Futbolcuların Sır Gibi Sakladığı Diyaloglar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcuların Sır Gibi Sakladığı Diyaloglar

Bu başlık altında futbolcuların aralarında geçen tatlı diyalogları sizinle paylaşacağım.

Bastian Schweinsteiger: " Manchester United'a ilk geldiğimde De Gea, 'Söylesene, Neuer'den daha iyi miyim?' dedi. Ben de 'Hayır, değilsin. o farklı bir seviye". dediğim için bana küsmüştü. Ne zaman harika bir maç çıkarsa, maçın sonunda bana tekrar sorardı ve bende "yine o seviyede olmadığını söylerdim."😂😂

1699605613526.png

Paulo Dybala , Arjantin'in Dünya Kupası zaferinden ne kadar mutlu olduğunu anlattı:

🗣️ "Fransa ile final bittiğinde, geleneksel doping odasındaydım, soyunma odasına gidiyorum, ailemle konuşmak için telefonu elime aldığımda ve Mourinho'dan 5 cevapsız çağrı gördüm"

"Sanırım annemi aramadan önce onu aradım."

"Arjantinlileri sevdiği için çok mutluydu. Bana her zaman Di María ve Messi hakkında da harika şeyler anlatıyor, onları çok seviyor. Arjantinlilere karşı büyük bir sevgisi var."

1699607402151.png

🗣️ Zidane:
"Pek çok insan Neymar'dan nefret ediyor ve onu gösteriş yapan bir budala olarak görüyor.
Ben ise onu özel bir oyuncu olarak görüyorum. O sadece diğer oyuncuların yapamayacakları şeyleri yapıyor."

1699607875186.png

🗣️ Diego Maradona: "1991 yılında Pablo Escobar beni hapishanede ziyaret etti ve kendisiyle futbol oynamaya davet etti. Maç oynadık ve herkes eğlendi. Mekan lüks bir otel gibiydi.

Daha sonra güzel kızlarla parti yaptık. Bunların hepsi bir hapishanede gerçekleşti... Buna inanamadım."

1699608083675.png

🗣️ John Obi Mikel: "Kevin De Bruyne, Chelsea'deki en iyi oyuncu değildi. Sık sık somurtkan ve öfkeliydi... oyun oynamak istemeyen bir çocuk gibiydi.

Bir keresinde Eto'o'nun antrenmanda onunla büyük bir kavga ettiğini hatırlıyorum çünkü De Bruyne, Samuel'in istediği çabayı gösteremiyordu.

1699608912698.png

🗣️ Amine Harit: "Amine Harit: "Ronaldinho, koşardı ama olağanüstü bir atlet değildi. Zidane da aynı şekilde. Bu tür oyuncular, ne yazık ki yok olmak üzere."

"Bugün bizden maç başına 12 km koşmamız ve sprint yaparak 33-34 km/s hızlara ulaşmamız isteniyor, aksi takdirde hiçbir işe yaramazsınız."

"Dört iyi maça çıkabilirsiniz, ancak istatistik üretmezseniz size saygı duyulmaz." 🤷‍♂️

1699609376756.png

🗣️ Dani Alves: "Artık Barça'da olmadığım için Cristiano Ronaldo'yu sevdiğimi söyleyebilirim . Ona çok saygı duyuyorum. Karşılaştığım en zor rakip oydu ve o piç kurusu bir an bile nefes almama izin vermiyordu"

1699609709229.png

Nicolás Otamendi ve harika dövmeleri:

➤ Peaky Blinders'tan Thomas Shelby
➤ Breaking Bad'den Walter White
➤ Prison Break'ten Michael Scofield
➤ Vikings'ten Ragnar Lothbrok
➤ The Walking Dead'den Rick Grimes
➤ Game of Thrones'un Gece Kralı
➤Futboldan Lionel Messi

1699611900230.png

🗣️Ibrahimović: " Balotelli? Yeteneğinden yararlanıp geleceğini değiştirmek için pek çok fırsatı vardı. ama bunu hiç yapmadı, gerçek bu."

👀🏆 Balotelli, İbrahimović'e Şampiyonlar Ligi kupasını tuttuğu fotoğrafla yanıt verdi...

Zlatan asla şampiyonlar ligini kazanamadı.

"Tek bir şansa sahip olmak isteyen o kadar çok insan var ki o, sahip olduğu tüm fırsatları kaçırdı."

1699615129127.png

Üst Alt