G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Cevap: G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Ne alaka :D

Bakalım ekşi sözlük demogoji konusunda ne demiş :D

demagoji - ekşi sözlük

:asd:

al bak sana demagojinin kralı...:)

Habertürk Gazetesinin "Fenere şike suçlaması" haberinin ardından Gaziantepspor'dan kınama ve yalanlama geldi.

Gaziantepspor tarafından yapılan açıklamaya göre, kulüp başkanı İbrahim Kızıl, yayınlanan haberin tamamen gerçek dışı olduğunu ve bu tür haberlerin iki dost kulübü karşı karşıya getirilmeye çalışıldığı ifade edildi. Kızıl, bu haberi kınadığını ve yargı yoluna gideceklerini belirterek, haberin asılsız olduğu belirtildi.

Gaziantepspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

"11 Aralık 2009 tarihinde bir basın organında şahsım adına “FENER’E ŞİKE SUÇLAMASI” başlığı ile çıkan haberde yazılanlar tamamen asılsız olup, bu tür haberler ile iki dost kulübü karşı karşıya getirmek isteyenleri, şahsım ve camiam adına esefle kınadığımın ve ilgililer hakkında yargı yoluna gidileceğinin kamuoyu tarafından bilinmesini isterim."

Saygılarımla

İbrahim KIZIL

Gaziantep Spor Kulübü Başkanı

Karısını vuran bir babanın oğlundan ne bekliyorsunuz ki?

Şike yapmış olabilir, doğrudur. Ama bize bilmediğimiz birşey söyleyin.

Aslında, bunları diğer kulüpler daha iyi bilir.

Hani Denizli başkanı ligden düşersek

"Açıklamalarımla yer yerinden oynar" demişti ne oldu..?

Bence bunlar oyun. Aziz Yıldırımın açıklamalarında sonra oldu gibime geliyor. Bilmiyorum tabii. Sadece muhakeme yapyorum.

al bak sana demagojinin kralı...:)

Habertürk Gazetesinin "Fenere şike suçlaması" haberinin ardından Gaziantepspor'dan kınama ve yalanlama geldi.

Gaziantepspor tarafından yapılan açıklamaya göre, kulüp başkanı İbrahim Kızıl, yayınlanan haberin tamamen gerçek dışı olduğunu ve bu tür haberlerin iki dost kulübü karşı karşıya getirilmeye çalışıldığı ifade edildi. Kızıl, bu haberi kınadığını ve yargı yoluna gideceklerini belirterek, haberin asılsız olduğu belirtildi.

Gaziantepspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

"11 Aralık 2009 tarihinde bir basın organında şahsım adına �FENER�E ŞİKE SUÇLAMASI� başlığı ile çıkan haberde yazılanlar tamamen asılsız olup, bu tür haberler ile iki dost kulübü karşı karşıya getirmek isteyenleri, şahsım ve camiam adına esefle kınadığımın ve ilgililer hakkında yargı yoluna gidileceğinin kamuoyu tarafından bilinmesini isterim."

Saygılarımla

İbrahim KIZIL

Gaziantep Spor Kulübü Başkanı

Al ben demogoji yapayım bu sefer :asd:

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz;):D

Al ben demogoji yapayım bu sefer :asd:

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz;):D

bak daha kralını yapcam şimdi

dedin ya ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye

arda nın doping olayı:) hemde belgeleriyle:)

nasıl daha kral oldu dimi

nasıl olsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz;)

bak daha kralını yapcam şimdi

dedin ya ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye

arda nın doping olayı:) hemde belgeleriyle:)

nasıl daha kral oldu dimi

nasıl olsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz;)

Hehe o senin uydurmandı :asd: senden ateş çıkmaz merak etme

Teşvik Priminin Belgesi! (Video Haber)

11.12.2009 15:26:00

İbrahim Kızıl’ın F.Bahçe’nin eski kalecilerinden Oğuz’nun şike yaptığını iddia etmesinin ardından, Oğuz’un yıllar önce İstanbulspor forması ile teşvik primi aldığını anlattığı video MEDYASPOR’DA.

2003-2004 sezonunda Beşiktaş'ın cezası nedeni ile Kocaeli'de oynanan karşılaşmada İstanbulspor'un kalesini koruyan Oğuz Dağlaroğlu teşvik primi aldıklarını açıkladı.

Dağlaroğlu maçtan sonra hiç alakası olmayan paraların, transfer ücreti adı altında dağıtıldığını söyledi.

İşte Dağlaroğlu'nun o sözleri:

MEDYASPOR - Teşvik Priminin Belgesi! (Video Haber)

arda bellizona maçında sakatlandı..

ve tedavi amaçlı streoid maddesi aldı..bu madde kişide,aşırı hırs,sinir,uykusuzluk yapar ve performans arttırıcı bir ilaçtır..

fakat arda hafta sonu bursa maçına çıktı ve dk 78 de yere yığıldı kalp ritm bozukluğundan ötürü..

doping testine tabi tutulcak oyuncular 75. dk da kurayla belirlenmiş olur..

o maçta da kura arda ya çıkmıştı..

fakat arda ani rahatsızlığından dolayı hasteneye kaldırıldı

fakat mecidiyeköyden,anlaşmalı bakırköy acıbadem e götürüldü

daha sonra bu konu polemik konusu oldu,neden en yakın hastaneye götürülmedi diye,gs yönetiminde yada sağlık kurulundan birileri çıkıp ambulansta baktık durumu ciddi değildi ondan bakırköye götürdük dedi..

fakat açın bakın izleyin ambulansa binmeden önce ordan birisi alel acele bakırköye gidiyoruz diyor bunu net olarak duyabilceksiniz..

tabi doktorlar da arda nın peşinden bakırköy acıbademe gidiyorlar,fakat tedavi eden doktor vitamin falan verdik madde çıkabilir diyor ve çıkıyor daha sonra

peki neden bu olayın üstü kapatılıyor

evet arda tedavi amaçlı doping alıyor ki bu yasaldır kurallara göre ama tek şartı var,sporcu 21 gün boyunca müsabakalara çıkamaz,kural açık ve nettir..buda taki uygulamasıdır

fakat yine hafta içinde arda bosna hersek maçına çıkıyor daha 21 gün dolmamışken..

ee bir kere işin ucunda milli duygularımız vardı bu olayın üstü kapatılması lazımdı..

federasyon olası bir ceza almasın diye milli takımımız geriye dönük bir belge hazırladı madde nin alındığı güne dair..

fakat ben ve bir kaç kişiye fedarasyon tarafından gelen belgede ise

sadece geçiştirme bir cevap ve evet madde almıştır ama kısaltılmış taki kapsamında almıştır gibi kurallarda yer almayan tamamen kendilerinin uydurdukları bir söylemle olayın üstünü kapadılar..

ha bu arada hatırlatmadan geçemicem

arda bir ara medyaya uysuzluk çekiyorum,üstümde çok baskı var,sahada o yüznden çok hırçın oluyorum demişti..

sorusu olan?

Yalnız Arda Bursa değil Belediye maçında rahatsızlandı yani Bursa maçından iki ay sonraki bir maçta hem dediğiniz Bursa maçı Bursada oynandı yani dediğiniz şey olsa bile Bakırköy'e değil Bursa'daki bir hastaneye götürülürdü.

Getirdiklerini okusaydın sorun olmazdı yada okuduğunu anlasaydın yada anlamak istediğini değilde esas kuralı ...:rolleyes:

senin okumadığın belli zaten

ben hepsini okudum orda

evet bir taki kapsamı var

ama kısaltılmış taki diye birşey yok

hem okumamışsın hemde beni okusaydın diye yargılıyorsun:)

yok yok olmayacak senle:)

ok

by

senin okumadığın belli zaten

ben hepsini okudum orda

evet bir taki kapsamı var

ama kısaltılmış taki diye birşey yok

hem okumamışsın hemde beni okusaydın diye yargılıyorsun:)

yok yok olmayacak senle:)

ok

by

Sanada güle güle

yanlız by ingilizcede o anlama gelmiyor :D

Hayati: Sen ne ayaksın? Her mahallenin dayıları bellidir ve mahallesinin dışında dayılık yapamaz kimse. Şimdi sen burada ne yapmaya çalışıyorsun? Vakitsiz öten horozun başını keserler. Dikkatli ol ona göre. (!)

Hayati: Sen ne ayaksın? Her mahallenin dayıları bellidir ve mahallesinin dışında dayılık yapamaz kimse. Şimdi sen burada ne yapmaya çalışıyorsun? Vakitsiz öten horozun başını keserler. Dikkatli ol ona göre. (!)

Burada kesmezler kardeş onun için çekinmeden giriyorlar

Üst Alt