Futbol Nöbeti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Nöbeti

Cevap: İsteyince oluyormuş!!!

Bu pozisyonda sağdan niye hiç kimse ileri doğru koşu yapmamışki :) Bomboşmuş orası. İzletip pozisyonu orda ileri doğru koşmayan oyuncuya ya da oyunculara hatasını anlatmak gerekir :)

Balta iyi idi o zaman, Arda 66 numara idi herhalde, Ayhan yaşlanmamıştı, Barış bu kadar saçmalamıyordu, Lincoln vardı v.s v.s :)

Hakikaten o sağ taraf müthiş bir boşluk. Birisi koşsa lincoln no-look pas atardı yine iyi pozisyon olurdu.

Kısa da bir not, o zaman SKİBBE vardı.Gerisi yalan.

Hakikaten o sağ taraf müthiş bir boşluk. Birisi koşsa lincoln no-look pas atardı yine iyi pozisyon olurdu.

Kısa da bir not, o zaman SKİBBE vardı.Gerisi yalan.

o Macta Skibbe yoktu... Bülent Korkmaz´in ilk maciydi.. Ayrica o Müthis Pasi yapan Futbolcular maci 3:1 den 3:3 e 2 dakikada getirtmeyi basarmislardi son Dakika Sabri ipten almisti..

Ayni Oyuncular ayni Hatayi Hamburg´a karsi mac i 2:0´dan 2 dakikada 2:2 ye getirterek becermislerdi..

Barisin eksikleri: Devamliligi, pas tercihleri, paniklemesi( daha sakin oynamasi lazim), pozisyon alma, oyun bilgisi bunlari gelistirise iyi bir yedek olabilir ama 2 senedir gelistiremedigi icin artik gonderilmesi lazim

İlginç Cevaplar Vermiş

*kimler alınmalı ? emenike,selçuk,douglas,olcan,miguel,jansen,mehmet ekici * son yıllarda başarısızlığın sebebi ne? sistem işine çok fazla daldılar rakibe önlem almadan oynamaya çalışıyorlar * 4 3 3 neden başarısız olur demiştiniz ? zamanında zeman fb de denemişti,pendik faciası vs uygulaması belki de dünyadaki en zor sistem * neden adnan öztürk ü desteklediniz ? çünkü taze kana ihtiyaç vardı * başkan olsaydınız ne yapardınız ? cimbomu yönetecek iki kişi var 1 mourinho 2 lucescu, mourinho gelmeyeceğine göre lucescu yu getirirdim tazminatı kulübüne öderdim son 5 yılda şampiyonlar ligine katılamama,oyuncu ve teknik direktörlere ödenen para belki de 150 milyon euro yu buldu ,lucescu taraftar yerine de karşıdaki rakibi analiz eder o yüzden taraftarın kendisini bu işlerle yormasına gerek kalmaz * yapılacak iş ne olmalı ? takımdaki müzmin sakatlar,bu formayı giymek istemeyenler,takım içi huzuru bozanlarla yollar ayrılmalı

Cevap: Futbol Nöbeti

Futbolu bekliyorum gözlerim kapali,

Basimda eski zaferlerin sarhoslugu,

Bir kazmanin ayagi degiyor topa,

Küfürler, haykirislar, isyanlar, göz yaslari,

Futbolu bekliyorum gözlerim kapali..

Ne nöbetmiş arkadaş Haziran'dan beri nöbetteyiz, Transfer Nöbeti, Teknik Direktör Nöbeti, Futbol Nöbeti Allah yardımcımız olsun valla.

Bu yaşananlar çok kötü oldu. Ben de dahil herkes yerli kalitesi yükselsin diyordu fakat şimdi teklif götüreceğimiz oyuncular iki defa düşünecek, Galatasaray diye hemen oynarım demeyecekler. Selçuk İnan deniliyordu forumda şimdi hepsinin gelmesi daha da zorlaştı bu olanlardan sonra. Florya'daki problemler, oyuncuların gruplaşmaları, td problemleri vs. vs. artık herkes tarafından biliniyor. Oyuncu bizi tercih ederken birşekilde bunları da göze almak zorunda kalacak. Bir kaç futbolcu gönderilmesiyle de bu oyuncuya dayalı sistemi falan yıkamayız biz.

Bu yaşananlar çok kötü oldu. Ben de dahil herkes yerli kalitesi yükselsin diyordu fakat şimdi teklif götüreceğimiz oyuncular iki defa düşünecek, Galatasaray diye hemen oynarım demeyecekler. Selçuk İnan deniliyordu forumda şimdi hepsinin gelmesi daha da zorlaştı bu olanlardan sonra. Florya'daki problemler, oyuncuların gruplaşmaları, td problemleri vs. vs. artık herkes tarafından biliniyor. Oyuncu bizi tercih ederken birşekilde bunları da göze almak zorunda kalacak. Bir kaç futbolcu gönderilmesiyle de bu oyuncuya dayalı sistemi falan yıkamayız biz.

Aynen.Transfer için adı geçenlerin bizi tercih etmeleri için gerçekten bi sebep yok...Huzurlu bi ortama gelmek istese ; futbolcusundan yönetimine,yönetiminden taraftarına kadar sıkıntı, bir yerlerde başarılı olup kendini göstermek istese son 4 yıldır ki durumumuz ortada ve bu sene resmen çöktük bide bunlara sportif başarı sözü vermedim diye yüzsüz yüzsüz gezen başkan var, para için gelmek istese 2012 diye inleyen bi başkan,5 dolar için bile pazarlık yaparım diyen bi sportif direktör var .

Biraz küfürlü olabilir bu yazı. İstemeyen okumasın. Maçtan hemen sonra sinirle yazılmış. Ben Ayhan hariç tamamına katılıyorum. Bir de bikaç yönetici var edit tuşu yalama yapmış olan. Edit yapmak gerekiyorsa bana söylesin ben yapayım. Edit yapıp aynı şeyi yazmasınlar başka mesajlarında.

Abdullah Cemal Küçükyılmaz juninho dan sonra gördüğüm

en iyiy frikikçi eskişehirspor a2 takımında 10 numaralı formayı giymekte.Ayaklarına çok hakim biri.alınması gerekli

Cevap: Abdullah Cemal Küçükyılmaz juninho dan sonra gördüğüm

sadece juninho'yu izledin demek çok şey kacırmışsın

Cevap: Abdullah Cemal Küçükyılmaz juninho dan sonra gördüğüm

İnci sözlük kıvamında başlık açmasan daha hoş olacakmış ama...

Üst Alt