Friends (1994-2004) - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

başlıcam da biter mi bu. çok uzun be

dizilere başlıyorum da bi türlü bitiremiyorum. baştan sona izleyip bitirebildiğim tek dizi var sadece o da breaking bad.

sons of anarchy
better call saul ve daha nice dizi heba oldu

Biter. Görev olarak görmeyin. 10 sezon boyunca her bölümü sadece 20 dakika. Ben 4 ya da 5 defa izlemişimdir. Havalar az daha soğusun bir defa daha izlerim.

Bende olmasam konuyu güncel tutan olmayacak :playful: İyisiyle kötüsüyle bitirdim diziyi.Ciddi ciddi bittiğine baya üzüldüm.En mutsuz gününüzde bile yüzünüzde bir gülümseme bırakıyorsa bu dizi efsanedir arkadaş.İlk sezonda rahat 3 kere ara verdim.Hatta öyleki bu aralar 1 ay fln dı :D Sonra bir şans diye diye izledim,dizi bir sarmaya başladı mı tutamıyorsunuz akıp gidiyor zaman :)

Dizinin zaten tek kötü yanı 20 dk olması,onuda 20.dk diye sezonu bitirdiğiniz bile olabilir ;) Ama bence benim gibi yapın hergün 2 bölüm felan izleyin fazla abartmayın :D Şimdi kara kara düşünüyorum ne izlesem diye ..(Baştanmı başlasam :happy: ) Finalinde de baya duygulandım.Özellikle anahtar sahnesinde..Şimdi her dizide olur karakterlere göre yorumlar felan.Hiçbirine yorum yapmacağım çünkü hepsini ayrı ayrı sevdirdiler.Kısacası baya özleyeceğim diziyi.

PS:Başlamayı felan düşünen varsa bir dakika düşünmeden başlayın derim :ka21:

Bu ne arkadaş favori dizilerimi bile böyle övmemişimdir

İyi bir günümdü herhal

friends deyince aklıma 5-10 snde bir kahkaha atan dış ses geliyor
himym izledim de bunu da digitürkte rast gelince izliyorum.
niye bu kadar övülüyor hem burda hemde çevremde anlamak güç :danyal:

İlk sezonları efsaneydi ama 5. sezondan itibaren herkesin birbirine aşık olduğu Kavak Yelleri tarzı leş bir diziye dönüşmüştü. Yine her türlü türünün en iyi örneklerindendir ama kara mizah hayranı biri olarak geçtim Seinfeld'i, Curb'ü filan, IASIP, Parks and Recreation, Arrested Development'ın ilk 3 sezonu filan bile Friends'i ilk 2 sezonu hariç donunda sallar diyorum. Bu kadar uzun soluklu diziye başlamayı gözü yemeyenlere sonunda küfür etmemek için bu dizileri tavsiye ediyorum. Friends'in ilk 4 sezonunu izlemeniz maksimum faydayla ayrılmanızda yararlı olacaktır.

Üst Alt