Üye Görüşü - FT Benim İçin Tam Bir... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü FT Benim İçin Tam Bir...

Sevmiyorum diyerek geçmenin çok zor olduğunu gösteren bir konu daha.

Bunlara takılıp, asıl futbolumuza ne katıyor veya neler götürüyor diye bunu tartışmamız lazım.

Ama bu ülke sürekli detaya takılıp, asıl meseleyi ıskalıyor zaten.

Ki ben de öyle biri olarak yetiştim. Bu değişmeden değişmek çok zor.

Katiliyorum Alpay konu icerigi icin soylediklerine.

Futbolumuza bir sey katmiyor maalesef, sadece aliyor verdigi bir sey yok. En kisa zamanda istifa etmeli. Kariyerinde hangi takimi calistiracagini ondan sonra kendisi bilir. Galatasaray veya Milli Takim olmadigi surece.

Oyuncu secimleri, oynanan futbol, alinan sonuclar rezalet. Hele mac oncesi, sonrasi basin toplantilari filan.

Bir hoca hic bir seyi mi dogru yapmaz?

Katiliyorum Alpay konu icerigi icin soylediklerine.

Futbolumuza bir sey katmiyor maalesef, sadece aliyor verdigi bir sey yok. En kisa zamanda istifa etmeli. Kariyerinde hangi takimi calistiracagini ondan sonra kendisi bilir. Galatasaray veya Milli Takim olmadigi surece.

Oyuncu secimleri, oynanan futbol, alinan sonuclar rezalet. Hele mac oncesi, sonrasi basin toplantilari filan.

Bir hoca hic bir seyi mi dogru yapmaz?

Forum'un amacı da bu bence. Farklı fikirleri tartışmak. Ama izlediğimiz programlar Beyaz Futbol, Telegol olunca seviye de bu başlıklarda ki gibi oluyor.

Kilit demek de çok kolay. Kilitlesek bu kapanacak başkası açılacak. Azalarak bitsin diyorum ama olmadı, olmayacak.

Son düzenleme:
Almadığı,kazanmadığı başarı kalmadı,Galatasaray'ı ve Türk futbolunu iyi anlamış sinir sorunu olan bir profesör..Terim,imparatordur

Zamanın koskoca Fatih Terim'i kendini ne hale getirdi. Özeleştiri sıfır. Uefa kupası apoleti giydikten sonra bildiğimiz Fatih Terim, Fatih Terim olmaktan çıktı. Efsane olduğu kendi takımında artık istenmeyen, nefret edilen adam haline geldi. Okan, Emre, Hakan Şükür ve kendisi... Yedikleri kaba ettiler. Metin Oktay ruhu derken işte bunları göz önünde bulunduruyoruz.

Terim aşıkları vardı burada, efsane, imparator falan deyip duruyorlardı. Terim i eleştirenleri nankörlükle suçluyorlardı. Nerede onlar ?

Üst Alt