Futbol Nöbeti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Nöbeti

Cevap: Futbol Nöbeti

Ertuğrul Sağlam, Sercan'ı Volkan'ın bölgesinde kullanmayı planlıyor, yani Forvetler ; Alditore ve Miller, Sağ Kanat ; Volkan ve Sercan

Ertuğrul Sağlam, Sercan'ı Volkan'ın bölgesinde kullanmayı planlıyor, yani Forvetler ; Alditore ve Miller, Sağ Kanat ; Volkan ve Sercan

Bursalı olarak belki bir bilgin vardır, Volkan Şen'i neden sildi Ertuğrul hoca? Ben şaşırdım açıkçası, normalde Ertuğrul Sağlam oyuncularıyla problem yaşamaz.

Bursalı olarak belki bir bilgin vardır, Volkan Şen'i neden sildi Ertuğrul hoca? Ben şaşırdım açıkçası, normalde Ertuğrul Sağlam oyuncularıyla problem yaşamaz.

Volkan kafasına göre ben gidiyorum dedi ve idmanı terkedip Abd'ye gitti sevgilisini görmeye.BU baya baya disiplinsizlik örneğidir.Ertuğrul haklı o konuda.

Bursa'lı değilim, Rize'liyim :) bildiğim kadarıyla, daha doğrusu herkesin bildiği kadarıyla disiplinsizliği, saha dışında amerika kaçamakları ve saha içinde bazen takım arkadaşlarını 10 kişi bırakması ile sorunlar yaşıyor.

Üst Alt