Futbolcuların Sır Gibi Sakladığı Diyaloglar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcuların Sır Gibi Sakladığı Diyaloglar

🗣️Ibrahimović: " Balotelli? Yeteneğinden yararlanıp geleceğini değiştirmek için pek çok fırsatı vardı. ama bunu hiç yapmadı, gerçek bu."

Balotelli, İbrahimović'e Şampiyonlar Ligi kupasını tuttuğu fotoğrafla yanıt verdi...

Zlatan asla şampiyonlar ligini kazanamadı.

"Tek bir şansa sahip olmak isteyen o kadar çok insan var ki o, sahip olduğu tüm fırsatları kaçırdı."

Ekli dosyayı görüntüle 225398

İkisi de haklı ama balotellinin yaptığı barzoluk

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

🗣️ Miroslav Klose: "Futbol oynamayı bırak' dedim çünkü futbol artık eskisi gibi değil. Bugün genç oyuncular başka şeyler düşünüyor. Çocukken sadece antrenman yapmayı ve her şeyimi vermeyi düşünürdüm. Lazio'da ve milli takımda sakatlanmamak için her antrenmandan sonra buz dolu bir küvete uzanırdım. Ancak takımdaki genç oyuncular bunu sistematik olarak reddederdi.

Antrenman sonunda top torbalarını kaldırıp yerine koyduğumu gördüklerinde bana şöyle dediler: "Ama bunu yapmanı sana kim söyledi? O anda kendi kendime '20 yaşındasın ve 60 yaşındaki bir işçiye yardım edemiyor musun?' diye düşündüm. Kramponlarının çoraplarına uyup uymadığını daha çok önemsiyorlar. İşte bu yüzden 'dur' dedim. Benim bildiğim futbol artık yok.

Bugünün genç oyuncuları önce arabalarını, dövmelerini, sponsorlarıyla yaptıkları sözleşmeleri ve kramponlarını düşünüyor. Ancak tüm bunlardan sonra futbol geliyor. Onlar için en önemli şey imajları. Öte yandan benim için önemli olan tek şey en saf haliyle futboldu."

1699649177638.png

🗣️ Will Still (Stade Reims T.D.): "Geçen sezon PSG ile karşılaşmadan önce , Parc des Princes'teki maç öncesi antremanımızda, oyuncuları kendilerini bekleyen şeye hazırlamaları için hakemler olarak kasıtlı olarak kötü davrandığımız bir antrenman maçı yaptık"

1699649432601.png

🗣️ Wayne Rooney : "20'li yaşlarımın başındayken alkol bağımlısıydım ve bayılana kadar içerdim.

Diğer insanların yanında olmak istemesin çünkü bazen utanıyorsun.

İnsanları hayal kırıklığına uğrattığını hissediyorsun ve sonuçta bununla başka nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum." 🍺

1699649556646.png

@Feramuz Kayalar sende mi böylesin :cry:

🗣️ George Weah, Arsène Wenger hakkında: “Irkçılığın zirvede olduğu dönemde Arsène Wenger benimle oğlu gibi ilgilendi. Bana siyah ve beyazların birlikte yaşayabileceğini öğretti. O bir baba figürü.

Sahaya her çıktığımda, onun adına maç kazanmak için başımı, yüzümü ve boynumu kırmaya hazırdım. Bütün hayatımı değiştirdi. Ona her şeyi borçluyum.

Küçükken kaybettiğim babam gibi. Başlangıçta bende bir şeyler gören tek kişi olan Arsène, görevi devraldı ve asla bırakmadı. Asla. O her zaman arkamdaydı. Özellikle başlangıçta."

1699649863406.png

🗣️ JOHN OBI MIKEL : " Antrenmanlarda hiç çabalamazdı ve en kötümüzdü. Hayatımda gördüğüm en tembel futbolcuydu ama sonra hafta sonu gelip maçın adamı olurdu."

1699650331219.png

🗣️ George Weah, Arsène Wenger hakkında: “Irkçılığın zirvede olduğu dönemde Arsène Wenger benimle oğlu gibi ilgilendi. Bana siyah ve beyazların birlikte yaşayabileceğini öğretti. O bir baba figürü.

Sahaya her çıktığımda, onun adına maç kazanmak için başımı, yüzümü ve boynumu kırmaya hazırdım. Bütün hayatımı değiştirdi. Ona her şeyi borçluyum.

Küçükken kaybettiğim babam gibi. Başlangıçta bende bir şeyler gören tek kişi olan Arsène, görevi devraldı ve asla bırakmadı. Asla. O her zaman arkamdaydı. Özellikle başlangıçta."

Ekli dosyayı görüntüle 225433
Tıpkı Burak Yılmaz. Oda asla ırkçı degildi

🗣️ Daniel Riolo, Kylian Mbappe hakkında: "Mbappé, geçen sene Neymar'a söylediği meşhur cümleyi hatırlıyorum," iyi yemek yememiz, iyi uyumamız gerekecek."şeklindeydi.

Bu sezon Mbappé sahalardan uzak kaldıktan sonra berbat bir hazırlık yaptı. Mbappé ülkesi ve takımı için büyük bir lider haline geldi fakat aynı zamanda Paris'teki en büyük eğlence gecelerinin de lideri.

Mbappé'nin verdiği partiler nedeniyle Paris'te kazandığı şöhret ve kariyeri konusunda çok dikkatli olması gerekiyor çünkü bu çok uzun sürmeyecek.

Mbappé'nin neye dönüştüğüne dikkat edin. Ve her yerde insanların onun hakkında söylediklerine dikkat edin.”

1699651126065.png

🗣️ Kevin-Prince Boateng: “ Real Madrid'i her zaman destekledim ve Cristiano'yu sevdim ama bana dünyanın en iyi oyuncusunun kim olduğunu sorduklarında yalan söylemek ve Messi demek zorunda kaldım. Bana bunu söylemem gerektiğini, aksi halde oynamayacağımı söylediler."

1699651429650.png

images

Ekli dosyayı görüntüle 225433
Arsene’e çakmış gibi duruyor.. bu da kılıfıymış gibi, ilk fotoda babacan bir hali yok hocanın, sözler de manidar.

🗣️ Fernando Torres'in eşi Olalla Dominguez: "Kocam boş zamanlarının çoğunu Liverpool'da oynadığı maçları izleyerek geçiriyor ve en iyi formundaki halini görünce de bir bebek gibi ağlamaya başlıyor."

1700082696453.png

🗣 Zidane'dan Messi'ye: "Fubol oynarken diğer oyunculardan daha hızlı düşünür ve uygulardım, ben diğerlerinden 1 saniye öndeydim... Ama sen diğerlerinden 3 saniye öndeydin."

🗣 Zidane: “Ballon d'Or mu? Messi kazanmayı hak etti. Ülkesiyle tarih yazdı ve 36 yıl sonra onları Dünya Kupası zaferine taşıdı. Geçtiğimiz sezon da tartışmasız PSG'nin en iyi oyuncusuydu. Haaland mı? Her maçta pek çok büyük şans yakalayan bir forvet ama hepsi bu."

🗣 Leo Messi'den Zidane'a: Sana çok hayranım, birlikte oynama fırsatımız olmadı ama biraz karşı karşıya geldik, sonra teknik direktör olarak sen, oyuncu olarak ben ama sana her zaman saygı duydum ve yaptığın her şeye hayran kaldım.

1700083275642.png

🗣️ Cesc Fábregas: " 10 numaralı pozisyon kayboluyor. Özil veya James Rodriguez kalitesindeki adamlar artık antrenörlerin ilgisini çekmiyor. Bu oyuncular harika bir pasla maçın kilidini açabilirler, ancak antrenör artık istikrarlı bir pozisyona sahip oyuncuları tercih ediyor.

Conte Chelsea'ye geldiğinde modern futbolun ne demek olduğunu anlamaya başladım: bol miktarda koşu, bölünmüş seanslar, robotik antrenmanlar...

İnanamadım. Şoktaydım çünkü her zaman benim için sanatın en iyisi olan yaratıcılığa güvenen bir oyuncu oldum."

1700083472192.png

🗣️ Jamie Vardy: " 2016'da Barcelona'ya karşı oynadığımızda takım arkadaşlarımın, Barçalı oyuncularla forma değiştirmek istediği gördüm. Ama ben istemedim ve bu yüzden kimseye de sormadım.."

"Fakat devre arasında Suárez yanıma geldi ve formamı istedi. Dünyanın en iyi forveti formamı istedi, bu harika görünüyordu." 😍

1700083596518.png

🗣️ Del Piero: “Real Valladolid'in başkanı olarak rolünüzü nasıl deneyimliyorsunuz?”

🗣️ Ronaldo: " Bazen artık oyuncu olmadığımı, başkan olduğumu unutuyorum. Bir gün takımım maç yapıyordu, o sırada maç berabereydi ve forvetlerimizden biri kendini kaleci ile karşı karşıya kaldı fakat maalesef attığı şutu, gol olmadı.
Maçın sonunda soyunma odasına onu görmeye gittim ve ona bu tür bir durumda nasıl tepki vermesi gerektiğini anlatmaya çalıştım:
'Birebir olduğunuzda tek yapmanız gereken sakin olmaktır çünkü savunmacıların sizi yakalama şansı çok azdır. Sonra kaleciye yaklaştığınızda vücudunuzla bir hareket yapın, yere düşecektir, bu çok basit'.

O da şöyle cevap verdi: 'Evet, senin için kolay, çünkü sen Ronaldo'sun'." 😅

1700083958567.png

Küçük bir hatırlatma: R9 kariyerinde kaleciyi geçerek dribling yaparak 88 gol attı. ⚽️👏

🗣️ Marcel Schmelzer: "Taç atmaya hazırlanırken yanıma Mourinho gelerek bana talimat veriyormuş gibi konuşmaya başladı.

"Bana 'Özil'e git ve ona gol araması gerektiğini söyle.!' dedi. Ona hayretle baktım."

"Ona cevap vermedim ama sahaya dönüp Özil'in yanına geldikten sonra söylediklerini istemsizce ona anlattım."

"Beni en çok şaşırtan şey, Özil'in antrenörünün talimatları normalmiş gibi onaylamasıydı"

1700084356673.png

"Komik olan ise Dortmund'un 2-1 öne geçmesi ve ardından Özil'in eşitliği sağlamayı başarmasıydı."

Üst Alt