renkler. Bence Seinfeld yarışır bir tek. Two and a half men'de bence çok sağlam, Charlie Sheen dönemi. How l met your mother'ı izledim ama hiç ısınamadım nedense, fazla yapmacık geldi olaylar zorlama gibi sürekli.

Yasiniz buyuk galiba Yunus Bey.

Its always, seinfeldden sonra no2 sitcomdur. No3 olarak da arrested developmant gelir. Aksini iddia edenle masa tenisi konusmam.

Adam reel hayatı da dizide ki gibi yaşamaya çalıştığı için dizi bombok olmuş diye duydum

Ayrıca Neymar'da 2 buçuk adamcıymış

Finali çok uçuk mu bitti yoksa tatlı sona bağlandı mı amerikalılar final işini beceremiyor pek

Finali kötüydü yav dolaylı yoldan charlie sheene laf sokmaya çalışıyorlardır.

Bir de çocuk aktör bir ara ekstrem dinci hiristiyani olmuştu diziye bok atıyordu falan

Ben ilk sezonları çok beğenmiştim

Yusuf'um beni uğraştırma sen cevap ver Gölbaşı Bey'e. . .

@Yusuf Kara

fener derbisinden sonra forumu bırakma kararı almıştım bu mesajını yeni goruyurum
cevap vereyim son mesajım olsun

The Office i izlemeden önce Friends en iyi dizi diyordum(komedi)
The Office i bugun bitirdim izlediğim en iyi dizi oldu
Steve Carell cok buyuk oyuncu canlandırdığı M.Scott karakteri de suana kadar en cok sevdiğim karakter oldu
hatta M.Scott>Chandler diyebilirim

başlıcam da biter mi bu. çok uzun be

dizilere başlıyorum da bi türlü bitiremiyorum. baştan sona izleyip bitirebildiğim tek dizi var sadece o da breaking bad.

sons of anarchy
better call saul ve daha nice dizi heba oldu

Üst Alt