"G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"

Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"

Hakkli bana göre, tabii kötü oyuncu almadik. Ama durumuz su an cok olumsuz, bari bitane de heycan veren oyuncu alsaydik da, topu ayana alinca, herkes titrese, ve heycanlansa, ayni Q7 de gibi. Q7 cok ii bir futbolcu degil, yani takima filan da katkisi okadar da büyük degil, ama adam show yapiyor, ve hosuma gidiyor. Bir Ronaldinho gider di bize...

Fatih Teriminde dediği gibi show u taraftar yapar trübündekiler yapar bizim işimiz top oynamak.

Bize top oynayacak savaşacak adamlar lazım. Bir tane Hagi kalitesine yakın adam bulursanda oturmuş takıma yerleştirirsin.

rezil elano yuda gördük,keşke elano yerine culio yu getirmiş olsaydın.elano gıycegıne culio giysin

elanonun gycegı kadar ucuz olmamalı evet

rezil jo ve naptıgı belli olmayan kör santos a deginmiyorum zaten.

keita ve neill için tesekkürler.keitada gitti zaten

Şu dönemde böyle bir açıklama yapmasa iyi olur..Ntvsporda bende gördüm..Bu konu baya tartışmalarada yol açar..;)

Bence formalar gayet pahalı; GS Store işi abarttı, 200 liraya forma mı satılır be? (Hayret böyle bir iğrenç espri yapan olmadı. Boşluğu dolduralım, safları sıklaştıralım dedim. :D)

Herkesin dedigi gibi Elano'yu da gorduk Haldun aga. Jo'yu da. LESH.

Haldun ağa çok severim seni ama kusura bakma. Transfer konusunda büyük isimler getirmiş olabilirsin (dünya çapında) ama seninkilerde başarılı sayılmaz.

Dolayısıyla büyük isim değil takıma yarar sağlayan isimler önemlidir. Ama seninkiler maalesef zarar sağlayip gittiler.

Haldun ağa çok severim seni ama kusura bakma. Transfer konusunda büyük isimler getirmiş olabilirsin (dünya çapında) ama seninkilerde başarılı sayılmaz.

Dolayısıyla büyük isim değil takıma yarar sağlayan isimler önemlidir. Ama seninkiler maalesef zarar sağlayip gittiler.

Baros, Kewell, Keita basarili degildi yani? Takim bu kadar rezalet olmasaydi efsaneler arasina coktan girmislerdi, nankörlük etmeye gerek yok simdi. Geldikleri gün sevincten aglayacaktiniz nerdeyse..

Kewell hariç. Kewell'ı yamulmuyorsam Adnan Sezgin getirdi.

[video=youtube;_fvoa9Qyz2I]https://www.youtube.com/watch?v=_fvoa9Qyz2I[/video]

523020080705013103481.jpg

Üstünel bir de kehanette bulundu ve 'G.Saray'ın bu kadro ile ilk 4'ü zorlayacağını sanmıyorum ama istenilen bu' dedi.

Şu cümleye takıldım baya. Niyetini izleyince anladım. Sıkıntı yokmuş. :eek:

Zamansız bir açıklama, hiç hoş olmamış. Yapılan açıklama kulübe zarar verecek türde olursa ben açıklama sahibinin Galatasaraylılığını sorgularım. Belki haddim değil ama bunu yaparım. Bu tür açıklamaların yeri ve zamanı vardır. Sezon biter tablo ortaya çıkar, zaman değerlendirme yapma zamanıdır, durum enine boyuna tartışılır. O zaman sebepler ortaya atılır, isteyen benimser istemeyen benimsemez.

Şimdi sormazlar mı adama senin aldığın kariyerli futbolcudan ne hayır gördü bu takım diye? Veya sormazlar mı bu transferlerle bir yere varılamayacağını nerden biliyorsun diye? Gerçek taraftarlık bu olmasa gerek. Gerçek taraftar kulübe zarar verecek açıklamalarda bulunmaz. Söyleceği bir şeyleri varsa bununla ilgili gerekli hazırlığını yapar, kulübün toplantılarında dile getirirsin. Hatta başkan adayı da olabilirsin. Söylediklerin doğrudur da. Sempati de toplarsın. Sağda solda olur olmaz yerlerde yapılmaz bu tür açıklamalar. Hele hele Üstünel gibi bir değere hiç yakışmıyor.

Üst Alt