futbol efsaneniz kim - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbol efsaneniz kim

Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?

Üstadlardan Ronaldo yorumları;

Diego Maradona

Ronaldo sakatlandı ve futbol dünyası tanrısını kaybetti...

Jose Mourinho

Maradona'yı Eusobio'yu ve Gullit'i gördüm. Ama 96 yılındaki Ronaldo'nun inanılmaz işlerini ve beni her seferinde şaşırtmasını kimseyle kıyaslayamam. O beni tekrar tekrar şaşırttı ve müthiş şeyler hissettirdi.

Zinedine Zidane

Bence Ronaldo en iyi futbolcudur. Kariyeri pek çok kez yaşadığı uzun sakatlıklarla bölünmüş olmasına rağmen her seferinde farklı bir sürprizle çıkmayı başarmıştır.

Thierry Henry

Ronaldo gördüğüm en iyi futbolcudur. Bence Maradona ve Pele'nin aynı yaştaki hallerinden çok daha iyidir.

Ronaldinho

Ben Ronaldo'yla kıyaslanamam. O benim idolüm.

Pele

Kod:
Ronaldo'nun şu anki dünya futbolunda geldiği seviyeye kimse ulaşamaz.

Franz Beckenbauer

Kod:
Ronaldo savunulması imkansız olan, hızı ve yetenekleriyle yarışılmaz, gol atma içgüdüsü olan bir oyuncu.

Mancini

Ronaldo futbol dünyasının miti gibidir. Gücü ve oyunu domine edişi neredeyse mükemmel seviyededir. Sadece bir Pele var ve Maradona... Ronaldo da öye, o eşsiz.

Fabio Capello

Kod:
Ronaldo gerçekten inanılmaz bir dahi.

Rudi Völler

Dünya Kupası performansımız çok iyiydi. Eğer Ronaldo bizde olsaydı kupayı almıştık.
(2002 dünya kupası finali sonrası)

Shevchenko

Adriano inanılmaz yetenekli bir oyuncu. Ama Ronaldo ile kıyaslanamaz. Onda herşey var. Güç, yaratıcılık, inanılmaz bir yetenek... Ronaldo hala günümüzün en iyi sanrtraforudur.

Birer Alex degiller(!).

Her biri özel, her biri efsane ama "Maradona" deyince akan sular durur sanirim.

Canlı olarak izlediğim ilk turnuva ve onun kralı da şimdi nefret ettiğim patates burun Platini... Aynı zamanda Pannini albümünü yaptığım ilk turnuvadır da... Hala ikisi de danimarka takımından iki eksik oyuncu çıkartması ile durur evde (arnesen ve elkaer - ki bu ikincisi penaltı kaçırıp elenmesine sebep olmuştur- elinde olan varsa servet öderiz icabına :D)

Üst Alt