Friends (1994-2004) - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

Komik olduğunu iddia etmedim

Komik demedim. Tebessüm ettim. İnsan sadece hoşuna giden şeye karşı tebessüm etmez.

@Danyal Artemis yenge insta açmış

Courtney Cox çok gereksiz estetik yaptırmış yüzüne. Aniston da baya yaptırmış gibi ama sırıtmıyor onda. Courtney yapmasa daha güzel olurmuş. Tabi önemli olan kendisinin ne hissettiği böyle daha mutluysa kimseye laf düşmez..

Friendscı de olduğunu söyleme. :D

Friends'i de severim BB'yi de. Kardeş bence siz de bir sıkıntı var. Herkesin beğendiği şeyi beğenmeyerek dikkat çekmeye mi çalışıyorsunuz? Hadi beğenmediniz, gidin köşede beğenmedim deyin de sürekli kötüleyip durmak nedir anlamıyorum. Twitter'da 'bir bölüm bile Game Of Thrones izlemedim, gelin kucaklaşalım' yazan tiplere döndünüz iyice.

Friends'i de severim BB'yi de. Kardeş bence siz de bir sıkıntı var. Herkesin beğendiği şeyi beğenmeyerek dikkat çekmeye mi çalışıyorsunuz? Hadi beğenmediniz, gidin köşede beğenmedim deyin de sürekli kötüleyip durmak nedir anlamıyorum. Twitter'da 'bir bölüm bile Game Of Thrones izlemedim, gelin kucaklaşalım' yazan tiplere döndünüz iyice.

Fıkır özgürlüğü var kardeş herkes seviyor diye forumun her köşesinde 31 çekmenin bir anlamı yok bence

Kaldı ki begenmedigimizi demedik; abartıldığını dedik. Farklı şeyler...

game of thrones enfesdi ama, Weiss ve Benioff cok yuksek bir para teklife aldiklara icin Starwars filmine hemen bitirdiler. Asinda George RR martin ve HBO daha 3 sezon daha story var yazmak istiyorsaniz diye teklif etmislerdi ama kabul etmediler

Fıkır özgürlüğü var kardeş herkes seviyor diye forumun her köşesinde 31 çekmenin bir anlamı yok bence

Kaldı ki begenmedigimizi demedik; abartıldığını dedik. Farklı şeyler...

Bak ben fikir özgürlüğüne bir şey demiyorum ama ikide bir genelleyip duruyorsun Şükrü. Yanlış anlama, seni severim ama gına geldi artık. Yok forumda şu dizi çok abartılıyor, bu diziyi nasıl sevmezsiniz. Mesela ben de Peaky Blinders dizisini beğenmiyorum, sevemedim bir türlü ama ikide bir de şu dizi nasıl sevilir diye tespit yapmıyorum. Forumda beğenilen bir dizi bir de.

game of thrones enfesdi ama, Weiss ve Benioff cok yuksek bir para teklife aldiklara icin Starwars filmine hemen bitirdiler. Asinda George RR martin ve HBO daha 3 sezon daha story var yazmak istiyorsaniz diye teklif etmislerdi ama kabul etmediler

Vallaha başıma bir şey gelmeyecek eğer bir bölüm bile izlemedim. Nedeni de tamamen kendimle ilgili, fantastik yapımları (dizi, film, kitap) sevmiyorum ama Twitter'da yazan tipler vardı. 'Bir bölüm bile izlemedim, Game Of Thrones izlemeyen üç kişiden biriyim' diye etkileşim kasan tipler vardı. Ondan örnek verdim.

Üst Alt