G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Cevap: G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Arkadaş mahkeme varken o adam KO-NU-ŞA-MAZ

böyle birşey imkansız istesede konuşamaz anlıyacağın eminim ki o da istemiştir ama malum yasalar var ;)

arkadaşım sen anlamıyormusun?

bu maçlar oynanırken dava falan yoktu ortalıkta

oğuz ayrıldıktan sonra dava söz konusu oldu..

peki tabi bu kadar emin şike yapıldığını iddaa eden başkan oğuz antepteyken şike yaptın diyerek şikayette de bulunurdu takımından da kovardı..

biraz mantık yahu..

Aynen Öyle oldu...

O Herif o Sezon Sampiyonluga oynasaydi Feneride, Cim Bomuda viz gelirdi..

Biz burda acik acik söylüyoruz inklar etmiyoruz Galatasaray´a da verdi maci ama siz varsa yoksa Temiz Fenerbahce Tertemiz Fenerbahce...

azicik biraz Objektif olun..

Ayrica Gaziantepli artik Stadi neden doldurmamakta bilirmisin sen..?? Anket yaptilar cogu Fenerbahce 4:3 Gaziantepspor diyor..!! Taraftar olarak maca gitmez oldu Antepli..Ondan Bir Antepli olarak dedim.

Antep halkı zaten bildim bileli futbolu sevmez , ben antepe 2 defa maça gittim kapalı tribünün hemen altında kebapçılar var , arkadaş diyor büyük maçlar dışında kebap 3 lira kapalı tribün 5 lira adam kebap alıyor maça girmeden geçip gidiyor , çoğu insanın maçla alakası yok

Bilirsin bizim 4.3 lük maçta antepden sadece 1 otobüs kalkmış o maç için , İstanbuldaki Anteplilerle beraber 250 kişi vardı tribünlerde , Nasrettin hoca misali hocam senin gençliğinide biliriz biz :2_thumbs_up_-_anima

arkadaşım sen anlamıyormusun?

bu maçlar oynanırken dava falan yoktu ortalıkta

oğuz ayrıldıktan sonra dava söz konusu oldu..

peki tabi bu kadar emin şike yapıldığını iddaa eden başkan oğuz antepteyken şike yaptın diyerek şikayette de bulunurdu takımından da kovardı..

biraz mantık yahu..

Peki bu adam gerizekalı mı durup dururken kendi başını yakacak ?

hakkatten mantık gerek

Peki bu adam gerizekalı mı durup dururken kendi başını yakacak ?

hakkatten mantık gerek

şöyle söyleyim bu adam

bekirin sezon sonu sözleşmesi bitmesine rağmen fenerbahçeden 3 milyon euro isteyen ve vermeyen fenerbahçe yönetimine sezon sonunda galatasaraya beşiktaşa bedava veririm diyebilcek kadar futboldan anlamayan biridir..

ayrıca asıl araştırılması gereken olay bjk ve antepin arasındaki transfer ilişkileridir..

batuhan neden antepten apar topar dönmüştür..

sivas-antep maçında neler olmuştur..

şöyle söyleyim bu adam

bekirin sezon sonu sözleşmesi bitmesine rağmen fenerbahçeden 3 milyon euro isteyen ve vermeyen fenerbahçe yönetimine sezon sonunda galatasaraya beşiktaşa bedava veririm diyebilcek kadar futboldan anlamayan biridir..

Ne alaka cevap bu değil

Ayrıca geçmişte kendi futbolcusunu ayartıp şike yapan bi kulube sırf parasını verdi diye futbolcusunu vermek zorunda değil dedim ya hayatta para değil siz herşeyi para ver al mantığıyla bakıyorsunuz

Ne alaka cevap bu değil

Ayrıca geçmişte kendi futbolcusunu ayartıp şike yapan bi kulube sırf parasını verdi diye futbolcusunu vermek zorunda değil dedim ya hayatta para değil siz herşeyi para ver al mantığıyla bakıyorsunuz

arkadaşım ortada bir ayartma olsa şike olsa ve 2 kaleciyide ayartsan birisi kırmızı görmesi için diğerinin gol yemesi için..

bunların 2sini birden mi yaparsın,yoksa direk zaten ayartılmış olan 1. kaleciye mi gol ye dersin?

sence eski futbolcunu ayartıp gol yemesi için şike yaptırmak daha ayan beyan yapılan bir şike değilmidir? sen olsan bu yolu mu seçersin yoksa 1. kaleciyi mi ayartırsın ki zaten kırmızı yemesi için ayartılmış iddaaya göre..

ve son olarak sen bu 2 kalecinin oynadığı kulüp başkanı olsan hemen bu adamları kapı dışarı etmezmisin,hemen şikayette bulunmazmısın?

lütfen bu sorularıma dürüstce cevap ver,olaya fb Gs gözüyle bakmadan..

olay g.antep - sivas maçında g.antepin sivası yenmesi için yapılan pazarlık....bir kaç bejeke li yönetici bundan yaklaşık 3 gün önce yani çarşamba gecesi antepli yöneticilerle buluşup bu hafta oynanacak maçta sivası yenmeleri için telkinlerde bulunmuş bjk için çok önemli bir şampiyonluk olduğunu ‚ bu şampiyonluğun yıldırım demirören ve ekibi için son şans olduğu ‚ bu bağlamda bir çok makam ve yönetimle sezonun 2. yarısından beri çeşitli konuşma ‚ pazarlık ve anlaşmaların yapıldığı ‚ bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağı anlatılmıştır...iş daha da ileri götürülerek olası bir anadolu dayanışmasını engellemek adına zaten paragöz olan antep başkanın geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunulmuştur.....bu maçı g.antep in kazanması durumunda 2‚500‚000 usd nakit para ve sezon sonunda batuhan karadeniz kiralık olarak ( bedel alınmadan ) ve aydın karabulut bonservisi ile (bedelsiz ) g.antepe teklif edilmiştir.....yani yuvarlak hesapla 4‚500‚000 - 5‚000‚000 usd lik bir teklif iletilmiştir.....bu kesin ve sağlam bir kaynaktan alınmış üstelik 2 kere teyit ettirilmiş bir haberdir......teklife verilen cevabı bilmiyorum...çünkü kaynağımda bilmiyor...gerçek olup olmadığını maçtan sonra ve sanırım transfer sezonunda göreceğiz......

bu yazı maçtan hayli önceden yazıldı..eksik olan tek şey aydın yerine serdar gönderilmiştir..

batuhan da gittiği antepten kişisel sebeplerden dolayı geri döndüm açıklaması yapmıştır..

ayrıca verilmesi gereken para,spk ya bağlı olan bjk nın herhangi bir illegal para transferi yapamamasından dolayı tabata ve ismail in bonservis ücretlerine mi yansıtılmıştır?keza biliyoruz ki 2 side çok pahalı transferlerdi tr şartlarına göre..

ve antep o maçı çok hırslı oynayarak kazanmıştır..

Antep halkı zaten bildim bileli futbolu sevmez , ben antepe 2 defa maça gittim kapalı tribünün hemen altında kebapçılar var , arkadaş diyor büyük maçlar dışında kebap 3 lira kapalı tribün 5 lira adam kebap alıyor maça girmeden geçip gidiyor , çoğu insanın maçla alakası yok

Bilirsin bizim 4.3 lük maçta antepden sadece 1 otobüs kalkmış o maç için , İstanbuldaki Anteplilerle beraber 250 kişi vardı tribünlerde , Nasrettin hoca misali hocam senin gençliğinide biliriz biz :2_thumbs_up_-_anima

1 Liraya Bilet satiyor baazen Antep ama giden yok..!!! Eskiden en azondan Türkiye Standartlarina göre 10 000 giderdi yaklasik 18-20 binlik stada..Dikkatini cekerim 10 000 saadece bir Anadolu Kulübü macina...ama simdi gitmiyorlar...Ben bile Antepten Celal Dogan zamaninda sogumustum..Insallah 2. Lige düserler derdim bunu bu zaman olmus haala söyleyen antepliler var..

Hepsi o 4:3 lük macin sucu..!!

Benim anlamadığım antep şike yapacaksa neden 3 tane atıyor sonrada 4 tane yiyor. 1 gol ye temiz olsun kimse birşeyden anlamaz :)

OOOH iyi valla antuya çevirdiniz burayı bune ya bırakın da herkes istediği gibi yorum yapsın.Her yoruma bir cevap.İstediğimiz gibi suçlarız feneri gidin kendi forumunuza

arkadaşım ortada bir ayartma olsa şike olsa ve 2 kaleciyide ayartsan birisi kırmızı görmesi için diğerinin gol yemesi için..

Buna cevabı verdim yukarıda anlaşılan sen okumamışsın yine cevap vereyim

bunların 2sini birden mi yaparsın,yoksa direk zaten ayartılmış olan 1. kaleciye mi gol ye dersin?

Yahu adam besbelli kabul etmemiş hatalı gol yemeyi "1. kaleciye gol ye" demekle olmuyor adam karışmamış etliye sütlüye kırmızı kartı görmüş çıkmış hem kendini niye riske atsın ki böye daha temiz

zaten kırmızı yemesi için ayartılmış

Ayartamamışsınız demek ki elin Boşnağını oguz kendi evladınız nasıl olsa

ve son olarak sen bu 2 kalecinin oynadığı kulüp başkanı olsan hemen bu adamları kapı dışarı etmezmisin,hemen şikayette bulunmazmısın?

Adam belki sonra anlamıştır anyayı konyayı sonradan öğrenmiş olamaz mı?

lütfen bu sorularıma dürüstce cevap ver,olaya fb Gs gözüyle bakmadan..

Ben gördüğümü söylüyorum sende şu cevapları bi okusan anlasan objektif baksan yeter yok Ardaymış yok bilmem neymiş birşeyi savunurken diğerine çamur atmak olmuyor

Buna cevabı verdim yukarıda anlaşılan sen okumamışsın yine cevap vereyim

Yahu adam besbelli kabul etmemiş hatalı gol yemeyi "1. kaleciye gol ye" demekle olmuyor adam karışmamış etliye sütlüye kırmızı kartı görmüş çıkmış hem kendini niye riske atsın ki böye daha temiz

Ayartamamışsınız demek ki elin Boşnağını oguz kendi evladınız nasıl olsa

Adam belki sonra anlamıştır anyayı konyayı sonradan öğrenmiş olamaz mı?

Ben gördüğümü söylüyorum sende şu cevapları bi okusan anlasan objektif baksan yeter yok Ardaymış yok bilmem neymiş birşeyi savunurken diğerine çamur atmak olmuyor

sadece demagoji yapmışsın..

ayrıca arda olayında da çamur atmadım siz çıkardınız federasyonun yayınladığı bildiriyi bende kurallarda öyle bir uygulama olmadığını kanıtladım belgelerle

hangisi çamur atmak?

sadece demagoji yapmışsın..

ayrıca arda olayında da çamur atmadım siz çıkardınız federasyonun yayınladığı bildiriyi bende kurallarda öyle bir uygulama olmadığını kanıtladım belgelerle

hangisi çamur atmak?

Ne yazık ki cevap yine yok okudun mu yazdıkları mı acaba:rolleyes::rolleyes:

okudum dedim ya demagoji yapmışsın sadece..çünkü dünyaya sadece sarı kırmızı bakabiliyorsun..

Ne alaka :D

Bakalım ekşi sözlük demogoji konusunda ne demiş :D

bu lafi kim nereden konu$ma dilimize soktuysa helali ho$ olsun.

tarti$ma esnasinda bir ansiklopedi dolusu bilgi koyarsiniz ortaya.kar$inizdaki tek cümlede olayi bitirir ; demagoci yapma.

- ....ergenekon destani demirci kawa destaniyla benzerlik ta$iyip türk ve farsi kültürlerinin aslinda ortak men$eeli oldugunu kanitlamakla beraber,mezopotamya'da da ortak ya$amin izleri ....

- hocam demagoji yapiyosun.

demagoji - ekşi sözlük

:asd:

Habertürk Gazetesinin "Fenere şike suçlaması" haberinin ardından Gaziantepspor'dan kınama ve yalanlama geldi.

Gaziantepspor tarafından yapılan açıklamaya göre, kulüp başkanı İbrahim Kızıl, yayınlanan haberin tamamen gerçek dışı olduğunu ve bu tür haberlerin iki dost kulübü karşı karşıya getirilmeye çalışıldığı ifade edildi. Kızıl, bu haberi kınadığını ve yargı yoluna gideceklerini belirterek, haberin asılsız olduğu belirtildi.

Gaziantepspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

"11 Aralık 2009 tarihinde bir basın organında şahsım adına “FENER’E ŞİKE SUÇLAMASI” başlığı ile çıkan haberde yazılanlar tamamen asılsız olup, bu tür haberler ile iki dost kulübü karşı karşıya getirmek isteyenleri, şahsım ve camiam adına esefle kınadığımın ve ilgililer hakkında yargı yoluna gidileceğinin kamuoyu tarafından bilinmesini isterim."

Saygılarımla

İbrahim KIZIL

Gaziantep Spor Kulübü Başkanı

Üst Alt