futbol efsaneniz kim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbol efsaneniz kim

Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?

hagi

figo

zidane

nedved

kluviert

ronaldo

rivaldo

beckham

overmars

makaay

davids

crespo

owen

çocuklğumda bu isimlerden biri tv de ismi geçse ekran başına kilitleniyordum

edit:bunu nasıl yaptım özür dilerim shevchenko

Johan reyiz.

cruyff.jpg

Üstadlardan Ronaldo yorumları;

Diego Maradona

Ronaldo sakatlandı ve futbol dünyası tanrısını kaybetti...

Jose Mourinho

Maradona'yı Eusobio'yu ve Gullit'i gördüm. Ama 96 yılındaki Ronaldo'nun inanılmaz işlerini ve beni her seferinde şaşırtmasını kimseyle kıyaslayamam. O beni tekrar tekrar şaşırttı ve müthiş şeyler hissettirdi.

Zinedine Zidane

Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu ben ise Ronaldo

Thierry Henry

Ronaldo gördüğüm en iyi futbolcudur. Bence Maradona ve Pele'nin aynı yaştaki hallerinden çok daha iyidir.

Ronaldinho

Ben Ronaldo'yla kıyaslanamam. O benim idolüm.

Pele

Kod:
Ronaldo'nun şu anki dünya futbolunda geldiği seviyeye kimse ulaşamaz.

Franz Beckenbauer

Kod:
Ronaldo savunulması imkansız olan, hızı ve yetenekleriyle yarışılmaz, gol atma içgüdüsü olan bir oyuncu.

Mancini

Ronaldo futbol dünyasının miti gibidir. Gücü ve oyunu domine edişi neredeyse mükemmel seviyededir. Sadece bir Pele var ve Maradona... Ronaldo da öye, o eşsiz.

Fabio Capello

Kod:
Ronaldo gerçekten inanılmaz bir dahi.

Rudi Völler

Dünya Kupası performansımız çok iyiydi. Eğer Ronaldo bizde olsaydı kupayı almıştık.
(2002 dünya kupası finali sonrası)

Shevchenko

Adriano inanılmaz yetenekli bir oyuncu. Ama Ronaldo ile kıyaslanamaz. Onda herşey var. Güç, yaratıcılık, inanılmaz bir yetenek... Ronaldo hala günümüzün en iyi sanrtraforudur.

Raul

Antrenmanlarda bazen dalıyorum ve kendimi Ronaldo'yu izlerken buluyorum

Madini

Gördüğüm en iyi futbolcular Maradona Ve Ronaldo'dur.

Kendisi hakkında duyduğum en güzel yorum:

"Futbol tanrıları seni yarattıktan sonra kalıbı kırmışlar herhalde, daha senin gibisi gelemedi."

2.jpg

Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi santraforu. Futbolu sevmeyen birine bile futbolu sevdirir. Sakatlanmasaydı şuan Messi-Ronaldo fln kesinlikle konuşulmuyordu Dünya'da. Eski maçlarını hala izlediğim de tüylerim diken diken olur, çok sıra dışı harika bir adam kısaca. Zamanında video oyunları bile ismini satın alamıyordu. No9 :tiphat:

100 kere bin kere HAGİ HAGİ HAGİ...

Zidane da benim için çok büyük bir efsanedir..

Puskas ile Cruyff'u ayıramam.

Gördüklerim içinde de benim için efsane Prekazi'dir,Hagi'yi de severim ama Prekazi her yönüyle bir örnekti.

Ne güdümlü füzeleri vardı,Hayrettin onun yüzünden psiko oldu :D

Küçüklüğümde yine bir gün antremana gitmiştik Prekazi bir şut çekti,Hayrettin gözü kapalı yere yattı her zamanki gibi,top gitti çatalda sıkıştı,Hayrettin topu arıyor :D

İlk hatırladığınız dünya kupası 2002 ise ya zidane dir yada ronaldo... Be.n adı daha havalı olduğu için ve formaları mavi olduğu icin kısacası daha havalı olduğu için zidane i sectim ... 2. Olarak ronaldoyu mü sectim? Hayır ... Onun da adı güzel olduğu için ve frikik kullanabildigi için david Beckham'ı sevdim

futbolun efsanesi maradonadır, nedenimi?

1-1986 da arjantini tek başına dünya şampiyonu yaptı.

2- 1987-1990 da napoliyi abartmıyorum tek başına 2 kez şampiyon yaptı ve napolide sıradan bir italyan takımıydı.

3- 1987 de napoliye italya kupasınıda kazandırdı.

4- 1989 da napoliye uefa kupasını kazandırdı.

5- napoli gibi sıradan bi takımda oynayarak altın ayakkab aldı

6- napoli türkiyenin antalyasporu gibi bişey yani bu real madrid yada milanda kazancağı şampiyonluk ve kupalardan daha değerlidir.

7- bence dünyaya şu ana kadar gelmiş bir takımı tek başına şampiyon yapabilecek kapasitedeki tek adamdır.

yani maradona ve diğerleri olmalıydı anket onun gibisi gelmedi ve gelceğinide sanmıyorum...

Üst Alt